چرا جان بولتون کتاب آیات نمی خواهد تفاوت در Trumpland

منn هر شرایط عادی از انتشار یک کتاب مانند جان بولتون خواهد تنظیم کردن یک زلزله سیاسی. در صفحه بعد از صفحه از اتاق که در آن اتفاق افتاده است, او توصیف یک رئیس جمهور که به یک نمایش تکان دهنده سطح از جهل و بی کفایتی و حتی آشکار فساد خود را در انجام امور خارجی است. Bolton سرسخت جمهوری خواه و محافظه کار و حتی استدلال می کند که دموکراتیک استیضاح تلاش بیش از حد باریک. پس از همه, بولتون ادعا و تهمت قرار می گیرد اغلب شخصی خود منافع سیاسی بیش از این منافع ملی در رفتار سیاست خارجی است.

و در عین حال در اینجا ما با یک حس آشناپنداری. این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار مهم نیست – در واقع قبل از Covid-19 همه گیر آن بود که دلیل اصلی که چرا خود را تایید امتیاز گیر کرده بود در پایین-40s رغم مرفه اقتصاد در خانه و صلح نسبی در خارج از کشور. مشکل این است که هواداران خود را دارید به او به رغم این واقعیت است که او به طور معمول درگیر در رفتار است که آنها می خواهم محکوم در هر سیاستمدار.

گالن و گالن جوهر ریخته شده توضیح این پدیده و محبوب نظریه برخی از شایستگی. بله او مبارزه رسانه ها و دموکرات ها و اوباما پایه رای دهندگان به شما بگویم که آنها برای یک “جنگنده.” بله وجود دارد معاملاتي عنصر به برخی از پشتیبانی. تا زمانی که او نامزد خوب قضات و کمک های مالی خود را پایه سیاسی پیروزی آنها می خواهند او با یک پاس در رفتار شخصی. اما به این روز فکر می کنم روزنامه نگاران براق بیش از یک جداگانه واقعیت مهم – رای دهندگان خود را به سادگی باور نمی بسیاری از حقایق در مورد تهمت را انجام.

جان بولتون کتاب کمک می کند تا توضیح دهد که چرا. مقیاس تهمت به بی کفایتی همراه با وسواس خود را با شخصی ستایش و دیدنی نمایش وفاداری ایجاد حتی در مردم به خوبی معنی انگیزه ای برای علنا دروغ مورد تهمت (یا حداقل خاموش ماندن) برای محافظت از دسترسی آنها و گاهی نجات ملت از وحشتناک را انتخاب کند.

چرخه می رود چیزی شبیه به این – کسانی که نزدیک به رئیس جمهور درک و تشخیص دقیق هرج و مرج است که بولتون توصیف. برای جلوگیری از بدترین اشتباهات (بولتون ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار تهدید به خروج ناتو و ملت ما مهم نظامی داد) یکی باید “در اتاق که در آن اتفاق می افتد” به نقل از بولتون به نقل از موسیقی همیلتون. اما به ماندن در اتاق یکی باید شرکت در چاپلوسی و عمومی با صدای بلند دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز دارد.

این چاپلوسی و این دفاع – تقویت از طریق فاکس اخبار, صحبت های رادیویی و دیگر رسانه های محافظه کار – شنیده می شود و اعتقاد بر این توسط رئیس جمهور شدند. پس از همه, دفاع هستند که از افرادی که در اتاق اظهارات در حال ضبط (به عنوان مخالف به ناشناس نشت رسانه ها اغلب متکی بر) و آنها بدون ابهام.

مقامات جمهوری خواه در نتیجه ساخت خود Trumpist زندان است. برای حفظ نفوذ آنها باید تملق گفتن. زمانی که آنها تملق آنها حفظ پایه مغلوب ساختن پیشی جستن. بیشتر چاپلوسی تنگ تر مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید در ایران. تنگ تر مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید در ایران بالاتر از هزینه اگر و هنگامی که آنها را انتخاب کنید به صحبت کردن. بهتر است فقط سوار این چیزی که آنها بر این باورند. آیا شما دیده می شود که چگونه پایه تبدیل شده و حتی در ژنرال جیمز Mattis? آیا شما دیده می شود نوظهور نفرت جان بولتون?

