خواهد Netflix بکشد اولین سری باز کردن فصل جدیدی در فیلمسازی?

انتشار “ملکه سونو” است که برای اولین بار از چندین آفریقایی سری اصلی به برتر این سال در Netflix بکشد. فیلم سازان می گویند که این حرکت با ما جریان ارائه دهنده می تواند به افزایش خوش آمدید به آن فیلم صحنه.

یک مامور مخفی از آفریقای جنوبی است که در جستجوی حقیقت در مورد او و مادرش به قتل در حالی که همچنین محافظت از کشور خود را از نیروهای تاریک. که در یک کلام این است که طرح “ملکه سونو,” Netflix برای اولین بار اصلی افریقایی سری است که برنامه ریزی شده برای انتشار در فوریه 28.

و اگر ما خدمات جریان است به باور “ملکه سونو” فقط آغاز است.

“این همان چیزی است که ما در حال رفتن برای” Netflix گفت: DW در یک بیانیه نوشته شده است. “آفریقایی, هیجان, سرگرم کننده و هوشمند سیاسی درام.”

Netflix بکشد می گوید که می خواهد بگویید محلی داستان با یک درخواست تجدید نظر جهانی. وجود دارد داستان های بزرگ

ادامه مطلب: ساخت فیلم در آفریقا و شکستن کنوانسیون

خواهد Netflix تنفس زندگی جدید را به آفریقایی فیلم ؟

ملیسا Adeyemo یک نیجریه-آمریکا تولید کننده که تاسیس Ominira استودیو در نیویورک بوده است در آفریقا بازار فیلم برای سال. آخرین فیلم او فقط پیچیده تولید در لاگوس.

این واقعیت است که Netflix آمده است برای کشف پتانسیل قاره آفریقا را حس می کند به او. او می گوید: وجود یک اشتها و تقاضای زیادی برای داستان به خصوص در نیجریه. نقطه در مورد: ظهور “Nollywood” صنعت فیلم در نیجریه.

Adeyemo فکر می کند سری جدید از آفریقای جنوبی کمک خواهد کرد که ایجاد علاقه بیشتر برای داستان و واقعا می تواند باز کردن درب به بازار بین المللی برای سیاه و سفید بازیگران, صفحه نمایش, نویسندگان و مدیران.

ادامه مطلب: چه کسی را باید اینترنت به آفریقا منطقه از راه دور?

نیجریه فیلمساز Chuku Esiri موافق است. Esiri در کنار برادر دوقلوی او Arie به تازگی کارگردانی فیلم “Eyimofe” است که برای اولین بار در برلین در آلمان است.

“بدیهی است که آن را همیشه بزرگ زمانی که نهادهای مانند Netflix علاقه مند به کار در آفریقا و سعی کنید برای به دست آوردن آن داستان ها و توانمند سازی افراد خلاق,” Esiri گفت: DW.

“من فکر می کنم این یک شروع عالی است و من امیدوارم که آن را از آفریقای جنوبی به کشورهای دیگر در این قاره.”

Two actors face each other as a film production crew records their dialogue (Getty Images/AFP/F. Plaucheur)

لاگوس قلب Nollywood نیجریه صنعت فیلم

Netflix کمتر مشترکین در آفریقا

Netflix بکشد در واقع چند آفریقایی محصولات قرار است برای آزادی. در ماه آوریل آن را برتر “K Mama تیم 4” یک فیلم انیمیشن در مورد زندگی چهار دختر از زامبیا مجموعه در آینده است. فیلم علائم Netflix بکشد اولین فیلم انیمیشن از آفریقا است.

و در حالی که آن را در ادامه تولید در یک, نوجوانان, درام, فیلم دوبله “خون و آب” Netflix نیز در گرفتن حقوق در اخرین Nollywood فیلم هایی مانند “شیردل” و “رئیس پدر.”

اما گرفتن وجود دارد. با توجه به Netflix چهره های این جریان ارائه دهنده بیش از 167 میلیون مشترک در سراسر جهان و در حالی که آن را نه منتشر شد آمار و ارقام خود را در تعدادی از مشترکین تحلیلگران از تلویزیون دیجیتال تحقیق در لندن تخمین می زنند که وجود دارد کمتر از 1.5 میلیون نفر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و بسیاری از آنها در آفریقای جنوبی.

این قرار به زمینه Netflix بکشد می خواهد 5 میلیون مشترک در قاره آفریقا تا سال 2025.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که بازار برای پخش در کشورهای جنوب صحرای آفریقا را از پیش افتادن از 1 میلیارد دلار تا سال 2024. از راه مقایسه است که همان بازار – از جمله اینترنت و تلویزیون بر روی تقاضا مشاهده شد به ارزش حدود 223 میلیون دلار در سال 2018 است.

جریان چالش ها در آفریقا

مشکل اصلی جریان ارائه دهندگان چهره در قاره آفریقا است و ابتدایی شبکه های اینترنت و کابل و هزینه های بالا از داده های تلفن همراه.

آلمانی منتقد فیلم Dorothee Wenner که کار کرده است در آفریقا برای چندین دهه به دنبال استعداد های جدید و داستان می گوید: تنها یک جمعیتی می توانید استطاعت جریان ویدئو خدمات.

“گذشته از این واقعیت است که ارتباط قوی نیست به اندازه کافی برای جریان, جریان خودی خود غیرقابل تحمل برای بسیاری از مردم در جمهوری دموکراتیک کنگو,” او گفت: DW.

تنها در برخی از کشورها مانند رواندا است دیجیتالی پیشرفته تر است. اما جایگزین وجود دارد مثل معرفی ویژه تلفن همراه, اشتراک, که می تواند به معنای استفاده کمتر از داده ها. در هند برای مثال این نوع از اشتراک در حال حاضر وجود دارد در مناطقی که عملا تنها زیرساخت های موجود برای محتوای آنلاین است که فن آوری تلفن همراه.

An image of a Netflix menu on a smartphone screen pictured (picture-alliance/NurPhoto/J. Arriens)

با استفاده از جریان ویدئو خدمات در کشورهای جنوب صحرای آفریقا اغلب به معنی گران با استفاده از داده های تلفن همراه

Netflix چهره های محلی رقابت در آفریقا

در حالی که Netflix بکشد شانس موفقیت در آفریقا وعده داده شده نقش خود را به عنوان پیشرو در جهان از خدمات جریان منطقه ای ارائه دهندگان در حال ساخت سود با هوشمندانه ارائه می دهد.

آفریقای جنوبی ارائه دهنده Showmax به عنوان مثال ارائه می دهد کاربران آن ساده دیجیتال پرداخت از طریق شرکای محلی و نرخ تخت از طریق ماهواره. نیجریه شرکت IrokoTV حتی خود کیوسک که در آن مشتریان می توانند دانلود فیلم بر روی تلفن های خود را برای بعد مشاهده. که موجب صرفه جویی در آنها را داده و به ارمغان می آورد پول برای کسب و کارهای محلی که در حال ارائه به مشتریان خود را با خدمات به مشتریان است.

وقتی که می آید به خود ما رقبای Netflix بکشد شروع به سر در آفریقا است. Netflix در دسترس بوده است پس از سال 2016 در تمام 54 کشور در حالی که آمازون نخست و دیزنی+ باقی می ماند در دسترس نیست وجود دارد و اپل تلویزیون+ است که تنها در دسترس در 12 کشور در جنوب صحرای آفریقا است.

بود که این مسابقه برای آفریقا بازار فیلم رسما آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>