ویسکانسین اولیه حرکت رو به جلو با وجود coronavirus نگرانی

امور خارجه ایالات متحده در حال برگزاری دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری اولیه انتخابات با وجود اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. دموکراتیک مقامات در حال تلاش برای به تعویق انداختن اما دولت اوباما شکایت کرد برای برگزاری رای گیری در زمان.

رای دهندگان در غرب میانه آمریکا در ایالت ویسکانسین و جرأت را در طول یک ایالت اضطراری برای بهداشت عمومی در روز سه شنبه به پای صندوق های رأی رفتند در دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری و انتخابات محلی است.

دولت دموکراتیک فرماندار تونی Evers, حال صدور یک فرمان برای به تاخیر انداختن انتخابات تا ماه ژوئن بیش از نگرانی است که برگزاری یک فرد رای می تواند کمک به گسترش این کوروناویروس.

منظور مسدود شده بود روز شنبه توسط محافظه کار-کنترل ویسکانسین دیوان عالی کشور پس از طرح دعوی در دادگاه توسط دولت جمهوری خواهان که استدلال Evers ندارد قدرت به اتفاق آرا تاخیر در انتخابات ،

جداگانه درخواست به گسترش absentee ballot ارسالی به رای دهندگان زمان بیشتری شد و سپس مسدود شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده.

دموکراتیک مقامات در ویسکانسین هشدار داده اند که برگزاری اولیه در طول یک بیماری همه گیر نیروهای هزاران نفر از رای دهندگان به انتخاب بین خطر سلامت خود و اعمال حق رای.

ادامه مطلب: سیستم ایمنی بدن مبارزه با کروناویروس

بهداشت در مقابل سیاست

به عنوان رای گیری میلادی در این ایالت در شهر میلواکی وجود دارد گزارش ها از صف های طولانی با ساعت-انتظار طولانی در مراکز رای گیری به عنوان تنها پنج نفر از این شهر معمول 180 مراکز رای دهی باز شد.

ویسکانسین گارد ملی نامیده می شد در کمک به اجرای مراکز رأی دهی در سراسر کشور به عنوان بسیاری از کارکنان کاهش یافته است به کار در طول بیماری همه گیر.

صف های طولانی و پر ازدحام مراکز رای گیری ساخته شده آن را دشوار است به عمل اجتماعی فاصله. برخی از حوزه راه اندازی درایو-از طریق رای گیری ایستگاه.

پس از مسدود سفارش در دوشنبه فرماندار Ayers گفت که مقامات در تلاش بودند برای به تاخیر انداختن انتخابات سیاسی به پایان می رسد اما نه چون “مردم می گویند آنها می ترسند برای رفتن به پای صندوقهای رای است.”

بیشتر بخوانید: واتساپ محدود گسترش coronavirus اطلاعات غلط

‘عظیم محرومیت’

لیبرال متمایل به دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg را محکوم کرد دادگاه عالی و گفت: افزایش absentee ballot درخواست به معنی بسیاری از مردم را دریافت خواهد کرد و مهر باطله تمبر پست خود را در برگه های رای توسط 7 آوریل مهلت.

“دادگاه منظور من ترس را در محرومیت,” او نوشت.

نیل آلبرشت مدیر اجرایی میلواکی کمیسیون انتخابات گفت که صدها نفر از مردم به نام این کمیسیون می گویند که آنها تا به حال دریافت نکرده رای گیری.

“ما باید حرکت رو به جلو با یک انتخابات اما ما نه حرکت رو به جلو با دموکراسی در ایالت ویسکانسین گفت:” آلبرشت.

همراه با مقدماتی حزب دموکرات رای هزاران نفر از دفاتر محلی هستند در انتخابات روز شنبه برای شرایط که در آغاز در دو هفته. انتخابات نیز تا به حال یک جمهوریخواه نامزد انتخابات پارلمانی برای یک دادگاه عالی ایالت صندلی.

در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه جو بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده نماینده رهبری بیش از حریف خود را برنی ساندرز و ویسکانسین نتایج انتظار نمی رود که به تعادل را در ساندرز ” به نفع.

wmr/dr (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>