را نشان می دهد بر روی بروید? برادوی چالش ها به عنوان کسب و کار بازگشایی پس از قرنطینه سفارشات

دو روز پس از حمله ویرانگر در شهر نیویورک در 9/11 سپس شهردار رودی جولیانی دستور توقیف تئاتر برادوی به بازگشایی شده است. او امیدوار است این امر می تواند یک سیگنال از شهرستان مقاومتی و جهان نشان می دهد که این شهرستان می تواند انتخاب خود را پس از یک تراژدی غیر قابل بیان.

شهر نیویورک دوباره رو از دست دادن و در یک تاریخی در مقیاس اما این زمان در طول همه گیر پرده خواهد ماند بسته بسیار طولانی و صنعت شده است که به عنوان شهر قلب تپنده خواهد بود در میان آخرین به بازگشت.

“ما آرزوی آن بودند فردا اما قطعا در حال حاضر با هر نشانه ای که ما داریم این است که ما بر این باورند که ماه سپتامبر است که احتمالا در خوشبینانه ترین تاریخ گفت:” شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ یک صنعت تجارت ،

چالش های پیش برادوی است که یک لیست خشکشویی از بزرگترین مسائل مقابله با شهرستانها در سراسر شمال امریکا به عنوان آنها بازگشایی پس از قرنطینه ، این شامل همه چیز از اقدامات ایمنی برای محافظت از کارگران مخاطبان و هنرمندان برای افزایش تست و ردیابی به طوری که مردم احساس امنیت به جمع در اعداد بزرگ است.

در حال حاضر برادوی تعطیل است تا 7 ژوئن به طور موثر به پایان 2019-20 فصل است. بزرگترین چالش این است که با تیغ نازک حاشیه سود این صنعت در وضعیت فعلی خود نمی تواند عمل فیزیکی فاصله اقدامات در محل.

سنت مارتین می گوید: نگه داشتن مخاطبان دو متر از هم جدا می محدود کردن مخاطبان به 30 درصد از ظرفیت عادی و است که به سادگی پایدار نیست.

“هیچ راهی وجود دارد که مدل مالی آثار اجتماعی فاصله مگر اینکه ما یک جدید کامل مدل های مالی,” او گفت:.

سنت جیمز تئاتر بسته در طول بیماری همه گیر در 8 آوریل در شهر نیویورک است. برادوی لیگ اعلام کرد از همان روز که تئاتر بسته باقی خواهد ماند تا 7 ژوئن به طور موثر به پایان 2019-20 فصل است. (جیمی مک کارتی/گتی ایماژ)

نمی جذب بازدید کننده

یک بخش کلیدی از بازگشایی عمده هر منطقه شهری است که تضمین نرخ انتقال باقی مانده است کم مستمر اجرای فیزیکی فاصله. شلوغ تئاتر به ارمغان می آورد یک مخلوط گروه با هم در محله های نزدیک یک کابوس سناریو برای مقامات بهداشت عمومی.

“جاوا باشد یک چیز دشوار آنها را به باز کردن در راه آن بوده است تا زمانی که وجود دارد این است که گله ایمنی و یا یک واکسن,” دکتر گفت: Jonathan الن متخصص اپیدمیولوژی که نویسنده گزارش در بازگشایی نیویورک در منهتن موسسه که توصیف خود را به عنوان یک بازار آزاد فکر می کنم تانک.

کانادا برادوی بازیگر Paul نولان شناخته شده برای نقش در بازی و عیسی مسیح سوپراستار است و انتظار از این بیماری همه گیر در بازگشت به خانه در ساسکاچوان مشغول به کار در مزرعه خانوادگی. (فرستاده شده توسط پل نولان)

ایالت نیویورک رسمی بازگشایی طرح relegates جاذبه های مانند برادوی به آن سوم و مرحله نهایی با هیچ تنظیم جدول زمانی. دوم از 12 دستورالعمل آمده است که مناطق نمی تواند باز کردن کسب و کار که در قرعه کشی تعداد زیادی از بازدید کنندگان از خارج از منطقه محلی است.

“تا آنجا که گردشگری شناور قایق نیویورک در حال حاضر [رژیم صهیونیستی است. اندرو] کومو نمی خواهید به چیزهایی که رسم مردم در. او بسیار خاص در مورد این که” الن گفت. “گرفتن ورزش و تئاتر وقایع پشت خط است.”

آینده نقش بازیگران در برده بازیکه نیویورک تایمز به عنوان “یکی از بهترین و زیبا ترین تحریک آمیز جدید از آثار به نمایش در برادوی در سال” کانادا بازیگر Paul نولان بود آزمون در نیویورک برای تلویزیون و فیلم کار می کنند زمانی که ویروس رسید.

شخم زمینه

ناگهان یک پیش تعیین شده ماه مارس سفر به استان به دیدار خانواده تبدیل به یک اقامت طولانی در مزرعه از خواهر و برادر خود را در قانون در Rouleau جنوب رجینا. در حال حاضر به جای شاخص را به مرحله او را شخم زمینه برای کاشت بهار با هیچ برنامه فوری برای بازگشت به برادوی

“من حتی نمی نیاز به هر گونه تخصص در این زمینه برای دیدن که مردم در حال رفتن به احتمال زیاد می خواهید به نشستن بیش از حد نزدیک به هم برای مدت زمان طولانی” نولان گفت.

