چرا G7 اجلاس می تواند ظروف سرباز یا مسافر — و چرا ترودو باید به هر حال

در هر سال عادی سالانه G7 اجلاس خواهد بود در نوسان کامل در این هفته با رهبران از آن گروه را انتخاب کنید از کشورهای صنعتی اعطا collegially در بزرگترین چالش های پیش روی جهان و آنچه را که آنها قصد انجام در مورد آنها.

این هیچ عادی سال ، و با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی این سال را جمع آوری اجلاس سران در حال حاضر رها شده و معمول آن روکش وحدت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به دعوت روسیه ولادیمیر پوتین را وادار به یک واکنش فوری از انگلستان و کانادا است. آلمان آنگلا مرکل گفت که او نمی خواهد شرکت در جلسه, مگر اینکه آن را قرار داده و با توجه به همه گیر. عضو سازمان ملل’ تمرکز بر روی چین و مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی گزارشات در مورد او چگونه فکر می کند G7 دارای احترام — پیشنهاد می کنم کمی وجود دارد و دلیل دیگر رهبران را به سفر به عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است.

با شروع زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صحبت کردن در مورد برگزاری اجلاس سران در ماه سپتامبر — تنها چند هفته قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. که به او یک فرصت برای صیقل دادن تصویر خود را با مردم آمریکا در هر راه او مناسب می داند.

این اجلاس به کمپین سرپا نگه داشتن

پس از آن وجود دارد در دستور کار است. این “بیایید-را-در-چین” درایو وجوش سادگی با آنچه اکثر کارشناسان سیاسی بر این باورند خواهد بود یک کلید پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیشنهاد — اما برگ های آن, کانادا در خصوص نقطه آسیب پذیر با توجه به ادامه روند استرداد برای Huawei اجرایی Meng Wanzhou.

رئیس جمهور (هرگز یک فن از اجلاس G7 یا هر چند جانبه ع) است که به دنبال به مخلوط تا چیز در حالی که ارائه نسخه خود را از اینکه چرا در این جلسه که با تاخیر — که هیچ ربطی به با این بیماری همه گیر.

“من به تعویق انداختن آن به دلیل احساس می کنم به عنوان یک G7 آن را احتمالا نشان دهنده اتفاقاتی است که در جهان” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: 10 روز پیش. “این بسیار قدیمی کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دعوت رهبران هند و استرالیا و کره جنوبی. هیچ مسائل وجود دارد.

اما گسترش دعوت به روسیه که اخراج شد در سال 2014 برای الحاق کریمه رفت و بیش بد است.

“روسیه از مطالعه خارج G7 پس از آن حمله کریمه از چند سال پیش و ادامه بی احترامی و flaunting از قوانین بین المللی و هنجارهای است که چرا از آن باقی مانده خارج از G7 و آن را ادامه خواهد داد به باقی می ماند,” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در یکی از خود را به طور منظم اخبار کنفرانس هفته گذشته است.

زمان بی دست و پا

یک مقام ارشد دولت اضافه شده در این هفته است که برگزاری این اجلاس در اواخر مرحله از ایالات متحده چرخه انتخابات نیز خواهد بود به دور از ایده آل است.

“من قطعا فکر می کنم آن را عادلانه می گویند ما نمی مهیج برای یک جلسه در این نقطه” گفت: این رسمی است که در برنامه ریزی اما نبود مجاز به صحبت علنی در نشست. “رهبران دیگر خواهد بود بسیار با احتیاط بیش از حد در مورد زمان و یا به دنبال مانند یک سرپا نگه داشتن برای رئیس جمهور.”

هنوز هم برخی از برجسته کانادا کارشناسان سیاست خارجی بر این باورند که نخست وزیر و دیگران باید شرکت اگر قله پیش می رود.

“حتی با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سخت به عنوان او است وجود دارد هیچ استفاده سیاسی برای ترودو و دیگر رهبران برای قرار دادن آن برای یک سال” گفت: دیپلمات سابق کالین رابرتسون در حال حاضر معاون رئیس جمهور از کانادا موسسه امور جهانی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی ممکن است دوباره انتخاب و آنها نیاز آمریکا در چند جبهه و به کار بر روی مسائل جهانی از جمله چگونه برای مقابله با چین است.”

خطرات antagonizing یک رئیس جمهور

دانشگاه اتاوا استاد امور بین الملل رولاند پاریس که در خدمت به عنوان ترودو اولین مشاور سیاست خارجی دارای مشابه مشاهده.

“ما کمی برای به دست آوردن توسط poking تهمت راست در چشم او گفت:” در ایمیل این هفته است. “ترودو می توانید کمتر تحریک آمیز راه به بیان تفاوت سیاست با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

حفظ G7 مهم است وی افزود حتی اگر آن را در حال کاهش توسط دولت کنونی ایالات متحده.

“تهمت نمی خواهد در دفتر برای همیشه.”

