بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ متهم به همدستی با LulzSec و Anonymous Hackers

WikiLeaks جولیان آسانژ بنیانگذار توطئه با هکرها وابسته به “ناشناس” و “LulzSec” گروه که مرتبط شده اند را به تعداد زیادی از حملات سایبری در سراسر جهان با توجه به کیفرخواست جدید توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

آسانژ که بازداشت ها در بریتانیا در ایالات متحده آمریکا درخواست استرداد به رهبر LulzSec یک لیست از اهداف به هک در سال 2012 و گفت: این فرد که با نفوذ ترین نسخه از هک مواد خواهد بود از سازمان اطلاعات مرکزی و آژانس امنیت ملی یا نیویورک تایمز با توجه به بیانیه روز شنبه از وزارت دادگستری.

این LulzSec رهبر ایران به همکاری با دفتر تحقیقات فدرال در آن زمان با توجه به این بیانیه.

ناشناس و LulzSec-وابسته هکر به سرقت برده ایمیل از طریق یک نقض داده ها از یک سیستم اطلاعاتی آمریکا شرکت مشاوره که شد منتشر شده در ویکی لیکس با توجه به این بیانیه. آسانژ به طور غیر مستقیم خواسته است که هکر برای دادن که شرکت دوباره در ایالات متحده گفت.

کیفرخواست منتشر شد شنبه نمی اضافه کردن اتهامات جدید علیه آسانژ اما گسترش توطئه اتهامات علیه او به گفته وزارت دادگستری. کیفرخواست همچنان ادعا می کنند که آسانژ با توطئه ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ به کرک پسورد هش به یک طبقه بندی شده وزارت دفاع, کامپیوتر, ایالات متحده گفت.

ایالات متحده را متهم کرده است آسانژ با به خطر انداختن امنیت ملی از طریق توطئه برای به دست آوردن و افشای اطلاعات طبقه بندی شده. او را متهم به همکاری با منینگ به دریافت اسناد طبقه بندی شده از پایگاه داده حاوی حدود 90000 جنگ افغانستان مربوط به گزارش فعالیت های, 400,000 جنگ عراق-گزارش های مرتبط و 250.000 وزارت خارجه کابل.

دفتر ثبت دعاوی حقوقی در دادگاه فدرال در الکساندریا نیست لیست یک وکیل به نمایندگی از فرانسه در پرونده. انگلستان شرکت به نمایندگی از آسانژ در استرداد اقدام نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر در کیفرخواست جدید فرستاده شده در خارج از ساعات کار.

در مورد ایالات متحده v. ص 18-cr-00111 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه شرقی ویرجینیا (اسکندریه).

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>