به همین دلیل هواکش ممکن است کار به خوبی برای COVID-19 بیماران به پزشکان امیدوار

New شهر نیویورک اورژانس-پزشکی پزشک دکتر کامرون Kyle-Sidney برانگیخت که دو هفته پیش او نوشته شده یک ویدیو یوتی

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

New شهر نیویورک اورژانس-پزشکی پزشک دکتر کامرون Kyle-Sidney برانگیخت که دو هفته پیش او نوشته شده یک ویدیو یوتیوب و این ادعا که هواکش ممکن است آسیب رساندن COVID-19 بیماران بیشتر از آنها در حال کمک به.

"ما عامل تحت پزشکی پارادایم است که نادرست است," کایل-Sidney هشدار داد. "من معتقدم که ما در حال درمان اشتباه بیماری و من از ترس است که این غلط درمان منجر به مقدار زیادی از آسیب رساندن به تعداد زیادی از مردم در یک زمان بسیار کوتاه."

هفته بعد ادعا می کند از کایل-Sidney و همفکر پزشکان همچنان به جرقه مهیجی بحث در جامعه پزشکی با برخی از پزشکان در حال حرکت به دور از استفاده از هواکش و دیگران دفاع فعلی استاندارد مراقبت. آنچه روشن است این است که COVID-19 بيمار در هواکش انجام نمی دهد و همچنین پزشکان خواهد امید و کارشناسان بهداشت و درمان در حال تقلا برای رفع آن است.

تهویه مکانیکی همیشه همراه با ریسک: یک لوله قرار می گیرد باید به بیمار تنفس برای رساندن اکسیژن به بدن خود را هنگامی که ریه های خود را دیگر نمی تواند. این یک مهاجم قالب پشتیبانی و بسیاری از پزشکان آن را به عنوان آخرین چاره است. تحت بهترین شرایط نزدیک به نیمی از بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به نیاز به این نوع از تهویه آن را ندارد.

اما برای COVID-19 شماره حتی بدتر است. تنها یک بخش کوچک از COVID-19 بيمار بیمار به اندازه کافی به نیاز به تهویه—اما برای بد بخت چند که انجام داده خارج از چین و در شهر نیویورک نشان می دهد به سمت بالا از 80 درصد کار را نمی یابند. یک انگلستان گزارش قرار داده و تنها تعداد کمی پایین تر در 66%.

پزشکان مانند Kyle-Sidney (که زمان نمی تواند رسیدن به برای نظر) استدلال می کنند این اعداد بسیار بالا به دلیل پزشکان تهویه بیماران به عنوان اگر آنها یک بیماری به نام سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) زمانی که آنها در واقع یک نوع متفاوت از ریه آسیب هایی که ممکن است پاسخ خوبی به تهویه مکانیکی. یک گروه از پزشکان اروپایی ارسال نامه ای به American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine منتشر شده 30 مارس, جزئیات COVID-19 اختلاف از معمولی ARDS و دعوت از پزشکان برای جلوگیری از پریدن به غیر ضروری تهویه مکانیکی. دیگر پزشکان می گویند تهویه مکانیکی می تواند کمک به برخی از بیماران, اما پزشکان در حال پریدن به آن سرعت بیش از حد و به طور بالقوه در معرض بیماران غیر ضروری پس از سانحه درمان زمانی که آنها می تواند استفاده کمتر تهاجمی تنفسی پشتیبانی مانند تنفس ماسک بینی و لوله.

اما دکتر دیوید هیل ریوی و مراقبت های ویژه پزشک که رفتار COVID-19 بيمار در Waterbury, Conn., می گوید: استدلال در برابر COVID-19 تهویه شده اند و بیش ساده. آن را ممکن است کمتر که هواکش نیست درمان مناسب برای coronavirus و بیشتر است که آنها نه نوش دارو برای یک بیماری همه گیر است که تحت فشار قرار دادند تا نظام سلامت به نقطه شکستن آن تپه استدلال می کند.

"شما واقعا بیمار مردم [در حالی که] مردم که بهترین آموزش در تامین کوتاه مدت هستند و یک مدیریت ساده نیست" هیل می گوید. اگر اختصاصی ریه متخصص در دسترس بود برای هر بیمار او معتقد است که نتایج احتمالا بهتر خواهد بود. آنها می تواند ظریف تنظیمات مورد نیاز برای دراز مدت موثر تهویه و یا سعی کنید کمتر تهاجمی گزینه و تنها حرکت به لولهگذاری زمانی که کاملا ضروری است. اما با بسیاری از بیمارستان ها تقریبا در ظرفیت, آخرین تفریحی می تواند تبدیل به اولین استراحتگاه.