سالانه G7 جلسه متفاوت از سایر نشست. آن است که کمتر رسمی است. کمتر مقامات در اتاق با رهبران. اعضای خود در همه کشورهای دموکراتیک سنت.

قله را هدف قدمت آن به اولین گردهمایی در اواسط دهه 1970 است که به ارائه رهبری و کار همکاری برای مقابله با جدی ترین چالش های جهانی.

هنوز هم تهمت نیست اولین رهبر به فکر سالانه اجلاس سران و اعضای آن نیاز به تکامل است.

نخست وزیر سابق پل مارتین بود و از بنیانگذاران گسترش G20 گروه از سازمان ملل مونتاژ شده در سال 1999 و برگزار شده در سال 2008 برای مقابله با بحران اقتصادی است. هدف او این بود که شامل کشورهای در حال توسعه و کشورهایی از قاره ها نشان داده نمی در G7 بدون در نظر گرفتن سیستم های خود را از دولت است.

صبر کنید و ببینید

سناتور. پیتر بوهم اصرار G7 در خدمت مهم نقش رهبری در مورد مسائل مربوط به امنیت و سلامت در حال ظهور فن آوری های.

او به عنوان کانادا “شرپا” سازماندهی دستور کار برای تعدادی از G7 اجلاس از جمله در سال 2017 گردهمایی به میزبانی ترودو — یکی که دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن جلو و امضای خود از نهایی اطلاعیه در خشم پس از نخست وزیر به نام ایالات متحده آمریکا امنیت ملی تعرفه های کانادا فولاد و آلومینیوم “توهین آمیز است.”

آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخست وزیر جاستین ترودو و فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی چت در طول یک عکس خانوادگی در اجلاس G7 در La Malbaie, Quebec, 8 ژوئن 2018. (ایو هرمان/فردا نیوز)

“ماه سپتامبر در محیط فعلی است که یک مدت زمان طولانی دور” بوهم گفت. “توصیه من به نخست وزیر است به ماندن در تماس نزدیک با دیگر G7 رهبران و که شامل رئیس جمهور تهمت و ببینید که چگونه این مسائل به بحث تکامل است.”

او با اشاره به چشم انداز موج دوم COVID-19 ضربه در پاییز و امکان است که می تواند رسوب یکی دیگر از خاموش شدن از اقتصاد جهانی است.

“که ساخت سمت راست وجود دارد از یک, نشست,” او گفت:. “همین دلیل است که هماهنگی میان G7 بسیار مهم است.”

هماهنگی آسان نخواهد بود.

گیر افتاد, بین چین و مغلوب ساختن پیشی جستن در مشکل

رئیس جمهور تمرکز بر چین نشان دهنده یک چالش خاص برای ترودو.

مایکل Spavor و مایکل Kovrig باقی می ماند پشت میله های زندان, بازداشت, توسط پکن در اقدامی تلافی جویانه برای کانادا بازداشت Wanzhou در آمریکا استرداد حکم.

چین نیز ممنوع محموله از کانادا کلزا و دیگر محصولات کشاورزی در سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن میل به یک بیانیه قوی در چین ممکن است در کانادا بهترین منافع. حتی پس رابرتسون گفت: این نباید دلیلی برای ماندن.

“نگاه چین است که همیشه در G7 دستور کار,” او گفت:. او با اشاره به این که گسترش لیست مهمان خود را مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد به نمایندگی از کشورهای آسیایی را فراتر از ژاپن — که ممکن است اثبات مفید در بحث در مورد راه هایی برای مقابله با رشد اقتصادی چین در منطقه ،

“اگر ما نگران چین, نیاز هند و استرالیا و کره جنوبی در این نشست ارائه می دهد یک جغرافیای سیاسی تعادل” رابرتسون گفت.

به عنوان میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به انجام بیش از گسترش دعوت نامه برای این سال را جمع آوری و در کمپ دیوید. او نمی تواند به طور یک جانبه گسترش عضویت در گروه.

اما او تنظیم دستور کار و تن. و رئیس جمهور به نظر می رسد قصد نگه داشتن تمرکز بر روی چین به عنوان مشکلات داخلی سوار کردن بیش از دولت او در پاسخ به این رمان coronavirus.

G7 وزرای خارجه در حال حاضر خودداری کردند در آمریکایی’ زبان در چین طی یک کنفرانس در ماه مارس رد وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تقاضا که در این اطلاعیه اشاره به COVID-19 به عنوان “ووهان ویروس.”

می تواند در کمپ دیوید نشست پایان بدون توافق به اطلاعیه? می تواند از آن در سمت چپ به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان میزبان به طور خلاصه آنچه مورد بحث قرار گرفت و چه توافق رهبران به طول بسته-درب جلسه?

البته. و است که می تواند نشانه دیگری است که تهمت را مشاهده معمول collegiality از G7 اجلاس منسوخ شده است ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>