چرا آن را بسیار سخت برای به دست آوردن Coronavirus تست در ایالات متحده در حال حاضر

Wمرغ کارکنان شرکت زیست فناوری ماساچوست Biogen مطلع شدند در اواخر فوریه که چند در میان آنها تشخیص داده شده بود با عفونت پس از شرکت گسترده ملاقات آنها بلافاصله به بیمارستان برای آزمایش اما تبدیل شد به دور است. به دلیل کمیاب تعدادی از تست های موجود در آمریکا, پزشکان, پس از مشاوره از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) بودند زیر پروتکل های دقیق برای کسی که می تواند آزمایش می شود: افرادی که علائم و تا به حال سفر به یک کشور که در آن موارد بومی و یا تا به حال شده است در تماس نزدیک با کسی که تا به حال آزمایش مثبت است. بسیاری از Biogen کارکنان نمی هر گونه از علائم تب و سرفه یا تنفس دشوار است که مشخصههای COVID-19 اما طبعا می خواستم به می دانم که اگر آنها در معرض شده بود.

دو هفته پس از جلسه 77 ماساچوست’ 95 تایید موارد Biogen کارکنان.

معیارهای که می تواند مورد آزمایش قرار گرفته اند آرام و پزشکان هم اکنون می توانید سفارش آزمون برای هر بیمار با استفاده از بهترین قضاوت در مورد اینکه آیا لازم است. هنوز تست در ایالات متحده فاصله زیادی پشت سر که در کشورهای دیگر با توجه به ترکیبی از ویژگی های و مسائل مربوط به سیاست و همچنین به عنوان فشار سیاسی است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

زمانی که اولین موارد COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده دو آزمایشگاه در CDC بودند تنها کسانی مجاز به انجام COVID-19 تست با استفاده از یک آزمون طراحی و توسعه توسط آژانس خود محققان. زمانی که CDC تلاش برای گسترش تست با ارائه آن کیت های آزمایش برای دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه وجود دارد مشکلات با نسخه اولیه از این کیت که CDC و سپس دوباره.

که تاخیر همراه با رشد تعداد موارد کشف نشده در ایالات متحده باعث شد سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در فوریه. 29 به گسترش آن تصویب ضوابط اجازه می دهد تا هر گونه واجد شرایط آزمایشگاه به منظور توسعه خود را تست. دو تا از بزرگترین تشخیصی تجاری labs, تلاش برای تشخیص و LabCorp آغاز کرده است آزمایش این هفته اما هنوز هم انجام تنها چند هزار نفر در روز به عنوان آنها در مقیاس ظرفیت.

“من شده اند کار تمام آخر هفته 24-7 می گوید:” دکتر جان کوهن مدیر عامل شرکت BioReference آزمایشگاه که قصد دارد به رول کردن آن آزمون این هفته است. “در عرض یک هفته اگر نه زودتر ما باید قادر به انجام 1000 تا 2000 آزمون در روز, و از آنجا مقیاس بالاتر است.” یک سخنگوی کارولینای شمالی بر اساس LabCorp می گوید: این شرکت با انجام چند هزار آزمون یک روز پس از 5 مارس و برنامه ای برای اضافه کردن کارکنان و تجهیزات برای افزایش این تعداد است. تلاش تشخیص مستقر در نیوجرسی می گوید این شرکت را منتشر کرد COVID-19 آزمون در 9 مارس و قصد دارد به انجام ده ها هزار نفر از آزمون یک هفته در ظرف شش هفته.

گرفته شده است که هنوز هم بخش کوچکی از این تعداد است که باید انجام شود در یک کشور از 327 میلیون نفر از کارشناسان می گویند. از مارس 11, CDC, دولت, و بهداشت عمومی آزمایشگاه انجام داده اند بیش از 11,000 آزمون از اواسط ژانویه. مقایسه کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و بیش از 200000 نفر از جمعیت آن از 51 میلیون دلار پس از ژانویه.