بالا ونتیلاتور میزان مرگ و میر در شهر نیویورک نشان می دهد "یک سیستم مراقبت های بهداشتی شکست و نه یک صدمه زدن به مردم" هیل می گوید. (او می گوید telehealth رایزنی با pulmonology کارشناسان می تواند ارائه ایستگاهی پشتیبانی برای اورژانس-اتاق پزشکان است.)

چند پزشکان می گویند COVID-19 بیماران هرگز نباید تهویه مناسب دارد اما به مجموعه رو به رشد است که فکر می کند آن را اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت. دکتر نیکلاس هیل (بدون ارتباط با دکتر دیوید هیل) رئیس ریوی مراقبت ويژه و خواب پزشکی در مرکز پزشکی تافتز در بوستون و رئیس جمهور گذشته جامعه قفسه سینه آمریکا می گوید او را به اجتناب از تهویه مکانیکی زمانی که او می تواند و پیدا کردن موفقیت با برخی از گزینه های غیر تهاجمی مانند کوه در می رم از بیماران بر روی معده خود را که می تواند باعث بهتر شدن جریان خون به ریه ها.

او می گوید: برخی از پزشکان در حال گزاری تراشه زود است چرا که آنها از ترس که کمتر فشرده اشکال تهویه مانند بالا-جریان بینی اکسیژن می aerosolize یک ویروس قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بیمار شدن. "این است که بیشتر نظری ترس از یک ترس واقعی," هیل می گوید: از آنجا وجود ندارد شواهد قوی که COVID-19 گسترش این راه است.

تافتز' هیل همچنین اشاره می کند که بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به نیاز به لولهگذاری تمایل به کسانی که مسن تر هستند و باید شرایط اساسی. این بیماران نه تنها به احتمال زیاد به تجربه COVID-19 عوارض بلکه حداقل به احتمال زیاد به انجام کار خوب در یک فرم تهاجمی پشتیبانی می کند. "این پرسش که آیا ما باید فکر می کنم بیشتر در مورد گزاری تراشه یک بیمار که بسیار بعید است به خوبی در یک تنفس ماشین," او می گوید.

پس از آن وجود دارد این موضوع از نحوه درمان بیماران که در نهایت در هواکش. تافتز' تپه موافق است که COVID-19 بيمار رفتار نمی کند دقیقا مانند آنها ARDS یک نوع زجر تنفسی رخ می دهد که هنگامی که مایع می سازد تا در ریه ها' کیسه هوا. ریه ها معمولا سفت هنگامی که یک بیمار ARDS نیاز به فشار بالا تهویه به حمایت از آنها. اما این اتفاق نمی افتد با بسیاری از COVID-19 بیماران هیل می گوید رهبری برخی از پزشکان به ترس که فشار اضافی است که در واقع آسیب رساندن به ریه ها.

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

حتی غریبه برخی از COVID-19 بيمار که نشان می دهد بسیار پایین سطح اکسیژن خون هنوز هم به نظر می رسد تنفس نسبتا به راحتی بالا بردن و حتی بیشتر سوالات در مورد چقدر حمایت آنها نیاز دارید.

دکتر کن Lyn-Kew یک ریه در ملی یهودی سلامت در کلرادو موافق است که وجود دارد برخی از تفاوت های بین کلاسیک ARDS و COVID-19 اما او تاکید می کند که وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در میان COVID-19 بيمار او را درمان می شود. او می گوید: بسیاری هنوز هم با معیار برای یک ARDS تشخیص است. در coronavirus بیماران به احتمال زیاد ARDS به علاوه مسائل دیگر اما آنها هنوز هم ARDS. با خیلی ناشناخته و با پروتکل های درمان در حال به روز رسانی در پرواز او فکر می کند آن را بیش از حد به زودی برای پزشکان به خارج از کتاب و جلوگیری از پروتکل های متعارف مانند تهویه مکانیکی.

"جهان است و نه منافاتی سیاه-و-سفید اما بسیاری از مردم با داشتن مشکل با آن" Lyn-کیو می گوید. "ما ممکن است قادر به انجام بهتر اما در صورت عدم وجود داده ها در راه برای انجام این کار ما باید به دنبال ما اجتماعی دستورالعمل و 25 سال پژوهش است."

نوشتن به جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن