چرا دموکرات ها ممکن است در مسیر برای یک رقابت کنوانسیون

رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را به یک دونده جلو و نام او برنی ساندرز. اما این بدان معنا او را نامزد به احتمال زیاد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ؟

نه دقیقا.

وجود دارد یک دلیل واضح که چرا این راه خیلی زود ساندرز خواهد شد به نام نامزد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. تنها دو کشور رای داده اند و بیش از 98 درصد از نمایندگان هنوز به اهدا می شود. بسیاری اتفاق می افتد بیش از پنج ماه است.

ساندرز پشتیبانی ثابت شده است که انعطاف پذیر ، وجود هر نشانه ای او می تواند نگه دارید تا با این سرعت.

اما در حالی که این سرعت ممکن است خوب به اندازه کافی برای برنده شدن بیشتر نمایندگان از هر یک از رقبای خود را, آن را نمی ممکن است سریع به اندازه کافی برای برنده شدن او و اکثریت. که در نتیجه یک رقابت کنوانسیون در میلواکی — با یک برنامه به طور بالقوه غیر قابل پیش بینی نتیجه.

قوانین حاکم دموکراتیک مقدماتی و قفقاز از ایالتی به ایالت متفاوت اما آنها به طور کلی به همه ثبت نام دموکرات (و در برخی موارد مستقل و حتی جمهوری خواهان) یک فرصت برای رای دادن.

اما این روند تعیین وفاداری 3,979 نمایندگان که برای رفتن به کنوانسیون ملی دموکرات ها. به طور معمول احتمالی نامزد در حال حاضر امن اکثریت نمایندگان با آن نقطه ساخت آرا تشریفات.

که ممکن است در این زمان اتفاق می افتد. اگر آن را نمی کند, تصمیم گیری که می شود آینده دموکراتیک نامزد خواهد شد ساخته شده توسط نمایندگان در کنوانسیون طبقه — بسیار شبیه واگذار کنوانسیون که تا همین اواخر رایج در کانادا.

در این طرف مرز این کنوانسیون باید تولید برخی از نتایج غیر منتظره. استفان دیون سازش بود نامزدی که برنده سال 2006 رهبری لیبرال نژاد با وجود اتمام در مقام سوم در اولین رای گیری در پشت frontrunners Michael Ignatieff و باب Rae. جو کلارک (در سال 1976) و برایان Mulroney (1983) هر دو شد مترقی رهبران محافظه کار بدون پیشرو در اولین رای گیری.

آن را خیلی زود و حتی حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر دموکرات ها باد تا در یک رقابت کنوانسیون. همه چیز خواهد بستگی دارد که هنوز هم در حال اجرا و چگونه بسیاری از نمایندگان آنها. اما آن را خیلی زود تشخیص دهند که مگر یک تغییر مهم در مسابقه یک احتمال قوی وجود دارد که این حزب در مسیر است برای یک مدت طولانی و گرم تابستان از برادرکشی سیاست است.

ساندرز در مقابل میانه

آن را واقعا پایین می آید به ریاضی. ساندرز فقط ممکن است اعداد کار به نفع خود.

این سناتور ورمونت موفق به کسب بیشترین آرا در هر دو آیووا قفقاز و مقدماتی نیوهمپشایر اما او نمی باید نمایندگان برای نشان دادن آن. هر چند نمایندگان تا حد زیادی تعلق می گیرد به همان نسبت که های تواند بستگی دارد که چگونه هر نامزد رای منطقه ای توزیع شده است. بر اساس آخرین برآورد ساندرز 21 نمایندگان نسبت به 23 برای پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

ساندرز نتایج در آیووا و نیوهمشایر شد نسبتا متوسط — 26 درصد از آرا را در هر دو مسابقات. که در نوع خود از نتیجه به اندازه کافی به بالا تقسیم میشه ولی اینطور نیست ارائه بسیاری از نمایندگان.

ساندرز پیچ یک بخش از رای دهندگان دموکرات در حالی که رقبای خود را تقسیم تا بقیه. با توجه به ورود و خروج انتخابات از دو کشور تنها کمتر از یک چهارم رای دهندگان در نظر گرفته خود را “بسیار لیبرال.” ساندرز به طور متوسط 44.5 درصد از آرا را در دو کشور در این میان رای دهندگان قرار دادن او را 21 امتیاز جلوتر از ماساچوست سناتور الیزابت وارن.

در میان “تا حدودی لیبرال” رای دهندگان (حدود دو پنجم از رای دهندگان در ایالات متحده), Sanders زد تقریبا حتی با Buttigieg.

پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Ind., به ثمر رساند دو شگفتی با اجرای قوی در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه. اما بعد از رای برگزار خواهد شد در متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی که در آن Buttigieg کمتر پشتیبانی می کند. (اندرو بیلبائو / آسوشیتد پرس)

تنها در میان “نسیم” رای دهندگان (حدود یک سوم از رای دهندگان دموکرات) را ساندرز اجرا است. Buttigieg به طور متوسط 26 درصد در این میان رای دهندگان قرار دادن او را به دقت جلوتر از مینه سوتا سناتور ctq (23.5 درصد). معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دنبال آن با 18 درصد است. ساندرز در زمان 14 درصد و وارن فقط پنج درصد است.

عملکرد بهتر در میان میانه را تحویل داده اند هر دو آیووا و نیوهمپشایر به ساندرز به راحتی. اما او را نگه می برد تا زمانی که او همچنان به صورت رقابتی در میان بیشتر میانه رو دموکرات ها اجرا می شود تا اعداد در میان ترقی خواهان و اجازه می دهد تا رقبای خود را divvy تا پای از میانه رو در میان آنها است.

یک جاده به 1,990

به نظر می رسد این زمینه ادامه خواهد داد به تقسیم برای برخی از زمان آمده است. در پی خود را فقیر نشان دادن تاکنون بایدن حمایت در نظر سنجی های ملی حذف شده است. اما هیچ نامزد معتدل بوده و تنها ذینفع بایدن اسلاید; Buttigieg و Klobuchar هر دو سود به عنوان سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

پشتیبانی از Buttigieg و Klobuchar اما همچنان نسبتا متوسط — و بلومبرگ نیست حتی رقابت چهار متحده در تقویم اصلی (نوادا در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی در فوریه. 29 بعدی هستند).

مسابقه گرم در مارس 3, زمانی که 14 متحده (و ساموا) رای دادن در آنچه شناخته شده به عنوان “سه شنبه.” ساندرز است که به احتمال زیاد برای انجام این کار به خوبی در سراسر هیئت مدیره — حمایت خود را نسبتا یکنواخت در سراسر کشور و در میان گروه های جمعیتی مختلف.

این بدان معناست که ساندرز است که به احتمال زیاد به ظهور از سه شنبه با تعداد زیادی از نمایندگان در حالی که هر یک از مخالفان خود را به خوبی موقعیت را به نفع خود نمایندگان در بخش های خاصی از کشور است. بایدن بانکی در جنوب, با توجه به پشتیبانی قوی خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. Buttigieg می تواند ادعا در کمتر متنوع متحده و Klobuchar و وارن در خانه متحده است. بلومبرگ است که به دنبال او می تواند به خوبی انجام دهد — به خصوص در مکان های که در آن او صرف ده ها میلیون دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی آگهی.

مینه سوتا سناتور ctq به پایان رسید تعجب آور سوم در نیوهمپشایر اولیه به طور قابل توجهی ضرب و شتم او سنجی. او به ثمر رساند به خوبی در میان رای دهندگان در حد متوسط به طور خاص است. (رابرت Bukaty / آسوشیتد پرس)

با توجه به پیش بینی برآورد از megyn kelly, Sanders, فرضی می تواند بیرون آمدن از سه شنبه با نزدیک به 40 درصد از نمایندگان — تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از هر یک از رقبای خود را.

که یک مشکل است. فرض ساندرز در جایی حدود 600 نمایندگان که او را حدود 1400 خجالتی از آنچه که او نیاز در کنوانسیون طبقه را به نفع اکثریت. اما پس از سه شنبه تنها حدود 2500 نمایندگان هنوز هم می شود برای grabs. این بدان معناست که ساندرز نیاز خواهد بود را به نفع خود بیش از 55 درصد از نمایندگان در قفقاز باقی مانده و مقدماتی.

که به منظور بلند برای یک نامزد که نه نظرسنجی بالاتر از 30 درصد در طول این چرخه انتخابات و برنده فقط 45 درصد از نمایندگان در برابر یک حریف (هیلاری کلینتون) در سال 2016 مقدماتی.

برای جلوگیری از رقابت کنوانسیون ساندرز نیاز به جدا کردن خود از میدان — در حالی که امید آن باقی می ماند تقسیم شده است. وجود یک چشم انداز مناسب و معقول در این زمینه باقی خواهد ماند شکسته و یک رقابت کنوانسیون به نظر می رسد مانند یک امکان واقعی — که در خدمت به عنوان انگیزه ای برای نامزدها به ماندن در حال اجرا و شانس خود را در کنوانسیون طبقه. اما اگر ساندرز می کند و خودش را جدا از خود تقسیم مخالفان وجود دارد شانس بیشتری که در این زمینه (و رای دهندگان) را تحکیم پشت یک واحد متوسط است.

شاید تحولات در چند هفته آینده این بحث مسئله. اما به نظر می رسد عمده وزش داوطلبان در زمان حاضر حداقل آماده به چوب آن را برای مسافت های طولانی.

تنها با دو کشور داشتن رای دادند و آن را آشکار است که این مسابقه به مراتب بیش از. اما آن را می تواند بسیار طولانی تر از حد معمول برای به احتمال زیاد نامزد به ظهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>