چرا برخی از مردم فکر می کنم مایکل بلومبرگ است کمک های مالی را تضعیف دموکراسی در محلی مسابقات

هیئت مدیره مدرسه در انتخابات معمولا محلی امور داوطلبان درخواست پول از همسایه ها در پیتزا احزاب و کشیدن همراه دوستان به دست کشیدن بر روی درب و درخواست رای.

که چه Chris Jackson انتظار می رود هنگامی که او تصمیم گرفت برای اجرا به هیئت مدیره مدرسه در اوکلند کالیفرنیا در سال 2016. او می خواهم که قبلا انتخاب شده به هیئت مدیره کالج شهر سان فرانسیسکو و فکر او می دانست که چگونه برای ساخت زمین بازی را به نفع خود در اوکلند. او شروع به جمع آوری امضا از دولت سرپرست مدارس دولتی و اعضای شورای شهر و آالمدا کانتی حزب دموکرات—و شروع به جمع آوری پول احساس خوش بینانه در مورد شانس خود را. در اکتبر او می خواهم مطرح شده تقریبا 12000 دلار. اما جکسون نیست برنامه ریزی برای مایکل بلومبرگ.

در اکتبر سال 2016 چند هفته قبل از انتخابات بلومبرگ به $300,000 به عمل سیاسی کمیته اسپانسر شده از طرف رفتن به مدارس دولتی طرفداران اوکلند-بر اساس غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از منشور مدارس. کمیته خانواده ها و مربیان برای آموزش و پرورش پس از صرف $153,000 در حمایت از جیمز هریس جکسون حریف. به مراتب بیشتر بودجه Jackson, تماشا به عنوان تایید پرداخت برای وب سایت تبلیغات و مبارزات انتخاباتی ادبیات و گوشی بانکی برای هریس و سپس آن را به عنوان نوشته شده در حمله آگهی در مورد جکسون on Facebook. “این خیلی ناامید کننده به کار سخت داوطلبان جمع آوری و سپس ببینید که خارج از towner مانند بلومبرگ رها کردن صدها هزار دلار و فقط برنده شدن از طریق از هیچ تلاشی اما پول” جکسون ویژه-معلم آموزش و پرورش در اوکلند می گوید.

بلومبرگ شد نه تنها کمک به خانواده ها و مربیان برای آموزش عمومی اما 300.000 دلار می ایستد. در مبارزات انتخاباتی-امور مالی پرونده وجود دارد صفحات بر صفحات از اهدا کنندگان که به $10 یا 25 دلار برای هر شخص دوم-بزرگترین سهم را در پر کردن که در آن مهر را, اهدا, شد, فاش, شد 250 دلار از یک بازنشسته. “وجود دارد هیچ راهی غیر خودی باید بیشتر سخنرانی در اوکلند از واقعی شهروندان و رای دهندگان را،”

آن را تبدیل به عادی برای میلیاردرهای به صرف مقدار زیادی از پول در سیاسی باعث می شود. در سال 2010 دادگاه عالی شهروندان آمریکا تصمیم به لغو محدودیت های مستقل هزینه و در را باز کرد برای گروه مانند خانواده ها و مربیان برای آموزش عمومی برای دریافت مقدار نامحدودی از پول است. رای دهندگان تمایل به میلیاردر صرف اگر این راستا با مواضع سیاسی—همان افرادی که معترض هستند بلومبرگ آموزش و پرورش هزینه شده است ممکن وجد آمدیم در مورد $50 میلیون او به باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ ابتکار عمل که کمک به تعطیل و یا بازنشسته نیروگاه با سوخت زغال سنگ در سراسر کشور است. اما منتقدان می گویند این خارج پول غرق صدای روزمره رای دهندگان و تقویت نظرات غنی که آیا آنها Charles G. and David H. Koch که باید صرف میلیون ها نفر در آمریکا مبارزات محلی و هیئت مدیره مدرسه مسابقه و یا مایکل بلومبرگ.

