چرا رئیس جمهور تهمت می خواهد به قاب COVID-19 به عنوان یک “خارجی ویروس’

Facing انتقاد خود را برای دست زدن به گسترش COVID-19 در داخل آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با توسل به یک آشنا رفلکس: سرزنش خارجی.

این کشور در حال مقابله با یک “خارجی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت از پشت مصمم میز در دفتر بیضی در روز چهارشنبه. مسافران از اروپا گفت: “کشت” خوشه هایی از این ویروس در آمریکا و به عنوان یک نتیجه دولت او مسدود سفر بین ایالات متحده و بسیاری از اروپا برای 30 روز شروع جمعه در نیمه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به مسدود کردن مسافران از اروپا و چگونه او آن را فروخته شنبه شب تکرار نظرات خود در هفته های اخیر که مرتبط پاسخ خود را به این ویروس به سختی مهاجرت اقدامات دولت او است در محل قرار داده و خود 2016 وعده انتخاباتی برای ساخت یک مرز دیوار. “امنیت مرزی نیز سلامت و امنیت و شما را دیده ام روی دیوار رفته است مانند سحر و جادو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک تظاهرات در شمال چارلستون S. C. on Feb. 28 هنگامی که صحبت کردن در مورد گسترش COVID-19. دقیق مرز اقدامات یکی از دلایل تعداد موارد در ایالات متحده پایین است تهمت و افزود: “ما همه چیز را در قدرت ما برای نگه داشتن عفونت و کسانی که حامل این عفونت از ورود به کشور ما است.”

روز سه شنبه در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد “چین ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که دیوار است که “بالا رفتن سریع. ما باید این دیوار بیشتر از همیشه!” در ساعت Rep. کاترین کلارک یک دموکرات از ماساچوست خواسته مدیر CDC رابرت Redfield در کنگره شنوایی که آیا وجود دارد هر سازمان و توصیه هایی است که مرز موانع خواهد بود “از هر گونه استفاده در کاهش” شیوع COVID-19. “نه که من دیده ام” Redfield گفت. (می گویند هیچ چیز از این واقعیت است که وجود دارد فقط 12 مورد تأیید در مکزیک است.)

سیسیلیا مونز بود که مدیر از رئیس جمهور باراک اوباما در سیاست داخلی شورا از سال 2012 تا 2017 می گوید تهمت را تکرار نظرات در مورد دیوار و بسته شدن مرزهای این است که “یک سیگنال روشن است که او با تمرکز بر چیز اشتباه.” این ویروس در حال حاضر در ایالات متحده می گوید مونز. “مشکل در مرز بدیهی است که الزام سیاسی برای او. که خوب ما می تواند داشته باشد که مکالمه اما این هیچ ربطی به با گسترش این ویروس” مونز می گوید.

اما برای برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در مهاجرت از طریق آمدن با صدای بلند و روشن است. گسترش ویروس “تقویت می کند مقدار زیادی از نگرانی های مردم است که رئیس جمهور صحبت کرده است به حدود untrammeled سفر در سراسر مرز می گوید:” علامت Krikorian مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت تانک فکر می کنم که طرفداران برای کاهش مهاجرت ، حتی اگر وجود ندارد یک مورد شناخته شده از یک فرد عبور از مرز با مکزیک یا کانادا با ویروس Krikorian می گوید: “این احتمال بسیار واقعی است و بر ضرورت بهتر کنترل مرزی است.”

پس از یک هفته که دیدم بی مهابا قطره در بازار سهام عمده کنوانسیون لغو و NBA تعلیق آن فصل مغلوب ساختن پیشی جستن وبگاه آدرس شنبه شب بود لحظه ای که به نام برای ریاست جمهوری تحمل یک فرمان از حقایق و معتبر و رفتار آرام. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را ظاهر کرده بود تمام قطعات برای نمایشگاه رهبری و متحد کردن کشور از بحران او flubbed شرح خود را با ممنوعیت سفر و سهوا گفت که محموله از اروپا نیز قطع می شود همراه با مسافران. پس از سخنرانی در کاخ سفید دستیاران درهم برای روشن کردن خطا قبل از چشم انداز صدها میلیون دلار در تجارت آینده متوقف roiled بازارهای مالی بیشتر است.

اعلام محدودیت های جدید بر روی مسافران از اروپا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به امید گرفتن برخی از قاطعیت او نشان داد که شش هفته قبل از آن در Jan. 31 زمانی که دولت او اعلام کرد که آن را مسدود خارجی که به تازگی چین سفر از ورود به ایالات متحده و به قرنطینه آمریکایی که تا به حال شده است در نقاط ویروس.

مقامات بهداشت عمومی از جمله آن Schuchat اصلی معاون مدیر در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعتبار است که اولین دور از محدودیت های مسافرتی با کند کردن روند گسترش این ویروس در ایالات متحده در هفته خرید بهداشت حرفه ای وقت اضافی برای آماده شدن برای یک سنبله در موارد. اما بسیاری از آن زمان فوق العاده بود و حیف و میل توسط CDC botched rollout از کیت های آزمایش که محدود توانایی به دانستن چقدر گسترده این ویروس در کشور است.

در حال حاضر که موارد نصب در ایالات متحده در گذشته تحقیقات سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که گذشت زمان ممکن است برای چنین محدودیت های مسافرتی و آنها ممکن است محدود بهره مند شوند. مقامات بهداشت عمومی را فشرده تر و قوی آموزش و پرورش عمومی به حد زیادی گردهمایی های اجتماعی و بهبود بهداشت و جلوگیری از ناگهانی سنبله در مواردی که پایمال کردن بیمارستان ها و پزشکان.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

برای هفته تهمت بارها عنوان چگونه مخل گسترش ویروس می تواند باشد. اما در طول سخنرانی خود در شب چهارشنبه او رفت و بیشتر از او تا به حال قبل از گفتن آمریکایی ها به اقدامات احتیاطی. او گفت: آمریکایی های قدیمی تر باید “اجتناب از سفر غیرضروری در مناطق شلوغ” و تاکید کرد که دولت او تا به حال صادر ارشاد بر تعطیلی مدارس و کاهش اجتماعات بزرگ.

توسط چهارشنبه شب او تا به حال لغو رویدادهای آینده در کلرادو و نوادا.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>