چرا وزارت دادگستری است که پشتوانه این کوچک ویرجینیا کلیسا در این کشور بازگشایی بحث

On, مه 5 سه هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این رمان coronavirus به یک ملی اضطراری, کشیش کوین ویلسون تصمیم گرفت به جلو بروید و با نگه داشتن پالم یکشنبه در فانوس یاران کلیسای واقع در پایین پرتاب آجر ساختمان در جزیره Chincoteague ویرجینیا.

بدون اینترنت برای پخش آنلاین خدمات Wilson احساس او تا به حال اجازه دهید به او عبادت در آمده است. او وزیران به افرادی که دچار اعتیاد به مواد مخدر, بهداشت روان, فقر و فحشا, نگه داشتن سطل آشغال در محراب که در آن مردم می تواند دور انداختن سیگار و الکل را به تسلیم شدن آنها به خدا. که صبح Wilson, پاک کردن درها و ضد عفونی صندلی و 16 شرکت کنندگان که نمی ماسک می پوشند چرا که آنها به یکدیگر اجرا در شهر کوچک به هر حال او می گوید: شنبه, فاصله از هم جدا برای خدمت در کلیسا حدود 200 صندلی اتاق.

اما آن را به عنوان شروع به پلیس در ماسک و دستکش نشان داد و در خدمت Wilson جنایی احضار اجازه می دهد بیش از 10 نفر برای جمع آوری — حد تحت ویرجینیا coronavirus دستورالعمل. در حال حاضر او می تواند در خدمت به یک سال زندان و یا پرداخت 2500 دلار خوب است. “این مرا شوکه کرد که [پلیس] آمد در همه نقاب همه” ویلسون می گوید. “و آن شوکه مردم است. آنها گفت: “آنچه در جهان می گذرد در اینجا؟”

ویلسون و فانوس Fellowship Church فرود آمد در مرکز ملی بحث بر سر اینکه چگونه دولت می تواند نگه داشتن شهروندان امن در طول مرگبار آنفلوآنزای مرغی بدون نقض حقوق اساسی از جمله آزادی اجتماعات و ورزش از دین است. به عنوان coronavirus ادعا کرده بیش از 90,000 زندگی در آمریکا تیم از وکلا و مقامات و سیاستمداران در سراسر کشور در حال تلاش برای پیدا کردن علامت گذاری بین دولت با در نظر گرفتن شدید اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت آمریکایی ها و پرستش از نظر قانونی تضمین آزادی. دادگاه فنر در سراسر کشور به چالش کشیدن stay-at-home سفارشات که ممنوع مذهبی تجمعات دستور مغازه اسلحه به بستن و متوقف سقط جنین. در حال حاضر به عنوان کشور بازگشایی دولت فدرال پرتاب شده است و وزن خود را در حلقه و حمایت از حقوق کلیساها به جمع آوری برای عبادت یک حرکت منتقدان می گویند بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سال-مبارزه طولانی برای قرار دادن برخی از گروه های مذهبی’ حقوق بالاتر از دولت است.

ماه گذشته دادستان کل ویلیام بر ایجاد یک نیروی کار در وزارت دادگستری برای شناسایی دولت و مقررات محلی آن را بداند تجاوز بر مردم و حقوق اساسی. در مارس 27 یادداشت بر کارگردانی دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی اریک Dreiband و آمریکا وکیل برای منطقه شرق میشیگان متی اشنایدر به رهبری گروه در بررسی دولت های محلی و سیاست های مرتبط با COVID-19. “اگر یک دولت محلی و یا فرمان عبور خط از یک ورزش مناسب از قدرت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به یک از خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت وزارت دادگستری ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال” بر نوشت.

تا کنون تنها دو مورد از DOJ به طور رسمی گرفته شده و موقعیت در این تلاش جدید باید درگیر این حقوق از کلیساها. هر چند پرونده های حقوقی بیش از حد به تجمعات مذهبی واصل شده اند در ایالات متعدد از جمله کانزاس, New Mexico, فلوریدا و می سی سی پی, Wilson مورد یکی از تنها دو کشور که در آن بخش ارائه شده است یک بیانیه از علاقه به دادگاه— در این مورد در ویلسون طرف. “این مورد را افزایش می دهد مسائل عمومی و ملی اهمیت توجه به فعل و انفعال بین دولت قانع کننده علاقه به حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی از COVID-19 و شهروندان حق اساسی به ورزش از دین” می خواند وزارت دادگستری در بیانیه ای از علاقه. “وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا برای این قانون اساسی و اعلامیه حقوق بشر.”

