خواهد Coronavirus بود مرگ یا نجات از پلاستیک ؟

منt قرار بود فیلمهای حاضر برای ایالات متحده در صنعت پلاستیک است. با فراوانی از ارزان گاز در دست لطف به این کشور fracking رونق انرژی ایالات متحده غول به ریختن میلیاردها دلار به ساختمان جدید گیاهان به نوبه خود است که گاز را به پلاستیک. به عنوان جهان آماده شد به آرامی به نوبه خود به دور از سوخت های فسیلی به عنوان منبع انرژی پلاستیک به نظر می رسید به یک امکان جایگزینی و احتمالا حتی یک پتانسیل گاو—خارج از کشور تقاضا برای پلاستیک پیش بینی شده بود به منفجر شدن در دهه های آینده.

اما گلگون بینی ممکن است سوژه متحرک از روبرو ، با صنعت نفت در سقوط آزاد و یک بیماری همه گیر آوردن جهان ایالات متحده را عمده دیگر سوخت های فسیلی بازی—پتروشیمی که پلاستیکی است که بزرگترین بخش—نیز ممکن است در مشکل.

تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس هر نشانه ای به نظر می رسید نشان می دهد که ایالات متحده آماده شد برای یک پلاستیک بوم از ابعاد حماسی است. در ماه فوریه 343 جدید تولید پلاستیک از گیاهان و بسط اجازه داده شد و یا برنامه ریزی شده در آینده نزدیک با توجه به آمریکایی شیمی شورا. در سطح جهان در پنج سال آینده میزان پلاستیک تولید شده است پیش بینی افزایش یک سوم. تا سال 2050 آن را می رود به سه گانه.

پلاستیک buildout در ایالات متحده آمریکا است که خوشه در خلیج مکزیک منطقه که در آن بسیاری از ایالات متحده در صنعت پتروشیمی در حال حاضر واقع شده و در اوهایو دره رودخانه که نزدیک به عمده ایالات متحده fracking زمینه. گیاهان شیمیایی “crack” ethane یک جزء از گاز طبیعی به اتیلن یک بلوک ساختمان اصلی از پلاستیک. سال گذشته در آفریقای جنوبی شرکت ساسول, Ltd. باز برای اولین بار در هفت برنامه ریزی جدید پلاستیکی گیاهان در لوئیزیانا. در ژانویه لوئیزیانا صدور مجوز به شرکت تایوانی فورموسا پلاستیک Corp. برای آلاینده های پیچیده از 14 گیاهان جدید. و خارج از پیتسبورگ, پن., پوسته ساختمان 386 هکتار ترقه پردیس با ظرفیت تولید 1.8 میلیون تن پلاستیک در هر سال.

اما در حال حاضر با شیوع کروناویروس ارسال صنعت نفت به سقوط پلاستیک است احساس اثرات بیش از حد: پوسته به حالت تعلیق در ساخت و ساز در آن پنسیلوانیا پیچیده بیش کارگر نگرانی های ایمنی. شرکت تایلندی PTT جهانی شیمی فقط اعلام آن را به طور نامحدود به تاخیر انداختن برنامه ای برای ساخت یک اوهایو گیاهی با شش ethane-ترک خوردگی کوره با استناد به عدم اطمینان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از کارشناسان می گویند که این نوشتن بر روی دیوار برای صنعت پلاستیک قبل از بحران کنونی است. در سال گذشته صنعت, سایت خبری شیمیایی هفته پیش بینی “درد رشد” را برای این صنعت به عنوان بیشتر و بیشتر ترقه گیاهان افتتاح شد و نرخ تولید را تهدید به تجاوز مصرف. در ضمن مشکلات دیگر بودند ظاهر می شود پیش از آن در زنجیره تامین: قیمت گاز طبیعی کاهش یافته بسیار پایین است که گاز تولید شد سوزاندن چربی های خود را عرضه بر روی سایت; آن را به ارزش هزینه حمل و نقل آن به ترک خوردگی امکانات.

در اواسط ماه مارس و تحلیل شرکت IHS Markit حذف PTT جهانی شیمی پروژه در اوهایو از آن دوربرد پلاستیک عرضه پیش بینی شده است. در حال حاضر وجود دارد بیش از حد پلی اتیلن در بازار, نوع پلاستیکی این گیاه راه اندازی شد به IHS گفت. این شرکت پیش بینی کرد که عرضه بیش از حد گذشته خواهد بود برای حداقل سه سال است.

