‘پنجره فرصت” شامل coronavirus در حال حاضر مقامات بهداشتی می گویند

آخرین:

  • که مدیر پنجره هشدار برای مهار شیوع کروناویروس است ‘باریک.’
  • چین می گوید بحران نمی رسید وضعیت در هوبئی استان ‘باقی می ماند شدید و پیچیده است.’
  • ایران تایید 13 بیشتر موارد COVID-19 و 2 بیشتر مرگ و میر در مجموع 18 مورد و 4 و میر.
  • B. C. مورد منشاء آن در ایران ‘یک بیت از یک سیگنال به آمریکا اروپا و کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر .
  • کره جنوبی اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری در آن 4-بزرگترین شهر در میان نگرانی در مورد موارد جدید.
  • کانادا مسافران از الماس شاهزاده کشتی شروع 2nd قرنطینه در Cornwall, Ont.

پنجره فرصت برای مهار گسترده تر بین المللی گسترش coronavirus بسته است سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد جمعه و کشورها باید سریع عمل می کنند اگر آنها در حال رفتن به آن را کنترل کنید.

پرسید که آیا وقوع است در یک “نقطه اوج” — پس از موارد جدید به نظر می رسد و یا ترسیم شد به ایران — که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: او هنوز هم اعتقاد بر این, آن می تواند متوقف شود.

“اگر چه پنجره فرصت باریک است برای جلوگیری از شیوع ما هنوز هم شانس به آن را شامل” او گفت:, و اضافه کرد که چین “اقدامات جدی” در ووهان و هوبئی استان می تواند کمک شامل coronavirus. با این حال او اشاره کرد که شیوع “می تواند به هر جهت است.”

او را تشویق کشورها در سراسر جهان به نگه داشتن کار بر مهار در حالی که همچنین افزایش اقدامات برای آماده سازی برای امکان گسترده تر انتقال است.

“آنچه من میگویم این است که آن را در دست ما است در حال حاضر. اگر ما به خوبی در تنگی پنجره فرصت … ما می تواند جلوگیری از هر گونه بحران جدی,” Tedros گفت.

ایرانیان خرید ماسک در فروشگاه های مواد مخدر در تهران به عنوان coronavirus موارد افزایش است. (نازنین طباطبایی/WANA از طریق بی بی سی)

“اگر ما نمی اگر ما هدر دادن فرصت پس از آن وجود خواهد داشت یک مشکل جدی در دست ما,” او گفت:.

سرزمین اصلی چین تا به حال 397 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در روز جمعه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 889 موارد یک روز پیش از آن.

که به ارمغان می آورد کل انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 76,288.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده بود 2,345 فتح کرد گرفته شد تا پایان جمعه.

“اگر چه تعداد موارد خارج از چین باقی مانده است نسبتا کوچک ما نگران تعداد موارد بدون روشن اپیدمیولوژیک لینک, مانند, سفر, تاریخچه به چین و یا تماس با یک مورد تایید شده,” Tedros گفت.

او گفت “بسیار مورد” است که ایران تا به حال گزارش 18 مورد و چهار مرگ فقط در دو روز گذشته گفت که تهیه تست کیت به تهران.

Tedros پرسید که آیا تحریم ها علیه ایران را به دلیل برنامه هسته ای ممکن است مانع تحویل کمک پزشکی گفت: “موقعیت های اضطراری محروم هستند.”

لبنان خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد روز جمعه گفت: “آن نظارت دو تن دیگر از موارد بالقوه پس از 45 سال از ورود به شهر مقدس قم در ایران در روز پنج شنبه آزمایش مثبت وزیر بهداشت حامد حسن گفت.

مردم با پوشیدن ماسک صورت سوار بر موتور در خارج از رفیق حریری بیمارستان که در آن لبنان اولین coronavirus مورد است که قرنطینه در بیروت در روز جمعه. (محمد Azakir/فردا نیوز)

“نگرانی از این است که بیشتر در مورد این واقعیت است که ما شاهد افزایش موارد [در ایران] بسیار افزایش سریع در یک ماده از چند روز گفت:” دکتر سیلوی Briand که مدیر جهانی عفونی خطر مصلی.

“چه میزان این شیوع و انتقال در ایران است ؟” او گفت:.

“همچنین از آنجا که ما دیده می شود از دیگر موارد برداشت تا در لبنان و کانادا بنابراین ما فقط تعجب همچنین در مورد پتانسیل بیشتر صادر موارد در روزهای آینده,” او گفت:.

مقامات در بریتیش کلمبیا پنج شنبه نشان داد که این استان در آخرین مورد از coronavirus — نهم مورد در کانادا — یک زن بود که به تازگی از سفر به ایران, اما نمی, چین, بالا بردن سوال در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد.

“ایران در یک بیت از یک سیگنال به ما گفت:” دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر در طول یک کنفرانس رسانه های تماس در بعد از ظهر جمعه اشاره کرد که شامل گسترش این ویروس یک مسئله جهانی است و نه فقط در مورد چین است.

پرسید: اگر در این مورد با ظاهری هیچ لینک به چین را تحت تاثیر قرار چگونه مسافران در حال نمایش زمانی که دوباره وارد کانادا, Tam گفت: این مهم به “هوشیار” در مورد تماشای برای coronavirus مانند علائم پس از سفر و اطلاع مقامات بهداشتی در موارد ممکن است قرار گرفتن در معرض.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

که به ویژه مهم است اگر کانادایی ها شده اند در جایی وجود دارد “انتقال پایدار” در جامعه از فرد به فرد او گفت:.

