همسر رئیس جمهور اوکراین Zelensky است در بیمارستان بستری و پس از ابتلا به کروناویروس

(کیف اوکراین) — همسر رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در بیمارستان بستری شده است با دو ذات الریه پس از عقد قرارداد جدید coronavirus پیوستن به صفوف از چندین بانوان اول در سراسر جهان که شما با COVID-19 در اوایل این سال است.

Zelensky دفتر در بیانیه ای گفت شنبه که اولنا Zelenska وضعیت پایدار بود و خود رئيس جمهور و این زن و شوهر و فرزندان آزمایش منفی برای این ویروس در روز دوشنبه.

Zelenska, 42, گفت: او آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه. در یک Instagram پست آن روز به او گفت که او “احساس خوب” بود دریافت سرپایی درمان و جدا از خانواده “به منظور قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

Zelensky همچنین 42 محدود کرده است مخاطبین خود را به یک “دایره بسیار کوچک” از مردم آغاز شده و برگزاری جلسات و مذاکرات از طریق تلفنی و اما ادامه داد: رفتن به دفتر به عنوان برخی از وظایف خود را نمی تواند برآورده شود از راه دور رئیس جمهور سخنگوی Yuliia مندل گفت: Ukrainska پراودا خروجی اخبار.

Zelenska یکی از چند بانوان اول که قرارداد این ویروس. در اواسط ماه مارس همسر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو آزمایش مثبت برای ویروس. ترودو و کودکان زن و شوهر را تجربه نمی کنند هر گونه علائم بیماری و نخست وزیر جدا شده خود را به مدت دو هفته. سوفی Grégoire ترودو بهبود از این بیماری در حدود دو هفته.

در حدود همان زمان, اسپانیا, مقامات اعلام کرد که از نخست وزیر پدرو سانچز رو آلوده با ویروس نیز هست. با توجه به بیانیه ای Begoña گومز و نخست وزیر بودند در سلامت خوب و باقی مانده در محل اقامت خود در مادرید.

چند رهبران جهان و مقامات دولتی بالا باید قرارداد این ویروس بیش از حد. در اوایل ماه آوریل نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد و پس از آلوده شدن. خود را نامزد کری Symonds گفت که او به صرف یک هفته در رختخواب با کروناویروس علائم و همچنین, اما او نبود تست شده است. هر دو پس از بهبود.

در 30 آوریل نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin گفت که آزمایش مثبت برای ویروس. با توجه به گزارش های رسانه های, او در بیمارستان بستری شد با تب بالا و سرفه. Mishustin بهبود و بازگشت به وظایف خود را تقریبا سه هفته بعد.

دو هفته پیش نخست وزیر ارمنستان Nikol Pashinian گفت که او و کل خانواده رو با آلوده coronavirus. در یک Facebook بیانیه روز دوشنبه Pashinian گفت که او نمی باید هر گونه علائم و گزارش دوره نقاهت بعد از یک هفته بعد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>