بلومبرگ سابق شهردار نیویورک که در حال حاضر صرف بیش از 200 میلیون دلار در پیشنهاد خود را برای برنده شدن در این سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است قادر به انجام آنچه که اکثر آمریکایی ها نمی توانند, منتقدان می گویند: دور زدن روند دموکراتیک. انسان دوستی “به ویژه وزن به منافع افراد ثروتمند در فرایند سیاست که در یک جامعه دموکراتیک به معنای یک فرصت برای همه شهروندان منافع و صدای به تعداد مساوی می گوید:” راب رایش co-مدیر مرکز در انسان دوستی و جامعه مدنی در دانشگاه استنفورد. حتی اگر یک میلیاردر دهنده مورد علاقه نامزد از دست می دهد منتقدان می گویند پول آنها در حال حاضر ایجاد یک ناهموار زمین بازی که خراب روند انتخابات.

جکسون تجربه بود و هیچ اتفاق. در دهه گذشته بلومبرگ صرف میلیون ها نفر در دولت های محلی و هیئت مدیره مدرسه مسابقه در کالیفرنیا کلرادو, مینه سوتا, لوئیزیانا و نیوجرسی تبدیل چه بود یک بار low-profile پایین-رای گیری مسابقه به مسابقات که در آن نامزدها بدون خارجی قابل توجهی پول بودند بسیار outspent. بسیاری از این کمک های مالی به نامزدها که حمایت از گسترش مدارس که دریافت کمک های مالی دولت اما در عمل مستقل از منطقه مدرسه. در حالی که منشور حامیان می گویند مدارس مهم در آموزش چپ-پشت دانش آموزان مخالفان می گویند که آنها منحرف کردن پول از مدارس عمومی و ثبت نام کمتر از آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان با قرار دادن بار اضافی در مدارس. این موضوع به خصوص rankles در شهرهای اوکلند. با تلاش مدارس عمومی و گسترده درآمد شکاف در میان ساکنان آن است که در حال حاضر در کالیفرنیا منطقه با بزرگترین سهم از دانش آموزان در مدارس.

بلومبرگ است پول رفته به خصوص کنون در کالیفرنیا که در آن دو قومی و اقتصادی متنوع مدارس لس آنجلس و اوکلند را در آغوش منشور مدارس. او به $500,000 به کالیفرنیا منشور مدارس انجمن طرفداران مستقل هزینه های کمیته در فوریه سال 2017, که به نوبه خود صرف صدها هزار دلار در دو نرم افزار-منشور نامزدها در حال اجرا برای لس آنجلس Unified School District school board. پس از آن مسابقه—در آن زمان گران ترین مسابقه هیئت مدیره مدرسه در تاریخ ایالات متحده—pro-منشور اعضای هیئت مدیره برگزار شد و اکثریت در هیئت مدیره مدرسه برای اولین بار و پس از آن منصوب Austin Beutner سابق بانکدار سرمایه گذاری با تجربه در حال اجرا یک مدرسه و یا یک منطقه به سرپرست. Beutner هنوز سرپرست الاییواسدی دوم-بزرگترین مدرسه در منطقه ایالات متحده آمریکا پس از نیویورک است. (زمانی که او شهردار نیویورک بلومبرگ در سال 2010 منصوب صنعت نشر اجرایی با تجربه در حال اجرا یک هیئت مدیره مدرسه به شهر نیویورک مدرسه صدراعظم; او به طول انجامید 95 روز است.) در مجموع با توجه به دولت در انتخابات براده بلومبرگ داده است نزدیک به 5 میلیون دلار به مستقل هزینه های کمیته حمایت کالیفرنیا منشور مدارس انجمن.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

بلومبرگ نیز بودجه عمل سیاسی کمیته ها و نامزدها در هیئت مدیره مدرسه مسابقه خارج از کالیفرنیا. او صرف $290,000 در عمل سیاسی کمیته حمایت از نرم افزار-منشور نامزدها در سال 2011 در ایالت لوئیزیانا مسابقه هیئت مدیره مدرسه و به $5,000 حداکثر حقوقی کمک مالی به هر یک از پنج pro-منشور نامزدها. در سال 2015 پیش از دولت دیگر هیئت مدیره مدرسه مسابقه او به 1.4 میلیون دلار برای توانمند سازی, لوئیزیانا, Inc., یک عمل سیاسی کمیته که برای حمایت pro-منشور نامزدها. هفت هشت “طرفدار اصلاحات” داوطلبانی که پشتیبانی منشور مدارس برنده انتخابات است. بلومبرگ همچنین به $400 ، 000 نفر به یک PAC پشتوانه سابق مدرسه منشور اجرایی در یک مسابقه برای شهردار نیوآرک; $185,000 به کمیته های درگیر در آموزش و پرورش مربوط به مبارزات در دنور; و 100.000 دلار به کمیته حمایت از نرم افزار-منشور نامزدها در مینیاپولیس مسابقه هیئت مدیره مدرسه.