اما Tam همچنین با تاکید بر اهمیت به رسمیت شناختن است که وجود دارد مقدار زیادی “ما نمی دانیم” در مورد که در آن coronavirus را گسترش و برجسته نیاز به تقویت نظارت به سعی کنید به دقت اشاره کردن مناطق در معرض خطر در اوایل.

انعکاس این که نظرات و پیش از آن در روز تام گفت: “پنجره فرصت” در حال حاضر برای اطمینان از سلامت سیستم آماده برای مقابله با کروناویروس در حالی که تعداد موارد در کانادا است.

خطر عفونت باقی می ماند پایین در کانادا, Tam گفت.

‘شدید و پیچیده’

روزانه که در جلسه مطبوعاتی پس از مقامات چینی گفت: شیوع کروناویروس وجود دارد هنوز به اوج خود رسید.

“یک نقطه عطف در توسعه ملی اپیدمی وضعیت هنوز وارد” نتیجه این جلسه به ریاست رئیس جمهور چین به گفته تلویزیون دولتی.

ساکن می پوشد موقت محافظ سپر صورت در یک مجتمع مسکونی ترکیب روز جمعه در ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در چین هوبئی. (Stringer/فردا نیوز)

“این بیماری همه گیر پیشگیری و کنترل وضعیت در هوبئی استان و شهر ووهان باقی می ماند شدید و پیچیده است.”

حزب حاکم کمونیست و دولت باید استراحت نیست اما “unceasingly تحکیم دستاوردها و گسترش مبارزه موفقیت” آن را گفت. چین به تصویر کشیده و تلاش خود را برای کنترل این ویروس به عنوان یک جنگ مهار.

هوبئی تجدید نظر تعداد موارد تایید شده از coronavirus عفونت به سمت بالا 631 روز جمعه پس از جمله موارد در استان, زندان, سیستم های.

تمام تلاش شود در پکن اپیدمی کار کنترل آن را گفت. تعداد موارد coronavirus در پایتخت شروع به پریدن کرد به شدت در حالی که بسیاری دیگر از نقاط کشور فراتر از هوبئی گزارش کمتر و یا بدون عفونت های جدید.

پرسش پدید آمده در مورد چگونه چین آهنگ مورد. هفته گذشته چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: مسئولان در هوبئی خواهد رکورد جدید عفونت بدون انتظار برای نتایج تست آزمایشگاهی با تکیه به جای در پزشکان تشخیص و ریه تصویربرداری. اما در روز پنج شنبه آن را بازگشت به خود را قبل از راه شمارش.

خواسته در مورد چین روش جمعه Tedros گفت: بهترین روش این است که برای شناسایی موارد مشکوک و پس از تایید از طریق آزمایشگاه تست. “است که بسیار تمیز,” او گفت:.

کودکان با پوشیدن ماسک صورت بازی در یک پارک در پکن روز جمعه به مقامات بهداشت در ادامه به مبارزه با شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 75 ، 000 نفر در چین است. (Stringer/فردا نیوز)

با بالینی تایید تشخیص وجود دارد یک شانس یک فرد می تواند منفی یا مثبت باشد. چین تصمیم به محور عقب به آزمایشگاه مبتنی بر اعداد یک تصمیم خوب است Tedros گفت: هر چند او اشاره کرد که چه کسی درک می کند که این حرکت به نظر بالینی موارد تشخیص داده شده می تواند مربوط به محدود آزمایشگاه ظرفیت.

“مهم ترین چیز این است که بر اساس وضعیت خود را به تغییر را به انجام بهتر رویکرد است.”

کره جنوبی اعلام اورژانس فاز’

در کره جنوبی دولت ممنوع عمده تظاهرات در پایتخت آن و اعلام سلامت اورژانس در چهارمین شهرستان به عنوان 100 ویروس جدید مورد گزارش شد جمعه آوردن کشور از مجموع 204.

تماشا کنید: کسی در مورد موارد با پاک کردن لینک به چین

این است که به طور فزاینده ای نگران COVID-19 خارج از چین به خصوص در کره جنوبی و ایران است. 2:51

نخست وزیر چانگ Se-kyun گفت: در یک بیانیه تلویزیونی دولت مرکزی تمرکز خواهد کرد و حمایت خود را به منطقه جنوب شرقی به سهولت کمبود در sickbeds پزشکی پرسنل و تجهیزات.

“یک ماه به شیوع ما وارد اورژانس فاز” چانگ گفت. “تلاش های ما تا به حال به حال شده است با تمرکز بر مسدود کردن این بیماری از ورود به کشور. اما ما در حال حاضر تغییر تمرکز بر پیشگیری از بیماری از گسترش بیشتر در جوامع محلی.”

سنبله مقامات را مجبور به تمرکز بر روی مراحل شامل داخلی گسترش این بیماری نه تنها ورود آن از خارج از کشور.

بسیاری از موارد جدید گزارش شده پس از چهارشنبه. این افزایش به خصوص در داخل و اطراف شهر Daegu در غرب مطرح شده است و ترس وقوع است که قریب به اتفاق این منطقه سیستم پزشکی. بسیاری از موارد مرتبط شده اند به یک کلیسا در شهر.

دیده بان: کارشناسان بیماری های عفونی شروع به شناسایی الگوهای بیماری را گسترش

کارشناسان بیماری های عفونی شروع به شناسایی الگوهای چگونه coronavirus گسترش است و کدام موارد ممکن است بسیار شدید که تعداد موارد جدید به نظر می رسد به کاهش است. 1:58

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>