در نتیجه یک نوع جهان موازی از دانش است. مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خواهد گفت: “بله ما می دانیم که او کامل نیست. نگرانی در مورد شخصیت او هستند و ” پخته شده در.'” اما میلیون ها نفر بر میلیونها نفر در واقع نمی دانند که حقایق در مورد تهمت رفتار و شخصیت. بی امان چاپلوسی های بی امان دفاع و بی اعتمادی از رسانه ها (با هر اشتباه برجسته و خستگی ناپذیر تقویت شده با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان) ایجاد یک reflexive انکار حتی از تاسیس حقایق است.

در اوایل این سال من شاهد یک مثال کامل از این پدیده در عمل است. من تا به حال امتیاز از بحث اریک Metaxas رادیو میزبان پرفروشترین نویسنده و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین صریح انجیلی مدافعان. در طول بحث من ساخته شده منابع متعدد به ناروا را انجام.

مشاهده کردم که مبارزات انتخاباتی خود را “تلاش برای درخواست کمک از یک جغرافیای سیاسی رقیب است.” این واقعیت است. در میان چیزهای دیگر او پسر در قانون و کمپین صندلی ملاقات در برج ترامپ با یک وکیل به نام ناتالیا Veselnitskaya با هدف به دست آوردن اسناد و مدارک را که “تهمت زدن به هیلاری” به عنوان بخشی از “روسیه و دولت برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

علاوه بر این من اشاره کرد که او “تلاش برای اخاذی از یک آسیب پذیر متحد” وعده به “راه اندازی یک بررسی یک رقیب سیاسی و تحقیقات از یک رک و پوست کنده مجنون تئوری توطئه.” شواهد قریب به اتفاق قربانیان او که دقیقا و شواهد شروع می شود با تفاهم نامه خواندن را از جولای 25, 2019 تماس تلفنی بین رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

من نیز گفت که رئیس جمهور تهمت گمراه امریکا برای هفته بعد هفته بعد از هفته مورد تهدید coronavirus. شواهد و مدارک در اینجا خالی از ابهام است. نمونه ها فراوان است. در ژانویه 22 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آن یک نفر در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب” در ماه فوریه او وعده داده شده “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا.”

به عنوان 22 ژوئن بیش از 2.3 میلیون آمریکایی مبتلا به بیماری Covid-19 و بیش از 122,000 تا به حال جان خود را از دست.

و چگونه Metaxas پاسخ به این حقایق در مورد تهمت را انجام? “اگر من به آنچه باور دیوید گفت:” او پاسخ داد: “من با او در این [مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن].” بی امان دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن, بی رحم میاد و بی امان حملات در رسانه ها کار کرده بود خود را از سحر و جادو تاریک. حقایق بودند و نه حقایق.

می تواند Metaxas در واقع, واقعا باور من های جعلی خبر ؟ پس از همه, او یک پیشرو انجیلی شکل عمومی یک کسی که درگیر در روزانه بحث سیاسی. در حالی که من نمی توانم همکار خود را به قلب من می دانم که از تجربه شخصی که تهمت رسانه های دفاعی پیچیده ویژگی های بسیاری از افرادی که خود را متقاعد که حقیقت دروغ است.

جان بولتون است که دیگر در “اتاق که در آن اتفاق می افتد.” دیگر آمریکایی ها وظیفه انجام بهترین خود را به حفظ اتحاد و جلوگیری از رئیس جمهور از انجام نفع برای دیکتاتورها آموزش او حقایق اساسی در مورد تاریخچه و جغرافیا و او را به پرداخت نزدیک به توجه خود را در طول امنیتی جلسات. برخی از کسانی که آمریکایی ها حتی در حال حاضر خود را با حفظ دسترسی به رئیس جمهور با شور و نشاط در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن و راه اندازی بی پروایی نشان دادن حملات در بولتون.

بولتون کتاب باید علت زلزله. آن را نمی خواهد. و آن را نمی خواهد در بخش بزرگی چون حتی جمهوری خواهان که در حال وحشت زده با مغلوب ساختن پیشی جستن و کار سخت به خلق و خوی خود را بدترین انگیزه باید واکسینه رای دهندگان خود را در برابر حقیقت است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>