بلومبرگ انتخاباتی کاهش یافته است به نظر برای این داستان. اما گریگوری McGinity مدیر اجرایی کالیفرنیا مدرسه منشور انجمن طرفداران است که دریافت پول از بلومبرگ می گوید که میلیاردر پول در واقع باعث می شود مسابقات دموکراتیک تر با فعال کردن گروه خود را برای کمک به خانواده های کم درآمد و دانش آموزان از رنگ باید بیشتر از یک صدا. “آقای بلومبرگ بوده است مایل به حمایت از نامزدها که ایستادن برای خانواده ها و جوامع,” او می گوید. “من فکر می کنم که باعث می شود آن را دموکراتیک تر زمانی که آن جوامع که اصلا صدا داده می شود فرصت را به حرکت یک موسسه در یک جهت متفاوت است.” خارج پول صرف شده توسط مردم مانند بلومبرگ است از صرف پول ملی معلمان اتحادیه های کارگری در محلی نژادها او می گوید. (گروه حمایت از معلمان اتحادیه صرف $5.2 میلیون دلار در سال 2017, لس آنجلس, مسابقه هیئت مدیره مدرسه در مقایسه با $9.6 میلیون صرف شده توسط pro-منشور گروه با توجه به لس آنجلس تایمز.)

برخی از اوکلند پدر و مادر می گویند که بلومبرگ پول تصمیم اوکلند, مدرسه, مدیره, نژاد, به جای پدر و مادر و رای دهندگان در اوکلند انجام این کار است. “من نمی راحت با این سطح از خارج پول در آینده می گوید:” کیم Davis, اوکلند پدر و مادر که تاسیس یک سازمان, پدر و مادر, ایالات مدارس دولتی است. “این دیگر در مورد پدر و مادر چه می خواهید و نیاز به آن را در مورد این برنامه در آینده از بلومبرگ و این خارج از سازمان است.” در خارج هزینه از مردم مانند بلومبرگ “خارج از کنترل” در سال 2016, او گفت:. انتخابات است که قبلا شامل از دست دادن در بازارهای کشاورزان’ و ضربه زدن بر روی درب بود در حال حاضر با دیدن تبلیغات به صورت حرفه ای-منشور نامزدها در طول رزمندگان’ بازی در تلویزیون و سیل mailers برای pro-منشور نامزدها در حالی که مخالفان خود را تنها می تواند یک صندوق. به نظر می رسید مانند بسیاری برای یک انتخابات که در آن تنها حدود 78,000 آرا ریخته شد. “این غیر ممکن است به رقابت با آن سطح از هزینه های” دیویس می گوید.

وجود دارد حدود 600 میلیاردرهای در ایالات متحده تا 50 درصد از یک دهه پیش. (بلومبرگ است 12th, ثروتمندترین ساندویچ بین سرگئی برین و جیم والتون با توجه به فوربس.) و آنها به طور فزاینده ای با استفاده از پول خود را برای نفوذ در سیاست های عمومی می گوید رایش. گاهی اوقات آنها انتقاد از آنچه آنها را به عنوان یک ناکارآمد سیستم های عمومی و استفاده از پول خود را به تلاش برای ایجاد یک بهتر خصوصی یک بار دیگر آنها سعی کنید برای محدود کردن آنچه که آنها در پرداخت مالیات و پس از آن شکایت در مورد عملکرد بدون زرق و برق از نهادهای دولتی ، “انسان دوستی می تواند یک راه برای گرفتن اطراف دموکراسی” او می گوید. “وجود دارد وزن اضافی در مقیاس سیاست تنظیمات ثروتمند.”

اما سیاست تنظیمات ثروتمند نیست آینه کسانی که بسیاری از شهروندان او می گوید; یک نورث وسترن مطالعه نشان داد که بالا 1 ٪ از آمریکا ثروت-دارندگان محافظه کارانه تر از ایالات متحده به عنوان یک کل با توجه به هزینه های مدارس و حصول اطمینان از دسترسی به دانشگاه برای همه, و مطمئن شوید که مردم از رنگ باید مدارس که برابر با کیفیت برای کسانی که خدمت دانش آموزان سفید. این مطالعه همچنین نشان داد که ثروتمند هستند خیلی بیشتر حمایتی از مدارس نسبت به عموم است.

