چرا ملکه نادر پخش خواهد آورد "کرامت و gravitas' به نبرد در برابر COVID-19

آن را اغلب اتفاق نمی افتد — و در واقع او تنها انجام آن را چهار بار در 68 سال از سلطنت او.اما آن را دوباره اتفا

توسط PATRIS-FUN در 16 فروردین 1399

آن را اغلب اتفاق نمی افتد — و در واقع او تنها انجام آن را چهار بار در 68 سال از سلطنت او.

اما آن را دوباره اتفاق می افتد در روز یکشنبه هنگامی که ملکه الیزابت ویژه پخش در این زمان در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر است که رها کردن چنین قطعیت بیماری و افزایش تعداد مرگ و میر در سراسر بریتانیا ، کشورهای مشترک المنافع و در سراسر جهان است.

تلویزیونی پخش ثبت شده در قلعه ویندزور که در آن او و همسرش شاهزاده فیلیپ, ماندن, است به احتمال زیاد به آرامش و رواقی ارائه با تشکر از کسانی که در خط مقدم مبارزه با COVID-19 و پشتیبانی برای همه کار با هم در یک زمان بحران.

"این رفتن به Churchillian. آن را در طبیعت" گفت: John Fraser نویسنده راز تاج: کانادا در رابطه با خانواده سلطنتیاشاره به رهبر مشهور خود را برای جنگ جهانی دوم فصاحت و بلاغت. "اما آن را احتمالا خواهد بود کاملا در حال حرکت است."

الیزابت نیست "پیشرو ما را در میدان جنگ" فریزر گفت: اما او به احتمال زیاد به "از ما بخواهید با هم نگه دارید."

در یک سطح فریزر, پیشنهاد, آدرس, است, به احتمال زیاد "نسبتا مسکن" با ملکه ضمن تشکر از افرادی که در حال کار و مراقبت از کسانی که COVID-19. اما فریزر انتظار او را نیز به انجام آنچه او بهترین کند: "ارائه خود را به عزت و gravitas."

ملکه الیزابت صحبت می کند به نخست وزیر بوریس جانسون توسط تلفن از قلعه ویندسور در ویندسور انگلستان در مارس 25, برای مخاطبان هفتگی با او. (کاخ باکینگهام از طریق آسوشیتد پرس)

در حالی که آدرس نادر است, آن است که واقعا یک شگفتی است. بسیاری در بریتانیا بدونم زمانی که ملکه خواهد آدرس کشور است.

و این زمان است که به احتمال زیاد کاملا عمدی است.

"ملکه الیزابت عمل به توصیه دولت او و زمان پخش خواهد شد مشخص شده اند در مشورت با نخست وزیر بوریس جانسون و شاید رهبران کشورهای مشترک المنافع نیز گفت: تورنتو-بر اساس سلطنتی نویسنده و مورخ کارولین هریس.

دیگر چنین آدرس در آمد در آغاز سال 1991 خلیج فارس جنگ; چند روز پس از مرگ دختر در قانون, Diana, Princess of Wales, 1997; پس از مرگ مادر در سال 2002; و برای او جشن الماس در سال 2012.

آدرس پس از دیانا مرگ آمد زیر یک دیدگاه گسترده است که خانواده سلطنتی بود و در ارتباط با احساسات عمومی.

"در زمان دیانا مرگ ملکه دوره اول عمل بود به باقی می ماند در Balmoral با خانواده او اجازه می دهد او نوه شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری به سوگواری در گفت هریس.

سازمان دیده بان | ملکه الیزابت را به آدرس پس از مرگ دایانا در سال 1997:

الیزابت صحبت می کند 'به عنوان ملکه خود و به عنوان یک مادر بزرگ' در پخش تلویزیونی 3:06

"وجود دارد گسترده تقاضای محبوب برای خانواده سلطنتی دیده می شود عزاداری با مردم و ملکه و خانواده اش به لندن بازگشت و ملکه به یک آدرس به عنوان یک مادر بزرگ در پاسخ به گسترده فوران عزاداری."

در حالی که روز یکشنبه پخش نسبی نادر بودن آن نخواهد بود اولین بار در خانواده سلطنتی به دنبال نشان دادن حمایت در زمان بحران. اما خاص از این بحران در برخی از راه های ممکن دیکته از فرمت های که پشتیبانی می کند.

انجام کارهای متفاوت

"اجتماعی فاصله مورد نیاز برای کاهش گسترش COVID-19 مانع سنتی سلطنتی درگیری صورت گرفت که در گذشته در زمان بحران گفت:" هریس.

در طول جنگ جهانی دوم الیزابت پدر و مادر, پادشاه جورج ششم و ملکه الیزابت رفت و به دیدار محلات در شرق لندن پایان ویران بمب در طول حمله رعد اسا.

