ویلیام Barr می گوید که او نمی انتظار می رود اوباما و بایدن را تحقیقات جنایی

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr در روز دوشنبه گفت که او انتظار ندارد یک وزارت دادگستری بررسی اف بی آی را از دست داده و 2016 انتخابات دخالت منجر به اتهامات جنایی سابق باراک اوباما رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“من انتظار ندارم که آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار گفت: با اشاره به دادستان فدرال جان دورهام است که به بررسی ریشه های این تحقیقات به روسیه سال 2016 انتخابات دخالت. “نه هر سوء استفاده از قدرت مهم نیست که چقدر ظالمانه است که لزوما یک جرم فدرال.”

Barr گفت که او نمی خواست برای دیدن شبح تحقیقات تحت الشعاع انتخاب رای دهندگان را در انتخابات ماه نوامبر.

او گفت: انتخابات باید تصمیم به شدت در بحث سیاست و هر که در بررسی یک کاندیدای سیاسی نیاز به تایید او را شخصا.

“ما نمی توانیم اجازه دهیم این روند به ربوده, تلاش برای درام جنایی تحقیقات از هر دو نامزد” Barr گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر بارها با اشاره به رسوایی او خواستار “Obamagate” گفت: بدون شواهدی وجود دارد که اوباما گره خورده بود به “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون!”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است نه پاک کردن آنچه که او را متهم اوباما از انجام اما اتهامات به نظر می رسد تمرکز بر اجرای قانون و اقدامات صورت گرفته در پایان از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند و این اتهامات در طول یک حمله رعد اسا از 120 توییتهایی و رسانهها در مارس 10, روز مادر.

زیر بار نظرات تهمت گفت: او شگفت زده شد که بر تصمیم گرفتند به نگاه اوباما در وزارت دادگستری بررسی اف بی آی را از دست داده و 2016 روسیه شد.

“من کمی شگفت زده کرد که بیانیه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در حالی که خواستار Barr “بسیار محترم” و گفت که او خواهد ترک هر گونه تصمیم گیری به Barr.

هفته گذشته در مجلس سنا کمیته عدالت صندلی لیندزی گراهام گفت: کمیته را باز گسترده تحقیق به روسیه بررسی اما رد تهمت را توییت, نشان می دهد که اوباما نیاز به شهادت.

“من به شدت نگران سابقه است که می توان با تماس با رئیس جمهور سابق برای نظارت گفت:” گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی و سرسخت تهمت متحد. “هیچ رئیس جمهور بالاتر از قانون است. اما ریاست اجرایی است افتخار ادعا می کند در برابر دیگر شاخه های دولت است.”

‘دیگران’ بودن نگاه کرد: Barr

بار اجازه نداد که روز شنبه “نگرانی ما به صورت بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران است.”

Barr نمی خواهد نام آن دسته از افراد انتظار مداوم دورهام پروب اما جناح راست رسانه ها باید به طور مستمر با انتقاد از امثال James Comey و اندرو McCabe سابق مقامات ارشد اف بی آی و همچنین پیتر Strzok سابق آژانس محقق درگیر در هر دو پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لینک با روسیه و بیش از هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سیستم سرور.

Barr دوباره اجازه دهید احساسات خود را شناخته شده در مورد روسیه تحقیقات به طور کلی گفت که ابر از سوء ظن تهمت رو در دو سال اول دفتر بود “شنیع” و “قبر بی عدالتی است.”

دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت او فکر روسیه بررسی که تهمت مواجه شد و یک قبر بی عدالتی است.’ (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی منجر به کیفرخواست بیش از 30 نفر بیشتر روسیه, اما همچنین شش نفر با قابلیت اتصال به مغلوب ساختن پیشی جستن. بر پیشتر اعلام کرد که با توجه به ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی و روس ها وجود نداشت مشروع “گزاره” برای تحقیق و تفحص است.

دموکرات را مورد انتقاد Barr برای تزریق بخش خود را به تعقیب ناشی از مولر پروب به طور خاص در موارد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و دیرین تهمت مشاور راجر سنگ.

در اوایل این ماه در وزارت دادگستری گفت: آن را توصیه به حذف هزینه های فلین که قبلا التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak در طول ریاست جمهوری دوره گذار است. قاضی در این مورد گفت که او می خواهد به شنیدن بیشتر در مورد فرایند که منجر به این تصمیم قبل از موافقت با رد اتهامات بدون تعصب.

قبلا وزارت دادگستری به دنبال کوتاه کردن توصیه می شود حکم برای سنگ.

‘دریدن” مورد بحث و مشترک

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در کاپیتول هیل و در رسانه ها متمرکز بوده و خیلی از بحث های خود در طول هفته گذشته در انتشار نام و یا “دریدن” از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران در فلین بررسی است.

ایالات متحده قوانین حفظ حریم خصوصی و اطلاعات قوانین و مقررات نیاز است که آمریکایی ها نام برداشت و خارجی ارتباطات و ره پنهان شود مگر اینکه مقامات ارشد بپرسید که آنها فاش شود و یا “آشکار” برای اطلاعات و یا اهداف اجرای قانون.

مایکل فلین برگ دادگاه فدرال در واشنگتن در ماه سپتامبر 2019. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان متهم کرده اند دولت اوباما و FBI از هدف قرار دادن فلین اما قاضی سابق مشاور امنیت ملی را مورد گفته است که اگر او موافقت خواهد کرد که اتهامات باید کاهش یافته است. (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن محرمانه یک لیست از مقامات دولت اوباما که به دنبال به چیزی را اشکار تهمت همکاران از جمله فلین داد و این لیست به وزارت دادگستری.

این لیست شامل بایدن که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در چندین نظر سنجی. بایدن انتخاباتی را رد کرد و انتشار این لیست به عنوان یک سیاسی کاری.

مایکل مورل بود که در یک اقدام مدیر سازمان سیا به اوباما گفت: تمرین از مقامات ارشد درخواست به دانستن نام افراد تحت نظارت دولت است کاملا رایج. “شما نمی توانید شغل خود را بدون آن,” او گفت:.

درخواست مشترک از جمله در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که هزاران نفر از “دریدن” درخواست.

وجود دارد 9,217 دریدن درخواست در 12 ماه دوره بین ماه های سپتامبر 2015 و اوت 2016 اولین دوره که در آن شماره ها در دسترس عموم آسوشیتد پرس گزارش هفته گذشته است. در این دوره بود که در سال دوم دولت اوباما.

“ما باید تعیین اگر این درخواست بودند مشروع” گراهام گفت.

درخواست در واقع افزایش یافته است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این 9,529 درخواست در سال 2017 رشد به 16,721 در سال 2018 و 10,012 سال گذشته است.

این کمیته مجلس سنا نیز خواهد شد نگاه کنید که آیا مولر باید منصوب شده است به عنوان مشاور ویژه. تصمیم به تعیین مولر ساخته شده بود در سال 2017 توسط معاون دادستان کل راد Rosenstein پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Comey. سپس-دادستان کل جف جلسات تا به حال recused خود را پس از یک درگیری از علاقه بیش از تغییر در مورد اظهارات سفیر روسیه یک recusal مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستمر انتقاد قرار داد.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر در هفته گذشته برافراشته در برابر آمریکا تجدید تمرکز بر فلین و روسیه بررسی در طول زمان مرگبار بیماری همه گیر.

در آن زمان بر صحبت در دوشنبه نزدیک به 90,000 آمریکایی ها تسلیم به کروناویروس مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>