معلمان اتحادیه های کارگری می گویند که بلومبرگ است کمک های مالی به سازمان ها در تلاش برای خصوصی سازی عمومی خوب است. هنگامی که نرم افزار-منشور نامزدها در زمان کنترل از لس آنجلس هیئت مدیره مدرسه در 2018, Beutner جدید سرپرست برد و 3 میلیون دلار در خارج از مشاوران که در حال توسعه عملکرد مبتنی بر سیستم امتیاز برای مدارس با توجه به اسناد محرمانه کشف شده توسط لس آنجلس تایمز. “مشکل این است که شما باید از مردم که می دانید چیزی در مورد چگونه یک بخش خاص کار می کند و آنها قادر به استفاده از پول خود را امتحان کنید و خرید انتخابات می گوید:” الکس Caputo-مروارید رئیس جمهور ایالات معلمان لس آنجلس.

McGinity از کالیفرنیا منشور مدارس انجمن استدلال می کند که بلومبرگ پول رفت و به حمایت از سیاست هایی که او تا به حال تست شده برای اولین بار در شهر نیویورک مدارس و ثابت شد موثر است. منشور اجازه می دهد خانواده های کم درآمد برای انتخاب بهتر آموزش و پرورش برای فرزندان خود او می گوید فقط به عنوان پدر و مادر که فرستادن کودکان خود به مدرسه خصوصی انجام دهد.

Roseann تورس یک زمان اوکلند عضو هیئت مدیره مدرسه می گوید: آن آشکار شد برای او که بلومبرگ و دیگر در خارج از اهدا کنندگان خواهد مالی تنها داوطلبانی که مشغول به کار از نزدیک با رفتن به مدارس دولتی و دیگر نرم افزار-منشور سازمان. بلومبرگ به او داده بود کمپین $600 زمانی که او برای اولین بار زد در سال 2012. اما پس از او انتخاب شد او شروع به دیدن آنچه که او به عنوان مشکلات ذاتی در منشور. در سال 2016 بلومبرگ پول رفت و به حمایت از یک نامزد به چالش کشیدن خود را برای او صندلی. “زمانی که مشخص شد من نیست کسی که این منشور می تواند خرید به آنها در مورد چهره,” او می گوید.

تورس شد شک و تردید در مورد منشور پس از سفر یک در اوکلند. در حالی که دختر او با حضور در مدرسه عمومی در اوکلند بود با شروع سال تحصیلی بدون علم کتاب دانش آموزان در منشور تا به حال کت آزمایشگاه با نام دوزی بر روی آنها و مک بوک کامپیوتر. او شروع به کاهش به حضور در رویدادهای قرار داده و با رفتن به مدارس دولتی او می گوید: تنها به دیدن خانواده ها و مربیان برای آموزش و پرورش عمومی که بلومبرگ به 300.000 دلار در سال 2016 صرف $115,000 در کمپین 2016 از Huber Trenado که در حال اجرا بود در برابر تورس. پول رفت به وب سایت تبلیغات و مبارزات انتخاباتی ادبیات و کارکنان کوتولگی $21,000 که تورس مطرح شده از خانواده و دوستان است. تورس eked یک پیروزی به هر حال.

بلومبرگ بودجه در اوکلند هیئت مدیره مدرسه مسابقه ادامه داد و در سال 2018 زمانی که او به 250.000 دلار برای رفتن به مدارس دولتی کالیفرنیا. در یک سال 2018 کمپین تشکیل پرونده و خانواده ها و مربیان برای آموزش و پرورش در گفت و گو با دریافت $120,000 از بلومبرگ از طریق رفتن به مدارس دولتی کالیفرنیا. سپس آن را به $116,000 به Gary D. یی که در حال اجرا بود برای باز مدیره مدرسه صندلی در برابر Clarissa Doutherd جامعه برگزار شده بود که تایید شده توسط اوکلند معلمان اتحادیه و آالمدا کانتی حزب دموکرات است. یی برنده صندلی.

