از کنتاکی Rep. اندی بار می میرد ناگهان در 39

LEXINGTON, Ky. (AP) — همسر یک کنگره ایالات متحده از کنتاکی درگذشت غیر منتظره در خانه و خانواده خود را سه شنبه

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

LEXINGTON, Ky. (AP) — همسر یک کنگره ایالات متحده از کنتاکی درگذشت غیر منتظره در خانه و خانواده خود را سه شنبه شب در سن 39 اخبار رسانه ها گزارش شده است.

النور کارول Leavell بار از کنگره ایالات متحده اندی بر گذشت در Lexington Barr رئیس ستاد مری Rosado در بیانیه ای گفت. این Fayette County پزشکی قانونی نامیده می شد به خانه و خانواده خود را زیر اعلام عبور WKYT-تلویزیون گزارش شده است.

"در طول این زمان غم انگیز ما با احترام از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی برای کنگره Barr و خانواده اش به سرند خانم Barr که به نام خانه به آسمان" در این بیانیه اضافه شده است. "کنگره Barr ممکن است انتشار دقیق تر در بیانیه ای در تاریخ بعد اما در حال حاضر صرفا متمرکز بر اینکه پدر به دو دختر زیبا."

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در بیانیه ای گفت او و همسرش هستند "حیرت زده و دل شکسته" با اخبار و ارسال خود را "مخلص اندی خانواده خود و کارکنان خود را در این وحشتناکی درد زمان است."

تسلیت برای عبور جریان در طول شب از دیگر کنتاکی سیاستمداران از جمله رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear و سناتور مارک کرک سناتور رند پال.

Barr که رفت کارول رشد در دولت و در ادامه به حضور در دانشگاه کنتاکی, اخبار رسانه ها گزارش شده است. او ازدواج اندی بار در سال 2008 و در ادامه به دو فرزند. او کار می کرد برای Pfizer و به عنوان مدیر اجرایی Lexington هنری رس مرکز دولتمردی.

در کنگره ایالات متحده اندی Barr نشان دهنده کنتاکی ششم منطقه که شامل شهرهای Lexington, Richmond و فرانکفورت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب