ویمبلدون لغو به علت نگرانی بیش از coronavirus همه گیر

ویمبلدون لغو شد روز چهارشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که قدیمی ترین مسابقات تنیس گرند اسلم نمی شود.

پس از یک جلسه اضطراری همه انگلستان باشگاه اعلام کرد که این رویداد در آن اشاره دارد به سادگی به عنوان “قهرمانی” است که اوراق برای سال 2020 است.

ویمبلدون برنامه ریزی شده بود به بازی در این باشگاه چمن دادگاه در حومه لندن از 29 ژوئن تا جولای 12.

در عوض نسخه بعدی این مسابقات خواهد بود 28 ژوئن تا 11 ژوئیه 2021.

همچنین چهارشنبه ATP و WTA اعلام کرد که مردان و زنان تنیس حرفه ای تورهای خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل جولای 13. آنها در حال حاضر شده است در خود نگه دارد از طریق ژوئن 7.

ویمبلدون برای اولین بار برگزار شد و در سال 1877 شده است و رقابت هر سال از سال به غیر از دو امتداد: از 1915-18 به دلیل جنگ جهانی اول و از 1940-45 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

“این وزن به شدت در ذهن ما است که در این مرحله از مسابقات شده است قطع شده قبلا توسط جنگ جهانی” باشگاه رئیس ایان هویت در بیانیه ای گفت.

“اما پس کامل و گسترده در نظر گرفتن تمام حالات ما معتقدیم که این اندازه گیری از این بحران جهانی است که در نهایت حق تصمیم به لغو این سال قهرمانی و به جای تمرکز بر چگونه ما می توانیم با استفاده از وسعت ویمبلدون منابع برای کمک به کسانی که در جوامع محلی ما و فراتر از آن.”

ایالات متحده باز هنوز بروید

ویمبلدون می پیوندد لیست در حال رشد از رویدادهای ورزشی به نام خاموش به طور کامل در سال 2020 به دلیل COVID-19 شیوع.

که شامل بازی های المپیک توکیو شده اند که تحت فشار قرار دادند پشت با 12 ماه و NCAA مردان و زنان کالج بسکتبال مسابقات.

ویمبلدون اول بزرگترین مسابقات قهرمانی تنیس به طور کامل از بین برود در این سال به دلیل coronavirus. شروع باز فرانسوی به تعویق افتاد از اواخر اردیبهشت تا اواخر ماه سپتامبر.

همانطور که در حال حاضر در ایالات متحده باز است هنوز هم برنامه ریزی شده بود در نیویورک از اوت. 31 سپتامبر. 13.

روز شنبه تصمیم به معنی نواک جوکوویچ و سیمونا هالپ را یک فرصت برای دفاع از خود عنوان ویمبلدون از سال 2019.

لغو همچنین طول می کشد دور از آنچه ممکن است یکی از راجر فدرر بهترین شانس را به سعی کنید برای اضافه کردن به خود را 20 گرند اسلم عناوین از جمله یک رکورد هشت در ویمبلدون که در آن او از دست یک پنجم-مجموعه tiebreaker به جوکوویچ در گذشته نهایی پس از برگزاری یک جفت از نقاط قهرمانی. فدرر که تبدیل 39 در ماه اوت, در حال حاضر دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو و برنامه ریزی برای بازگشت در زمان برای چمن-دادگاه مدار.

در بیانیه هفته گذشته همه انگلستان باشگاه گفت که تعویق انداختن این هفته دو رویداد را “بدون خطر مهم و دشواری” به دلیل چمن سطح. این باشگاه نیز گفت: پس از آن که آن را در حال حاضر رد “بازی در پشت درهای بسته” بدون تماشاگر.

باز فرانسه نقل مکان کرد و تا سپتامبر

تنیس برنامه در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده COVID-19 بیماری گسترش یافته است که در سراسر جهان با حدود 20 مسابقات به تعویق افتاده و یا لغو.

فرانسوی تنیس فدراسیون اعلام مارس 17 که آن مسابقات گراند اسلم بود که منتقل شد به ماه سپتامبر است.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم گرفتار COVID-19 و هزاران نفر فوت کرده اند. برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه خفیف تر موارد پنومونی و گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

به طور منظم روز به روز زندگی را به توقف آمده است در بسیاری از راه های در بسیاری از نقاط جهان در هفته های اخیر و ورزشی منعکس کرده است.

این NBA در انتظار هستند به طور نامحدود; کنتاکی دربی, کارشناسی ارشد و, Indianapolis 500 بودند عقب رانده چند ماه تا سپتامبر; مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا — برنامه ریزی برای پایان دادن به در لندن در همان روز به عنوان ویمبلدون مردانه نهایی — به تعویق افتاد 2020 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>