جسیکا استوارت مدیر اجرایی به مدارس اوکلند و رفتن به مدارس عمومی اوکلند طرفداران می گوید که یک شبکه از خانواده های مربیان و اعضای جامعه و نه در خارج ، بلومبرگ را اهدا پشتیبانی از تلاش برای حضور در جامعه در مدرسه, مدیره, انتخابات, او می گوید که اغلب نمی توانید به اندازه کافی توجه است. اما “این غیر ممکن است بدانید که” چه اثر بلومبرگ را کمک مالی کرده بود, او گفت: بسیاری از این اعتراضات حمایت کرده است استفاده داوطلبان و همچنین. منشور مدارس نیست دلیل اوکلند مدارس دچار مشکل هستند استوارت می گوید:—این منطقه دارای سابقه ای طولانی از کسری بودجه. به می گوید آن است که حمایت بیشتر فرصت های آموزشی برای خانواده ها از رنگ ها و خانواده های کم درآمد در اوکلند; تقریبا دو نفر از سه اوکلند کودکان نمی توانید بخوانید در سطح کلاس.

اوکلند است که به سرعت در حال تغییر شهر که متنوع تر از همسایه سان فرانسیسکو; آن است که 36 درصد سفید 24 درصد و 18 درصد از مردم آن زیر خط فقر زندگی میکنند. اوکلند Unified School District رفت و به دولت امانت در سال 2003 در طی آن زمان ساخته گسترده در کاهش چیزهایی مانند برنامه های ورزشی و دبیرستان و راهنمایی مشاوران و تایید از افتتاح بیش از یک دوجین منشور مدارس. وجود دارد در حال حاضر 33 منطقه مجاز مدارس در منطقه و ثبت نام شروع به پریدن کرد به 17,000 از 2,800 در سال 2003. ثبت نام در مدارس دولتی (و نه از جمله منشور) کاهش یافت و به 37,000 از 48,000 در سال 2003. امروز بیش از یک چهارم از اوکلند عمومی دانش آموزان در حال ثبت نام در مدارس.

این شهر مدارس رقابت در برابر یکدیگر برای پایه منابع می گوید: Keith Brown رئیس جمهور اوکلند انجمن آموزش و پرورش. اغلب این منطقه بسته مدارس و فروش زمین به منشور از دست دادن اموال با ارزش او می گوید. پس از 2016 انتخابات منطقه مدرسه صرف پول در خارج از مشاوران است که باید برای رفتن به دانش آموزان ، هر چند اوکلند به ارمغان می آورد در بیشتر درآمد سرانه از میانگین منطقه آن را صرف $55.7 میلیون در خارج از مشاوران در 2017-2018 مدرسه در سال سه برابر متوسط دولت یک هیئت منصفه عالی یافت می شود.

معلمان در لس آنجلس و اوکلند را به عقب رانده و در برابر آنچه آنها می گویند در خارج منافع رانندگی pro-منشور سیاست. لس آنجلس معلمان در اعتصاب به مدت شش روز در ماه ژانویه 2019 و هیئت مدیره مدرسه به توافق به رای گذاشتن قطعنامه درخواست دولت برای کلاه تعدادی از منشور. اوکلند معلمان در اعتصاب سال گذشته در اعتراض به برنامه ریزی تعطیلی مدارس و با این استدلال که پول منحرف به منشور مدارس محروم منطقه از بودجه مورد نیاز. این اعتصاب به پایان رسید با اوکلند موافقت خود را برای یک مهلت قانونی جدید منشور.

دولت تصویب یک لایحه در سال گذشته قرار داده شده است که برخی از محدودیت در منشور اما معلمان اتحادیه های کارگری می گویند که در حال حاضر منشور می تواند به شهرستان تخته, آموزش و پرورش اگر یک مدرسه محلی مدیره را انکار می کند و آنها را به آنچه آنها می خواهند. در حال حاضر دهها هزار دلار صرف شده بودن در یک مسابقه بین یک نامزد حمایت شده توسط یک معلم اتحادیه و نرم افزار-منشور نامزد برای یک صندلی در آالمدا کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش. (اوکلند واقع در شهرستان آلامدا.) و در اوکلند چهار از هفت کرسی در هیئت مدیره مدرسه هستند تا برای انتخابات در ماه نوامبر.

یک چیز وجود دارد معلمان اتحادیه نیست نگران این سال ، آنها کاملا مطمئن مایکل بلومبرگ نیست برای رفتن به یک عامل. میلیاردها خود را پس از همه گره خورده است تا در یک انتخابات—انتخابات ریاست جمهوری است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>