من فکر می کنم که واقع بینانه نگاه کردن به آن برای من, من خوش شانس را به آزمون برای هر چیزی به طور جدی تا سال آینده.– کانادا بازیگر Paul نولان

با هیچ نقشی در یک زمان تولید و او می گوید که نیاز به استماع جدید نشان می دهد قبل از بازگشت به برادوی پس از بازگشت به این مرحله است که بسیاری از ماه دور.

“من فکر می کنم که واقع بینانه نگاه کردن به آن برای من, من خوش شانس را به آزمون برای هر چیزی به طور جدی تا سال آینده.”

یک مرد می پوشد یک ماسک به عنوان او می گذرد بسته St. James تئاتر که در آن موسیقی منجمد پخش پس از آن اعلام شد مارس 12 که نشان می دهد برادوی را لغو اجراهای با توجه به شیوع. (Mike Segar/فردا نیوز)

نشان می دهد باید در … در نهایت

در حالی که بازدید مثل همیلتون در حال موفقیت های مالی سنت مارتین می گوید: بسیاری نشان می دهد که دو سال خود را به جبران سرمایه گذاری اولیه. بنابراین هزینه ها را باید قطع در سراسر هیئت مدیره برای نشان می دهد برای کار با فاصله فیزیکی هنوز هم در جای خود.

منظورم این است که حتی اگر ما می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله بازیگران یا خدمه.– شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ

“که دستمزد پایین تر اجاره پایین تر, پایین تر از هزینه تمام طراحان پایین تر همه چیز” سنت مارتین گفت. “منظورم این است که حتی اگر ما می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله بازیگران یا خدمه.”

در صورتی که مانع می تواند عبور تئاتر تجربه خود را بسیار متفاوت خواهد بود. ماسک و دستکش خواهد بود و اجباری برای کارکنان. متوسط چک قبل از ورود و فشرده شستشو در هر شب.

نولان می گوید او به دنبال حکم از مقامات بهداشت عمومی در مورد زمانی که آن را امن برای بازگشت اما دیگر وضعیت میکشد در این سخت تر از آن خواهد شد برای تئاتر کارکنان و هنرمندان در خانه بمانند.

“آن را به اندازه کافی بد اقتصادی برای مردم مثل من و که ما را به خطر” نولان گفت.

سازمان دیده بان | TKTK:

برادوی است اثر دومینو

نگه داشتن برادوی در حاشیه باید یک اثر موج دار شدن در نیویورک عظیم در صنعت گردشگری. برادوی لیگ می گوید برادوی حضور و غیاب برای 2018-19 فصل outdrew تمام 10 از نیویورک و نیوجرسی اصلی تیم های ورزشی ترکیب شده است.

لیگ همچنین می گوید گردشگران را تا 65 درصد از مخاطبان و به طور کلی صنعت تزریق $14.7 میلیارد دلار به نیویورک اقتصاد و پشتیبانی از بیش از 96,000 شغل.

بسیاری از کسانی که شغل در این شهر هتل میباشد. در حال حاضر بیش از نیمی از این شهر هتل های در حال تعطیل و اشغال پایین است 80 درصد کم تاریخی در یک شهر که دیده می شود سهم خود را از حوادث تکان دهنده.

“اگر شما اضافه کردن تمام بزرگ شوک های خارجی است که آمار نیویورک در 30 سال گذشته رفتن به جنگ اول خلیج فارس به dot-com سقوط به 9/11, به رکود بزرگ همه آنها را به ترکیب اضافه کنید تا به یک از دست دادن است که ما دیده ایم در اینجا” گفت: Vijay Dandapani رئیس اتحادیه هتلداران از شهر نیویورک است.

او می گوید هتل های در حال توسعه دستورالعمل برای همه چیز از موانع در مقابل میز به فاصله فیزیکی در لابی. رسمی بحث نیز تا به حال در اطراف یک امتیاز سیستم مانند درجه بندی سیستم های مورد استفاده در رستوران ها برای اطمینان از مشتریان به محل امن هستند.

بازگرداندن جمعیت

فراتر از چالش های بهداشت و, بهداشت Dandapani می گوید بزرگترین مانع صنعت گردشگری خواهد شد که برای غلبه بر در نیویورک را درک.

“بزرگترین چالش این است که اگر مقامات بهداشت عمومی قادر به متقاعد کردن هر کسی که آن را امن برای بازگشت” Dandapani گفت.

یک بررسی اخیر از کانادایی ها توسط Leger یافت 54 درصد از پاسخ دهندگان نمی خواهد احساس راحتی در سفر به آمریکا تا زمانی که یک واکسن و 26 درصد خواهد صبر کنید تا 2021.

اگر مردم شروع به استفاده از رستوران که انداختنش اعتماد به نفس مردم را به عقب می آیند.– ویجی Dandapani از هتلداران شهر نیویورک

سنت مارتین می گوید: لیگ تحقیقات نشان می دهد 80 درصد از گردشگران که به این شهرستان استناد برادوی به عنوان اولین یا دومین دلیل برای سفر خود را. او می گوید: هنگامی که این شهرستان در شاخص های سلامت نشان می دهد ثابت قطره به صورت متوالی در هفته های انجمن را آغاز تحقیقات به مخاطبان رفتار به اندازه زمانی که مردم احساس امنیت آینده.

Dandapani می گوید بر اساس تجربه از حوادث مشابه مانند H1N1 و سارس کلید قانع کننده گردشگران است که منطقه امن خواهد بود که چگونه مردم رفتار کنند.

“اگر مردم شروع به استفاده از رستوران که انداختنش اعتماد به نفس برای مردم به بازگشت” Dandapani گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>