به DOJ تلاش است بخشی از جریان تمرکز در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آزادی مذهبی مسائل مربوط به یک مسئله حیاتی برای بسیاری از رئيس جمهور را پایه. در ماه ژانویه نسبت ناروا صادر فدرال راهنمایی برای محافظت از نماز در مدارس دولتی و ذخیره فدرال قضائیه با نزدیک به 200 محافظه کار قضات که او وعده داده است خواهد بود “طرفدار زندگی” است. در طول همه گیر رهبران در سطوح دولت را ساخته اند روشن است که حفاظت از آزادی مذهبی خاص اولویت برای دولت با رئیس جمهور سرزنش رقبای سیاسی برای محدود کردن آزادی که. “کلیساها هستند تحت درمان با احترام توسط دموکرات فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تاریخ 21. همان روز او در یک کنفرانس تلفنی با بیش از 1000 شبان رهبران مذهبی که در طی آن آنها صحبت در مورد “چالش های همه گیر را مطرح کرد به کلیساها و دیگر گروه های مذهبی در امریکا” با توجه به یک بازخوانی از کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن “خود را تکرار کرد تعهد قوی به کلیسا باز است.”

دادستان کل بر ابراز نگرانی های مشابه. “هر چه اقداماتی قرار می گیرد در برابر دین قرار داشته باشد در برابر همه قابل مقایسه تجاری و فعالیت های دیگر,” او گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت در مارس 21. “شما نمی توانید تنها از دین به ویژه بار.” دو روز بعد در تماس با بیش از 500 رهبران مذهبی به میزبانی کاخ سفید بار به نظر می رسید “بسیار نگران” به گفته یک منبع در این تماس در مورد که در آن شرایط مذهبی و اجتماعات محدود در سطح های مختلف از دیگر فعالیت های. “این قلب از متمم اول قانون اساسی” Barr گفت: با توجه به شرکت کنندگان.

برخی از آنها مشکل است که دولت این است که برای دفاع از کلیساها برای بازگشایی با این ویروس هنوز هم در بزرگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تمایل خود را برای باز کردن کلیساها “حتی به عنوان برخی از کشورها تجربه خود را مرگبارترین روز و حتی به عنوان شواهد نشان می دهد در فرد تجمعات در خانه از عبادت منجر به شیوع بیماری های متعدد می گوید:” مگی Siddiqi, مدیر ایمان و مترقی ابتکار سیاست در مرکز آمریکا. “به DOJ دخالت در این موارد این است که بخشی از پیشرفت های دراز مدت در دستور کار برای دوباره تعریف آزادی مذهبی به عنوان یک حق است که اجازه می دهد تا برخی از گروه های مذهبی به ابطال هر گونه مقررات دولت به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب, مهم نیست که چه کسی به آنها آسیب برساند.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

نخ سوزن

در ماه گذشته یک گروه از وکلای مدافع در حقوق مدنی بخش تحت Dreiband شده اند ارزیابی شرایط در سراسر کشور به عنوان آنها بوجود می آیند و تصمیم گیری زمانی که به وزن در, با توجه به وزارت دادگستری رسمی. اغلب آنها در یادگیری است در مورد مسائل بالقوه از وکلای آمریکا در سراسر کشور, اما در برخی از موارد این تیم شده است شنیدن در مورد دولت و مقررات محلی از رسانه ها و یا از فردی شهروندان که در بخش تماس با ما به افزایش نگرانی های رسمی می گوید.

در فانوس دریایی مورد, وزارت دادگستری, وکلا احساس کرد به اندازه کافی روشن است که آنها باید به طور رسمی موضع به گفته یک مقام رسمی وزارت حقوق مدنی را بدست آورد. آنها به خصوص زده عکس از بسته بندی پارکینگ در ویرجینیا مکان های لاو و خانه انبار و اجتماعات بزرگ در چه دموکرات ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم تا به حال ضروری کسب و کار. “ما فکر نمی کنم که وجود یک اساس منطقی که با آن می گویند این 16 دوره نقاهت مواد مخدر و معتادان جنسی نمی تواند جمع آوری و اجتماعی فاصله در یک کلیسا است که متناسب با 200 اما همه این املاک و مستغلات و شرکت های حقوقی و افرادی که می خواهید برای رفتن به خانه انبار وجود دارد می توانید بروید و آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد هر یک از این” به DOJ رسمی می گوید.

