چرا coronavirus شیوع بیماری محسوب نمی شود یک بیماری همه گیر فقط هنوز

به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در خارج از چین با صدها نفر از موارد تایید شده به صورت روزانه کارشناسان می گویند وضعیت به سرعت در حال حرکت به سمت آنچه شناخته شده به عنوان یک بیماری همه گیر.

اما سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت او هنوز رتبهدهی نشده است آماده به دسته بندی افزایش تعداد COVID-19 موارد به عنوان یک بیماری همه گیر.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد بزرگ مقیاس بیماری شدید یا مرگ او گفت:” در طول یک جلسه رسانه.

“آیا این ویروس همه گیر بالقوه ؟ کاملا از آن است. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

او گفت: این تصمیم بر اساس یک ارزیابی مداوم از گسترش ویروس در سراسر جهان شدت بیماری آن علل و تاثیر آن بر جامعه است.

از روز دوشنبه که گفت: چین گزارش شده بود 77,362 موارد COVID-19 از جمله 2,618 مرگ و میر. وجود دارد یکی دیگر از 2,074 موارد در 28 کشور دیگر از جمله 10 در کانادا و مرگ و میر 23.

آنچه که یک بیماری همه گیر?

یک بیماری همه گیر است که سازگار گسترش یک بیماری جدید در سراسر جهان در یک جمعیت است که هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد ایمنی نسبت به آن با توجه به این که.

“در اساسی ترین مفهوم یک بیماری همه گیر فقط بازتاب های جهانی انتقال از یک بیماری عفونی” دکتر گفت: اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی تورنتو است که تحقیق شیوع.

“اگر ما با استفاده از اصطلاح همه گیر امروز ما به خوبی ممکن است با استفاده از این اصطلاح در روز های آینده به عنوان ما به تماشای این گشوده است.”

یک بسته گوشت تصویر در قفسه های خالی در یک سوپر مارکت در پیلتللو ایتالیا در روز دوشنبه. نگرانی در مورد کوروناویروس مردم برداشت در منابع. (Flavio Lo Scalzo/فردا نیوز)

ایتالیا و کره جنوبی و ژاپن و ایران و چند کشور همسایه کشورهای خاورمیانه همه موارد تایید شده.

“ما در نقطه که در آن من نخواهد بود جای تعجب نیست اگر که به نام این یک بیماری همه گیر در این هفته یا هفته آینده گفت:” پیتر Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد نیویورک-بر اساس تحقیقات بین المللی سازمان و یک متخصص است که به مطالعه بیماری های عفونی در چین برای بیش از 15 سال است.

“من فکر می کنم ما بیشتر یا کمتر که در آن نقطه در حال حاضر.”

چرا که تماس COVID-19 یک بیماری همه گیر?

یکی از دلایل چرا که ممکن است مردد به استفاده از اصطلاح همه گیر برای طبقه بندی وقوع است به دلیل آن می تواند برانگیختن ترس در میان جمعیت جهانی است.

“من صحبت اغلب مورد نیاز برای حقایق و نه ترس” Tedros گفت. “با استفاده از کلمه همه گیر در حال حاضر مناسب نیست حقایق اما آن را قطعا ممکن است باعث ترس.”

تماشا کنید: چه کسی مدیر کل توضیح می دهد که چرا coronavirus شیوع بیماری محسوب نمی شود یک بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی می گوید coronavirus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی, اما نه همه گیر — حداقل در حال حاضر. 1:16

در حالی که ممکن است در مورد برخی از کارشناسان می گویند که نیاز به برقراری ارتباط وضعیت به وضوح به کشورها در سراسر جهان به اطمینان حاصل شود که آنها آماده برای گسترده تر انتقال ضروری است.

Jason Kindrachuk استادیار و رئیس تحقیقات کانادا در حال ظهور ویروس ها در دانشگاه مانیتوبا می گوید مقامات به احتمال زیاد هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا افزایش می دهد ما شاهد نتیجه نسبتا جدا شده از موارد که در آن یک فرد گسترش این ویروس به یک گروه کوچک و یا شواهدی از “پایدار انسان به انسان انتقال است.”

هر چه پاسخ این وضعیت می تواند به سرعت تغییر. همه این ممکن است یکی دیگر از افزایش موارد جدید در خارج از چین برای که به درخواست همه گیر برچسب Kindrachuk گفت.

“تاسف جانبی است که اگر آنها را صبر بیش از حد طولانی به آن اعلام و سپس شما را در مقابله با یک پتانسیل برای کاهش اعتماد عمومی” او گفت:.

“اگر شما صدای آن را سرعت بیش از حد و بیش از حد به فوریت و سپس شاید آن را مانند گریه, گرگ, که در آن مردم نمی آن را به طور جدی به اندازه کافی.”

چه تغییراتی در یک بیماری همه گیر?

در حالی که یک بیماری همه گیر ممکن است تغییر زیادی در شرایط توانایی ما برای جلوگیری از گسترش ویروس آن سیگنال تغییر در این راه مقامات بهداشت در پاسخ به آن در سراسر جهان است.

“این تغییر دیدگاه ما از یکی از مهار به واقعا به دنبال کاهش تاثیر این بیماری همه گیر” Bogoch گفت. “و این بدان معناست که چیزهای مختلف به نقاط مختلف جهان است.”

برای کانادا که به معنی آماده سازی سیستم مراقبت های بهداشتی ما برای افزایش در هر دو وارداتی موارد و محلی به دست آورد موارد علاوه بر افزایش توانایی ما برای انجام تست به منظور شناسایی و درمان بیماران, او گفت:.

“اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای آن است که در زمانی که این شروع می شود به بیشتر های جهانی انتقال ما خواهد بود با نزدیک شدن به پایان دم از ما در فصل آنفولانزا در کانادا,” او گفت:.

“و ما به احتمال زیاد باید ظرفیت بیشتری برای مقابله با این دلیل که فصل آنفولانزا است که قطعا پیچ در پیچ پایین.”

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: کانادا همه گیر پاسخ طرح شامل تحقیق در مورد واکسن, گسترش, تست قابلیت ها و مدیریت لوازم ضروری. اما او همچنین اشاره کرد که کانادا دوره عمل خواهد بود همان که آیا اعلام کرد که یک بیماری همه گیر است یا نه.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام می گوید کانادا همه گیر پاسخ طرح شامل تحقیق در مورد واکسن, گسترش, تست قابلیت ها و مدیریت لوازم ضروری. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

“من فکر می کنم آنچه در آن می کند این است که این تغییرات به ذهن با آنچه که ما در حال برخورد با شرکت” گفت: Daszak با EcoHealth داد.

“من فکر می کنم آن وقت در مقامات بهداشتی در سراسر جهان شروع به گفتن آنها انتظار چه چیزی را و چگونه به آماده شدن ذهنی برای چه اتفاقی خواهد افتاد.”

برچسب شیوع یک بیماری همه گیر نیز ممکن است منجر به کشورهای رول خاص و همه گیر پاسخ طرح گفت: دکتر کامران خان, یک بیماری عفونی پزشک و دانشمند در سنت مایکل در بیمارستان تورنتو است.

“به عنوان شیوع گسترش در حوزه جغرافیایی آن و سپس سفر می شود بیش از یک موضوع در رانندگی بیشتر پراکندگی بیماری” خان گفت.

“اگر این تکامل می یابد به یک تمام عیار همه گیر این واقعا خواهد بود در همه جا — این خواهد بود که همه جا یافت می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>