و الیزابت بازدید سایت از Aberfan فاجعه معدن در ولز تمرکز یکی از قسمت های فصل جاری Netlix درام تاج.

اما این وضعیت متفاوت است.

"به عنوان ملکه نمی تواند در شخص بازدیدکننده داشته است به کسانی که رنج می برند در طول COVID-19 گیر پخش را فراهم می کند یک راه برای او به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع و اذعان کار پرسنل پزشکی و ضروری دیگر نقش ها در طول بحران گفت:" هریس.

در حالی که این نادر است که ملکه ویژه تلویزیونی و آدرس او را به طور منظم پخش هر روز کریسمس است.

سازمان دیده بان | در سال 2019 پیام کریسمس ملکه الیزابت را تشویق می کند 'گام های کوچک برای ایجاد تغییر:

ملکه الیزابت فراخوانی D-روز آپولو 11 ماموریت سالانه کریسمس آدرس ترغیب افراد خود را به کنار گذاشته اختلافات خود را. 7:41

"که آدرس سنت تعیین شده توسط پدر بزرگ او, King George V که دیدم رادیو و کریسمس پخش به عنوان وسیله ای برای آوردن آنچه شد و سپس امپراتوری بریتانیا و قلمرو و در حال حاضر مشترک المنافع هم گفت:" هریس.

"ملکه طول می کشد نقش خود را به عنوان رئیس مشترک المنافع به طور جدی و کریسمس خود را برنامه اجازه می دهد تا او را به صحبت می کنند به طور مستقیم به کشورهای مشترک المنافع توسط رادیو و تلویزیون در قرن 21 خانواده سلطنتی آنلاین رسانه های اجتماعی در جریان است."

یکشنبه آدرس نیز به سمت کارگردانی مشترک المنافع اشاره کرد کاخ باکینگهام در اعلام پخش.

ملکه آدرس زیر در یک پیام ویدئویی از خود را پسر و وارث شاهزاده چارلز که خطاب به انگلستان هفته گذشته است و از خود و انزوا پس از سقوط بیمار با کروناویروس خود را.

"هیچ یک از ما می توانید می گویند که این به پایان خواهد رسید اما پایان آن را" چارلز گفت. "تا زمانی که آن را ندارد, اجازه دهید ما تمام سعی و زندگی با امید و با ایمان به خود و به یکدیگر نگاه به جلو به بهتر بار آمده است."

هریس گفت: روز یکشنبه پخش خواهد شد و اطمینان مردم که الیزابت "امن است و به خوبی" و ارائه یک پنجره را به چه خانواده سلطنتی در حال تجربه یک بحران مؤثر مردم در سراسر جهان است.

منافع عمومی

در سطح جهانی و ملی بحران هریس گفت: وجود منافع عمومی در چگونه خانواده سلطنتی است مراتب و محبوبیت خود را افزایش می دهد اگر آنها دیده می شود در همان شرایط به عنوان مردم گسترده تر است.

سازمان دیده بان | ملکه الیزابت صحبت می کند در طول سال 1991 خلیج فارس جنگ:

ملکه الیزابت صحبت می کند در طول سال 1991 خلیج فارس جنگ 0:41

"در این زمان همه گیر شده و نگرانی برای سلامت شاهزاده ولز که قرارداد COVID-19 و با تجربه علائم خفیف و برای سلامتی ملکه و دوک ادینبورگ که یکی از ملکه footmen همچنین آزمایش مثبت برای این بیماری است."

ملکه همچنین می تواند یک اثر در آن گوش دادن به پیام.

"اگر ملکه بیانگر شخصی او حمایت اجتماعی فاصله اقدامات او ممکن است تاثیر مثبت در پذیرش عمومی این اقدامات به خصوص اگر این سیاست ها در محل باقی می ماند برای یک دوره طولانی از زمان است."

فریزر انتظار ملکه آدرس به پایان خواهد رسید و مذهبی توجه داشته باشید و همچنین با اشاره به زمان آینده به عنوان آن را در پالم یکشنبه و در تقویم مسیحی در "سخت ترین روز سال است."

او همچنین انتظار دارد که آدرس را شامل ادیان دیگر و "احتمالا آوردن بسیاری از آسایش است."

"نه وجود دارد بسیاری از آمار و ارقام در جهان است که می تواند فراتر از مرزهای ملی به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند" او گفت:.

"من فکر می کنم برای او آن را به یاد ماندنی خواهد بود."

  • ملکه ویژه پخش خواهد شد زندگی می کنند جریان در CBCNews.ca روز یکشنبه در 3 p. m. ET


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن