چرا ما هنوز نمی دانیم که کسب و کار در حال گرفتن Coronavirus امداد

Wمرغ دولت wildly محبوب برنامه به پوشش کسب و کارهای کوچک’ هزینه های سربار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آمد آنلاین در روز دوشنبه هزاران نفر از خیابان اصلی کسب و کار به صف شدند تا 10:30 صبح شروع تپانچه.

By 1 بعد از ظهر روز سه شنبه بانک ها به حال کلوخ $52 میلیارد دلار در فدرال حمایت وام کسب و کار کوچک کردن درب. با نزدیک کسب و کار در روز چهارشنبه بیش از $90 میلیارد دلار بوده است doled. تلاش شرکت های شدید نیاز به سرمایه تا به حال بانکداران سراسر کشور مشغول به کار در سراسر ساعت به روند وام متقاضیان مدارک و مبارزه با دولت سرورهایی که حفظ توفنده تحت تقاضا است.

کوچک کسب و کار برنامه مارک چک Protection Program (PPP) یکی از بزرگترین تزریق پول به اقتصاد آمریکا در تاریخ است. این برنامه برای اولین بار $349 میلیارد دلار در بودجه زد در 14 روز و tranche دوم از $310 میلیارد تصویب شده در هفته گذشته است که در مسیر انجام همان. پول قرض داده توسط 5,300 بانک مستقل و بدون جهت زیادی از واشنگتن دیگر نسبت به دریافت پول نقد در حال حرکت است.

و در عین حال تا به امروز مالیات دهندگان جای پای تاریخی tab هیچ راهی برای دانستن است که گرفتن پول نقد است. هر چند برخی از شرکت های بزرگ که دریافت کنندگان شناسایی شده توسط خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار براده — و خجالت و یا مورد آزار واقع شدند به دادن وام خود پول — دولت بدن نظارت بر این صندوق هنوز به انتشار هر گونه لیست جامع از ذینفع. هر چند در حال حاضر-مورخ اطلاعات در دسترس است در چه بخش و ایالات متحده بودند این برنامه را بزرگترین برندگان در اولین بودجه دور آن را ممکن است ماه ها قبل از هر گونه کامل حسابداری عمومی می گیرد که چه نقدی و چه پایان.

“ما در حال از دست رفته یک لحظه بحرانی. این همه پول در حال رفتن به بیرون درب می گوید:” لیز Hempowicz مدیر سیاست عمومی در این پروژه بر دولت نظارت یک حزبی ناظر ، “این واقعا زندگی می کنند سوال چه نظارت در حال انجام است در این لحظه است.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

چک حفاظت برنامه ارائه می دهد کسب و کار واجد شرایط با کمتر از 500 کارمند غیر انتفاعی و افراد خود اشتغال وام از وام دهندگان خصوصی که بخشوده خواهد شد و اگر شرکت خود را حفظ اشتغال ثابت است. به عبارت دیگر شرکت ها می تواند غیر ضروری کارگران به صورت رایگان اندازه گیری با هدف توقف فزاینده بیکاری تعداد 26 میلیون و شمارش.

این وام که رفت زیر برنامه قابلمه پول تحت آتش به استثنای بانک های کوچکتر و جوامع اقلیت. زمانی که کنگره restocked این صندوق در هفته گذشته این نگرانی را به همراه داشت حک استراحتی برای کمک به بانک های کوچکتر شرکت و جبران بالقوه طرفداری از بانک ها به سمت بزرگتر بهتر منابع مشتریان. روز چهارشنبه برنامه همچنین اعلام کرد که تنها بانک با دارایی کمتر از 1 میلیارد دلار می تواند ارسال بعد از ساعت مدارک بین 4 بعد از ظهر و نیمه شب, به بانک های کوچکتر یکی دیگر از مزیت و کامپیوتر سرور ،

اما بدون هیچ گونه زمان واقعی دید به که است این بودجه غیر ممکن است بدانید که آیا tranche دوم از پول است که اجتناب از مشکلات ، فوری افشای چگونه پول صرف شده بود و بخشی از هر توافق کنگره زده برای اول یا دور دوم صرف. دولت تا به حال مقدار زیادی در بشقاب خود را وجود دارد و نگرانی های مشروع است که سریع افشا می تواند با قرار دادن شست در مقیاس رقابت است. برخی از وام گیرندگان شناسایی شده اند از طریق براده SEC اما mom-and-pop مغازه ها بودند که پیش بینی می شود هسته ذینفع از برنامه نیست تنظیم شده وجود دارد.

“ما می دانیم که آنها باید آن را در برخی از نقطه. اما آنها ساخته شده آن را آسان تا کنون می گوید:” اردن Libowitz ارتباطات مدیر برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن مترقی ناظر ،

در حال حاضر اخیر حسابداری عمومی از برنامه نوشته شده در وزارت خزانه داری وب سایت آهنگ پول از طریق مارس 16. آن را تجزیه پراکنده وام توسط دولت و بخش, اما آن را شناسایی نمی کند وام گیرندگان و آن را تنها شناسایی بزرگترین وام دهندگان تحت برنامه توسط یک عدد است. (مثلا ناشناس دهنده یکی تا به حال به طور متوسط مبلغ وام 515,000.) اداره کسب و کار کوچک (SBA) به آژانس فدرال که در قلاب برای reimbursing بانک ارائه می دهد یک کمی اطلاعات بیشتر در مورد اندازه بانک که وام از آخرین بودجه, اما نه که گرفتن آن است.

در نهایت بهترین منبع جامد اطلاعات در مورد هزینه های است که به احتمال زیاد همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته پانل تاسیس در مرزهای قانون است که راه اندازی چک حفاظت از برنامه. پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنار پانل اولین رهبر اداری نوسان است رئیس موقت بالا ناظر در وزارت دادگستری و این هفته به استخدام یک کارمند برای دریافت کار آغاز شده است. هر کسی دریافت کمک تحت هر بخش امداد بسته شده است به گزارش سه ماهه به همه گیر پانل جزئیات بیشتر در مورد پول و آنچه در آن استفاده می شود برای. پانل روشن خواهد شد که 30 روز به پست که آنلاین برای بررسی. اما در سه ماهه پایان ندارد تا 30 ژوئن. Soonest آشکار اتفاق می افتد ممکن است در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت برای برخی از اولین کسب و کار برای دسترسی به کسب و کار کوچک کمک کند.

کنگره همچنین ایجاد دفتر بازرس ویژه در وزارت خزانه داری جدید, دیده بان اختصاص داده شده به ردیابی که در آن همه گیر دلار می رویم. پست, اما, نیاز به یک مجلس سنا تایید. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده است کاخ سفید وکیل Brian D. Miller سابق دادستان فدرال و قبلی بازرس کل. اما او چهره خشن جمعیت در سنا; در سال گذشته میلر گفت: مستقل دفتر پاسخگویی دولت (GAO) که در کاخ سفید انجام شد از همکاری با تحقیقات خود را به خودداری از امنیت کمک به اوکراین — در صورتی که مرکزی است برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جرم و تبرئه در اوایل این سال است.

اگر میلر برنده تایید او را مجبور به ساخت دفتر خود را از ابتدا. کنگره را شامل نمی شود هر گونه شرایط اضطراری زبان جدید ناظر را برای نظارت جداگانه 500 میلیارد دلار از صندوق است که کمک به کسب و کار است که خارج از SBA وام برنامه. این بدان معناست که میلر و یا هر کس دیگری در حال اجرا خواهد شد و در صورت روال اداری hurtles برای استخدام کارکنان. میلر نمی قادر خواهد بود به سادگی خود را درون دایره با او و موقعیت را باید ارسال شود به طور گسترده ای.

از طولانی شدن روند ناچار به معنی فرصت های از دست رفته برای قانونگذاران و سیاست wonks به سرهم بندی کردن با این برنامه به عنوان آنها را کشف کردن مفید ترین و موثر ترین راه برای پمپ بیشتر پول در محاصره اقتصاد است. در حال حاضر کنگره است که با توجه به یکی دیگر از امداد بسته اما هنوز دیده می شود که دو گلدان کوچک کسب و کار, پول نقد را به همراه داشت.

“خط پایین این است که این بیماری همه گیر در حال رفتن به با ما برای زمان بسیار طولانی می گوید:” Austin Evers, بنیانگذار آمریکایی نظارت یک گروه لیبرال است که فلفلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با درخواست و دادخواهی برای سوابق عمومی است. “بعید است این تنها حمایت مالی که کسب و کار و افراد در حال رفتن به دریافت. اگر ما نمی تواند داده ها را برای چه tranche اول صرف شده است ما نمی باید ابزار ما در آینده نیاز دارند.”

برخی در واشنگتن آماده برای شروع برش چک به طور مستقیم به محلی بودجه امداد و جلو و عقب از وام دهندگان. سناتور. Cory Booker, D-N. J., و بهداشت ، استیو Daines R-مونتانا کار کرده با تشکر. دن Kildee D-Mich., در 50 میلیارد دلار پیشنهاد را به محلی استخرهای پول با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 20 کارمند و کسانی که با 50 نفر از کارکنان کمتر در محله های فقیر.

“نظارت باعث می شود برنامه ها بهتر کار می گوید:” Kildee. “این دولت و این بانک را در رسیدن به اهداف خود به طور موثر تر زمانی که آنها می دانند که کسی در حال مشاهده و اندازه گیری است. اگر هیچ یک را مشاهده و اندازه گیری همه چیز درهم و برهم است.”

دیگران را از یک دیدگاه دیگر. سابق گائو دستیار مدیر جان Kamensky اشاره می کند که کنگره در حال حاضر کنار گذاشته 280 میلیون دلار در نظارت به صورت همه گیر پاسخ تا کنون و افزایش گائو بودجه 20 میلیون دلار در علاوه بر این به ایجاد خزانه داری را به بازرس ویژه و موقعیت کلی و همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته. در بالای آن وجود دارد صحبت از یک کمیسیون 9/11-پانل سبک خانه دموکراتها خود را استعلام و در حال حاضر قوی نظارت عملیات بر روی تپه.

“شفافیت در جریان است وجود داشته باشد من فکر می کنم می گوید:” Kamensky که صرف هشت سال مشاوره سابق ال گور معاون رئيس جمهور را بازسازی ابتکار عمل دولت و در حال حاضر عضو ارشد IBM مرکز کسب و کار دولت است. “آن را یک ماده از گرفتن آن به موقع و گرفتن آن را تمیز می کند.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>