به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن وزن گزینه های خود را برای در حال اجرا همسر یک نامزد بالقوه است استدلال برای خودش به عنوان “عالی” انتخاب.

استیسی آبرامز سابق رهبر اقلیت برای گرجستان مجلس نمایندگان و نامزد دموکرات در سال 2018 گرجستان فرمانداری انتخابات صحبت Elle برای پروفایل شنبه منتشر شده که در آن او گفت که او خواهد بود “افتخار” برای اجرا با بایدن.

“من عالی خواهد بود در حال اجرا همسر” آبرامز گفت. “من باید از این ظرفیت برای جذب رای دهندگان با انگیزه به طور معمول نادیده گرفته و جوامع است. من باید قوی و سابقه اجرایی و تجربه مدیریت در بخش خصوصی و بخش های غیر انتفاعی. من 25 سال در مطالعه مستقل از سیاست خارجی است. من آماده هستم برای کمک به پیشبرد یک دستور کار بازسازی امریکا در جهان است. اگر من انتخاب من آماده شده و هیجان زده به خدمت می کنند.”

بایدن ماه گذشته قول داد او را به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا و او شناور است آبرامز به عنوان یک احتمال در پاییز گذشته مثال در یک سری از نامزدهای بالقوه “زن که باید فرماندار گرجستان است.” در واقع Axios گزارش در ماه مارس سال گذشته که بایدن مشاوران شد بحث که آیا او باید در یک حرکت غیر متعارف در واقع اعلام آبرامز به عنوان همسر در حال اجرا راست در شروع مبارزات انتخاباتی خود را.

امکانات دیگر انتظار می رود در نظر گرفته شود عبارتند از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) بهداشت ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.). بالا بایدن مشاور اخیرا گفته NBC News, هر چند که او “واقعا نه تنگ کردن تفکر خود را در این.” بایدن “واقعا در نظر دارد از طریق این فرایند” مشاور گفت او را در پایان “برو با دل و روده.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de