تا کنون وزارت دادگستری تنها در زمینه یکی دیگر بیانیه ای از علاقه در یک COVID-19-مربوط به مورد — در کنار یک کلیسا در می سی سی پی که شرکت کنندگان جریمه شد برای جمع آوری برای یک سرویس که در آن نشسته در اتومبیل خود را در پارکینگ. حقوق مدنی بخش رسمی می گوید DOJ نیز مداخله در کمتر رسمی و عمومی راه در کشورهای دیگر که مقررات اداره می یابد و مشکل ساز است. این بخش با ارسال نامه به شهرداران و فرمانداران ابراز نگرانی از جمله مارس 19 نامه ای به فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom هشدار او که اخیر اجرایی سفارشات به نظر می رسد برای محدود کردن فعالیت های مذهبی بیشتر نسبت به مقایسه nonreligious فعالیت است. بار دیگر وزارت دادگستری وکلا در حال ساخت با لينک مستقيم تماس و صحبت با مقامات دولتی در مورد مسائل بالقوه امیدوار به حل و فصل آنها را بی سر و صدا, DOJ, مقامات می گویند.

“من فکر نمی کنم این بخش دخالت باید در نظر گرفته شود و یا با تمرکز بر این که آیا آنها یک فایل amicus کوتاه و یا بیانیه ای از علاقه زیرا در بسیاری از موارد ما رسیدن بخش خصوصی به فرماندار دفاتر و شهردار دفاتر و فقط می گویند: “هی, شما ممکن است بخواهید به نگاه به این'” حقوق مدنی بخش رسمی می گوید. زمانی که این مشکل حل شده است “ما نمی سنبله فوتبال و می گویند,” هی, بود که ما,'” این مقام می افزاید. او می گوید بر این است که “بسیار در وصل” به وزارت کار در مورد این مسائل و این که وکلای تحت Dreiband به طور منظم کوتاه و همکاری با Barr کارکنان.

کارشناسان حقوقی می گویند وزارت دادگستری مداخله بازی منصفانه است. “متفاوت دولت باید اولویت های مختلف و متفاوت دولت را بیشتر یا کمتر تبلیغات به چیزهای مختلف می گوید:” پل هورویتز یک متمم اول قانون اساسی محقق در دانشگاه آلاباما قانون مدرسه است. “اما همه آنها نظارت بر این نوع از همه چیز و گاهی اوقات صحبت کردن و یا دخالت به اطمینان حاصل شود که آزادی های مدنی هستند جدی گرفته شود.”

وزارت دادگستری رسمی می گوید بر وظیفه نیروی کار به “نخ سوزن” بین حفاظت از آزادی های مدنی و ایجاد چنین دعوایی محیط زیست است که دولت ها و محلات می ترسند به عمل برای حفاظت از عمومی و یا در نهایت در دادگاه و گروه احساس کردند که فانوس دریایی مورد بود که در سمت راست است که تعادل ظریف. این حرکت را نیز تشویق های کاخ سفید است. معاون رئیس جمهور مایک پنس که صندلی کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در Fox News Radio on May 6 که ویلسون کیفری استناد شد “فراتر از رنگ پریده” و گفت: او از وزارت دادگستری تصمیم به وزن در ویلسون نمایندگی.

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا مخالف است. ویرجینیا رنج می برد بیش از 32,000 موارد COVID-19 و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر. Accomack شهرستان که در آن فانوس یاران کلیسا واقع شده است و دومین مورد تعداد در هر 100 ، 000 ساکنان ویرجینیا با توجه به ویرجینیا دفتر دادستان کل است. در یک حقوقی تشکیل پرونده در فانوس دریایی مورد, ویرجینیا, دادستان کل علامت شاه ماهی تاکید کرد که محدودیت در فرد گردهمایی بود “تحمیل شده به معنای واقعی کلمه به صرفه جویی در زندگی می کند.” حکم علیه دولت “به طور جدی تضعیف می ویرجینیا تلاش برای مقاومت در برابر یک بار در یک قرن همه گیر و تهدید آسیب های جبران ناپذیر به ناشناخته (و ناشناخته) تعداد زیادی از مردم” پر کردن استدلال می کند. “زمان و دوباره اجتماعات بزرگ — از جمله در فرد مذهبی — خدمات ارائه شده زمینه مناسبی برای انتقال این ویروس مرگبار است.”