در ماه ژوئیه گذشته, برزیلی, شرکت Braskem کشیده از برنامه های خود برای ساخت یک ترقه گیاه در غرب ویرجینیا. و مبلغ 84 میلیارد دلار در چین سرمایه گذاری در غرب ویرجینیا پلاستیک و صنایع انرژی وعده داده شده در سال 2017 هنوز به نشان می دهد تا.

در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس توقف ساخت و ساز و به احتمال زیاد سفت آینده ورود وجه نقد برای پروژه های جدید ایالات متحده پلاستیک بوم ممکن است teetering در لبه.

“ما در بی سابقه ای بار ها و شرکت ها نه تنها شرکت های شیمیایی در حال انجام بهترین خود را برای حفظ در حال حاضر. می گوید:” کوین سویفت, مدیر عامل اقتصاد و آمار در شیمی آمریکا شورای. “ما شاهد این هستیم که آشکار در برخی از این پروژه ها است که به تعویق افتاده اند و یا قرار دادن در برای مدتی نگه دارید. هیچ کس نمی داند.”

بیش از حد پلاستیک بیش از حد کمی تقاضا ؟

پلاستیک-تولید رونق در آمریکا مبتنی بر این شرط است که وجود دارد خواهد بود در حال رشد تقاضا برای پلاستیک خارج از کشور. اما این تقاضا ممکن است تحقق می گوید: کارول Muffett رئیس مرکز بین المللی محیط زیست قانون نه برای سود زیست محیطی شرکت حقوقی است که قرار دادن یک گزارش در مورد این موضوع در این ماه. حدود 40 ٪ از تمام پلاستیکی ساخته شده در سطح جهان است که به صورت تک-استفاده از بسته بندی, اما چین به تازگی اعلام کرد یک جارو ممنوعیت استفاده از همه تنها با استفاده از مصرف کننده های پلاستیکی; ممنوعیت است که انتظار می رود به منظور کاهش تقاضا از تولید کنندگان در حدود 4.5 میلیون تن پلاستیک در سال است. اتحادیه اروپا ممنوعیت چند تک-استفاده از محصولات پلاستیکی در آن 27 عضو سازمان ملل تنظیم شده است به اثر را در سال آینده به عنوان ممنوعیت مشابه در کانادا. در آفریقا 34 کشور در حال حاضر اعمال برخی از محدودیت تک-استفاده از پلاستیک است.

فدرال کمک مالی برای آمریکا نفت-و-گاز تنها می تواند به طور موقت آتل برای در حال حاضر شکسته سیستم Muffett می گوید. “آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بدون در نظر گرفتن چگونه آن را بازی می کند که در میان مدت و در دراز مدت این کسب و کار در حال حاضر از نظر مالی نادرست و هیچ مقدار از مداخله دولت در حال رفتن به درمان آن” Muffett می گوید. “این بحران است افشای چقدر ضعیف این مدل کسب و کار واقعا می شدند.”

اما آمریکایی شیمی شورا می گوید آن خوشبین است که کشورها با گسترش طبقات متوسط می خواهید بیشتر و بیشتر ارزان پلاستیک. آنها می گویند که این ممنوعیت تنها تعداد محدودی از مصرف کننده محصولات پلاستیکی و آنها دیده نمی شود اجرای گسترده. علاوه بر استفاده از پلاستیک در بخش های دیگر مانند پارچه و ساخت و ساز است که هنوز هم در حال رشد است. “من فکر می کنم در دراز مدت روند پلاستیکی رشد همچنان باقی می ماند بسیار قوی است. ما یک طبقه متوسط در حال رشد در سراسر جهان است که رفتن به ادامه تقاضا محصولات پلاستیکی می گوید:” کیت Christman مدیر عامل پلاستیک بازارهای ACC.

در حال حاضر هشت ایالت آمریکا اجرا کرده اند خود را ممنوعیت کیسه های پلاستیکی به عنوان صدها نفر از فردی شهرها و شهرستانها. اما صنعت پلاستیک در حال حاضر با استفاده از بهداشت عمومی نگرانی های همه گیر به سعی کنید به رول پشت این ممنوعیت; در ایالات متحده و پلاستیک و پلاستیک انجمن صنعت با ارسال نامه ای در 18 مارس به وزارت بهداشت و خدمات انسانی, درخواست فدرال اعلامیه در حمایت از تک استفاده از یکبار مصرف و کیسه های پلاستیکی به عنوان “بیشترین بهداشتی انتخاب” با وجود شواهدی که coronavirus زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح پلاستیکی به مدت سه روز در حالی که شواهد نشان می دهد که این ویروس را زنده ماندن نیست و همچنین در نرم سطوح مانند پارچه.

این مقاومت مواجه و به نظر می رسد کار حداقل در بعضی از نقاط. در مارس 21, New Hampshire ممنوع خریداران از آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد به فروشگاه ها و دستور فروشگاه ها به استفاده از تنها جدید کاغذ و یا کیسه های پلاستیکی. مین تاخیر در اجرای آن کیسه بان بود که برنامه ریزی شده برای شروع در آوریل 22.

یکی دیگر از پلاستیک انجمن تجارت, اروپایی, پلاستیک مبدل به تازگی درخواست شده است که کمیسیون اروپا آسانسور تمام ممنوعیت تک-استفاده از اقلام پلاستیکی و تاخیر آن E. U. گسترده بان با یک سال با این استدلال که آن “خواص بهداشتی” شد بهترین انتخاب برای “حفاظت از مصرف کنندگان است.” E. U. است را رد کرد و درخواست اگر چه انگلستان به تعویق افتاد اجرای ممنوعیت برخی اقلام پلاستیکی تا اکتبر با استناد به کوروناویروس.

به عنوان رهگیری و یادداشت های صنعت گروه را تحت فشار قرار دادند برای پلاستیک ممنوعیت برداشته شود در ترکیه و آلمان و ایتالیا نیز هست. “ما قطعا از دیدن این صنعت پلاستیک تلاش برای استفاده از این به عنوان یک فرصت به نوبه خود در اطراف گفتمان سیاسی است که متمرکز بر محدود کردن استفاده از آنها می گوید:” فردریک باوئر یک همکار فوق دکترا در دانشگاه لوند در سوئد که مطالعات صنعت پلاستیک است. به علاوه او می گوید: در حالی که 40 درصد از تولید پلاستیک بخش اختصاص داده شده به بسته بندی یکی دیگر از 20 ٪ از پلاستیک می رود به سمت مصنوعی منسوجات. “پلی استر تک رایج ترین الیاف نساجی مورد استفاده در جهان است. که در حال تنظیم,” او می گوید.

در ضمن یک افزایش در تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول همه گیر ممکن است در کوتاه مدت افزایش تقاضا برای برخی پلاستیک مورد استفاده در پزشکی ماسک و لباس.

اکسون مثال

در ارائه به سرمایه گذاران در ژانویه نیل هانسن, معاون رئیس جمهور از غول های انرژی اکسون موبیل گفت: این شرکت از دست داده بود $355 میلیون دلار در آن مواد شیمیایی کسب و کار—آن است که توسط پلاستیک—در سه ماهه چهارم سال 2019. به طور کلی مواد شیمیایی و درآمد پایین بیش از 80 ٪ در سال با توجه به ارائه. Royal Dutch Shell مشابه گزارش شده ضرر و زیان در آن مواد شیمیایی کسب و کار در همان سه ماهه. یک تحلیلگر بازارهای سرمایه RBC به رویترز گفت که این شرکت “در انتظار بهبود قابل توجه” برای این بخش در سال 2020 است.

اکسون را پتروشیمی زیان همزمان با ورود به یک موقعیت مالی مخاطره آمیز. چند ماه قبل از سرمایه گذار ارائه مودی تعدیل اکسون رتبه اعتباری به “منفی است.” در 2019, ExxonMobil سقوط شاخص S&P 500 به بالا-10 سهام برای اولین بار از اول راه اندازی شد در سال 1957.

این $355 میلیون از دست دادن ندارد بسیار برای کسب و کار ساخته شده است که 14 میلیارد دلار سود در سال 2019. اما به عنوان Muffet از مرکز بین المللی حقوق محیط زیست, اشاره, آن ممکن است نگران کننده شاخص بزرگتر روند. “این از دست دادن در یک بخش که قرار بود به یک راننده در آینده رشد” Muffett می گوید.

در طول 2010s هزینه های تولید جدید برای پلاستیک نگه داشته بود کم در بخشی به دلیل یارانه های طولانی اعطا شده به صنعت سوخت فسیلی. در سال 2015 برای مثال 10.8 درصد از اکسون درآمد آمد از “مواد شیمیایی” دست از کسب و کار که عمدتا پلاستیک. اما در همین خط از کسب و کار اختصاص بیش از 27 درصد از سود خود چرا که بسیاری از آن هزینه های چشمگیر در حال حاضر مراقبت از. به عنوان مثال زیرساخت برای استخراج و پالایش گاز را پلاستیک در حال حاضر در محل و یارانه توسط دولت است.

سوزاندن گاز به عنوان به زودی به عنوان آن را از زمین بیرون می آید

مشکلات در حال حاضر احساس می شود تمام راه را تا پلاستیک زنجیره تامین, شروع با گاز مورد استفاده برای پلاستیک در وهله اول. قیمت fracked گاز آنقدر پایین است که کارگران نمی تواند توجیه هزینه آماده سازی آن برای حمل و نقل از طریق خطوط لوله بنابراین بسیاری از تولید کنندگان به سادگی سوزاندن آن در سایت در فرم عود به طور معمول به معنای سوزاندن بیش از حد گاز در وضعیت های اضطراری است. در حوضه پرمین در تگزاس یک مرکز ایالات متحده fracking رونق صنعت گاز سوخته حدود 810 میلیون فوت مکعب در روز گاز طبیعی در سال 2019 یا تقریبا به اندازه کافی برای عرضه 5 میلیون خانه های ایالات متحده برای یک روز, با توجه به Rystad انرژی نروژ بر اساس شرکت است که تجزیه و تحلیل شعله ور داده است.

بود که در سال 2019. ارزش گاز طبیعی کاهش یافته است بیشتر از این ماه: وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده تخمین می زند که قیمت Henry Hub در لوئیزیانا معیار شاخص برای آمریکا گاز را متوسط 2.33 $در هر میلیون btu جهت در سال 2020, 24 سنت کاهش نسبت به سال 2019 به طور متوسط از $2.57. همانطور که در آوریل 30, قیمت به طور چشمگیری پایین تر از آن—$1.87 هر میلیون btu جهت. قیمت نبوده است بالاتر از $1.91 از فوریه.

“این یک سناریوی غم انگیز در غرب تگزاس” اریک اسمیت مدیر دانشیار تولان انرژی موسسه گفت: صنعت خروجی اخبار 1020 صنعت گزارش در اوایل این ماه. “این کاملا خوب گاز اما این بودن هایش. قیمت آنقدر پایین است که هیچ انگیزه ای برای آنها را به انجام هر چیز دیگری.”

به عنوان fracking فعالیت یخ کردن شن و ماسه معادن در ویسکانسین شروع تعطیل. معادن یکی از تامین کنندگان کلیدی به fracking صنعت فراوان شن و ماسه مورد نیاز برای “شکستگی” شیل سنگ; شن و ماسه همراه با آب و ترکیبی از مواد شیمیایی است که مجبور کردن چاه های برش در سنگ است که انتشار گاز. در حال حاضر کسانی که در ویسکانسین شن و ماسه معادن در حال بسته شدن هستند.

در حال حاضر به نظر می رسد تنها راه برای صنعت پتروشیمی تا خود را نجات دهد این است که سعی کنید به سرعت در حال گسترش تقاضا برای محصولات پلاستیکی در سراسر جهان است. یک راه برای انجام این کار به کمر فشار بر روی پلاستیک ممنوعیت—به عنوان صنعت در صدد است به انجام. راه دیگر این است که به افزایش تعداد محصولات پیچیده شده در پلاستیک در کشورهایی که استفاده از پلاستیک در حال حاضر به عنوان گسترده است. واضح ترین محل برای انجام این کار در کشورهای در حال توسعه; در حالی که در آمریکا تقاضا برای پلاستیک ماند حدود 80 کیلوگرم برای هر نفر در سال در سال 2015 تقاضا برای هر نفر در هند بود فقط 9 کیلوگرم است. در آفریقا به عنوان یک کل آن تنها 6 کیلوگرم است. و از آنجا که پلاستیک ارزان تر از دیگر مواد جایگزین محرومیت قوی ضد پلاستیکی قوانین صنعت است به احتمال زیاد برای پیدا کردن تقاضا در این بخش از جهان است.

“جهان آب گرفتگی با پلاستیک در حال حاضر به نظر می رسد که عرضه رفتن به ادامه رشد و آنها را به انجام همه چیز آنها می توانند برای پیدا کردن بازار برای آن خروجی—به خصوص اگر کل صنعت نفت است که شرط بندی در پتروشیمی و پلاستیک برای صرفه جویی در کسب و کار خود می گوید:” بائر از دانشگاه لوند. “من می ترسم ما در حال رفتن به غرق شدن در آن است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>