ویرجینیا می گوید که موقت اورژانس محدودیت های “حسن نیت مبتنی بر شواهد” اقدامات و فرماندار نه تنها از سازمان های مذهبی برای درمان ناعادلانه. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لایحه Barr باید تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و ramping تا تست نمی teaming تا با فعالان محافظه کار به تضعیف موثر بهداشت عمومی اقدامات است که در حال کاهش گسترش COVID-19 و صرفه جویی در زندگی در ویرجینیا و در سراسر کشور می گوید:” شارلوت Gomer شاه ماهی مطبوعات ،

این راه سخت پیش رو

به عنوان متحده آغاز روند بازگشایی کارشناسان می گویند مقامات تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه به ناچار همچنان مملو از پتانسیل قانونی و گیرایی بیش core قانون اساسی سوالات. “فرمانداران در حال برخورد با یک وضعیت بسیار دشوار است. آنها نمی تواند همه چیز را; آنها را به تفاوت. و از آن آسان است به nitpick هر آنچه که تفاوت آنها در قرعه کشی می گوید:” داگلاس Laycock یک کارشناس در آزادی مذهبی در دانشگاه ویرجینیا مدرسه قانون است. “به عنوان متحده به تدریج بازگشایی بیشتر و بیشتر چیزهایی که از آن خواهد شد سخت تر برای توجیه نگه داشتن کلیساها در لیست بسته.”

تا کنون ویرجینیا گیر کرده به آن برنامه ریزی و اقدام در مورد آن علیه ویلسون. (Greenville, می سی سی پی— سایت مورد دیگر وزارت دادگستری در زمینه بیانیه ای از علاقه در— در حال حاضر کاهش یافته و ممنوعیت آن در رانندگی-در کلیسای خدمات پس از کلیسای شکایت کرد و DOJ در پا.) یک قاضی منطقه دو رد فانوس Fellowship Church درخواست برای دستور گفته فرماندار نرتهم منظور محدود کردن اندازه از تجمعات ندارد جای “قابل توجهی بار” در فانوس یاران کلیسا ورزش از دین است. “اگر چه ممکن است این چگونه شاکی خواسته های به عمل خود دین تحت شرایط ایده آل این آل شرایطی” ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Arenda رایت آلن نوشت: در اولین محرومیت از دستور.

وکلای فانوس Fellowship Church باید به دادگاه تجدید نظر این حکم به 4 مدار دادگاه تجدید نظر در ریچموند. “ما باید تعادل متمم اول قانون اساسی با حفاظت از سلامت و رفاه مردم است اما چیدن تعداد دلخواه از 10 نفر برای هر کلیسا است که پاسخ ندارد” حصیر Staver بنیانگذار و رئیس لیبرتی مشاور این سازمان به نمایندگی از کلیسای در این مورد در بیانیه ای گفت. “این رفتار نابرابر از کلیساها دیوانه است.”

“در حالی که نرتهم دولت را تحسین و تشویق می کند وزارت دادگستری به صورت ایستاده برای ویرجینیا آزادی های مدنی ما همچنان به این باور است که فرماندار اقدام محتاطانه لازم و اساسی می گوید:” اعطای Neely, مدیر ارشد ارتباطات برای نرتهم. “ما مشتاقانه منتظر چهارم مدار تصدیق آن است.”

اما در Chincoteague یک شهرستان کمتر از 3,000 مشخص شده توسط آهسته 25-مایل در هر ساعت حداکثر سرعت که در آن کل جزیره می توانید مانند خانه به ساکنان آن ساخت آن را سخت تر برای رفتن به کلیسا به ارمغان می آورد خطرات خاص خود را دارد, آیا می آید که در قالب مواد و یا تنهایی. در زمانی که مردم در حال جاری شدن سیل در بیمارستان و مرگ توسط دهها هزار نفر Wilson, کشیش می داند کلیساها مانند خود می تواند یک نوع متفاوت از تاسیسات. “ما بسیاری از مردم مملو از ترس و مملو از اضطراب ما که بسیاری از زنان بیوه در کلیسا که هیچ جایی برای رفتن برای حمایت عاطفی,” او می گوید. “من احساس می کنم اگر ما در رسیدن به این مردم و سپس آنها را به بازگشت به مناطق خود در زندگی که آنها را از آمد— که خداوند به ارمغان آورده است و آنها را از.”

“من نمی خواهم به یکی می گویند خداوند خانه خود را مهم نیست” ویلسون می گوید.

با یک دستور جنایی, Wilson تا به حال به بیشتر تنظیمات به کلیسا معمول است. او کاهش تعداد فرد خدمات در طول هفته و در حال حاضر دارای سه خدمات در روزهای یکشنبه به شدت در پوش ده نفر— “این عدد جادویی” را به عنوان او آن را خواند. در بین خدمات کشیش باعث می شود مطمئن شوید که برای اولین بار ده نفر را به اتومبیل خود را در پارکینگ کوچک قبل از ده بعدی می تواند در آمده.

این مصیبت را ترک کرده است او احساس با احتیاط و ویلسون است که فوق العاده دقیق در حال حاضر. او می گوید: “ما فقط می دانیم که ما در حال تماشا.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به تسا در Berenson [email protected]

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>