در آمریکا اجرای گسترده آزمایش گرفتار نه تنها لجستیکی اما مسائل سیاسی بیش از حد امیدوار کننده و عرضه محدودیت. زمانی که FDA گسترش آن تصویب ضوابط در پایان ماه فوریه آژانس کمیسر دکتر استفان هان پیش بینی کرد که این سیاست می تواند به اندازه کافی تست کیت برای بیش از یک میلیون نفر در عرض یک هفته; وقتی که هدف نبود ملاقات کاخ سفید Coronavirus نیروی کار فرد نقطه مایک پنس مجبور شد به گسترش تاریخ مورد نظر توسط یک هفته به عنوان شرکت های درهم به خود را آشنا با آزمون و سفارش مواد شیمیایی و معرف آنها مورد نیاز است.

حتی زمانی که آزمون در دسترس هستند وجود دارد این سوال که چگونه و در کجا مردم آنها را. چون COVID-19 اثبات بسیار مسری پزشکان و بیمارستان ها تمایلی به تشویق مردم با علائم به دفاتر به ارائه نمونه. مقامات بهداشت عمومی و آزمایشگاه شرکت ها در حال بررسی راه های جدید در حال اجرا در این آزمون از جمله در درایو-از طریق امکانات و یا جداگانه چادر که برخی از بیمارستان ها در حال راه اندازی در خارج از اتاق اورژانس به حداقل رساندن تماس است که به طور بالقوه مثبت مردم را با دیگر بیماران است.

نیز وجود دارد که هنوز هم ویژگی های مانع برای برخی از آزمایشگاه که در حال تلاش برای اجرای سی دی آزمون. کوچکتر آزمایشگاه از جمله کسانی که در بیمارستان بزرگ در حال تلاش برای دیدار با برخی از FDA تصویب مورد نیاز است. برای مثال تکنسین نیاز به نشان می دهد که آنها را به ویژگی های شیمیایی و تخصص برای انجام تست به درستی برای به دست آوردن یک مدرک معتبر نتیجه هر دو در تعداد زیادی از نمونه ها و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از نمونه های نوع از جمله سخت ترین نوع برای کار با خلط (مواد را از ریه ها است که منتشر شده است زمانی که شما سرفه). اما “تعداد نمونه ما نیاز به اعتبار نزدیک به غیر ممکن است برای یک آزمایشگاه که می گوید:” مایکل مینا مدیر ویروسی تشخیص در Brigham و بیمارستان زنان.

کوهن اشاره می کند که یکی دیگر از چالش برای برخی از آزمایشگاه شامل استخراج ویروس از نمونه. این COVID-19 آزمون در واقع میدارد قطعاتی از مواد ژنتیکی از SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری به شکل RNA پس از کشیدن این ویروس از نمونه حیاتی است. “کیت که CDC می فرستد و برای مثال شامل [تست مواد شیمیایی] اما آنچه آن را شامل نمی شود این است استخراج نیاز به بیرون بکشد viral RNA,” او می گوید. “این یک آسانسور برای برخی از آزمایشگاه به انجام است.” در عوض آنها به نوبه خود به دیگر ارائه دهندگان مانند Qiagen. اما در حال حاضر وجود دارد یک پرونده می گوید دکتر توماس Theuringer سخنگوی این شرکت است. “این تقاضا به چالش کشیدن ظرفیت و توانایی ما برای تامین برخی از کیت استخراج RNA استفاده می شود برای SARS-CoV-2 مربوط به آزمایشگاه مبتنی بر آزمون است.” در پاسخ این شرکت ramped تا تولید در سایت تولید در آلمان و اسپانیا و آمریکا برای دیدار با افزایش تقاضا اما در این آزمایشگاه در حال به دنبال راه هایی برای جلوگیری از این عرضه chokepoints آینده با راه های دیگر برای رسیدگی به استخراج RNA.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

برای آمریکایی ها در زمین این است که همه در حال حرکت بیش از حد به آرامی.

لیز Satterfield شد مبتلا به سرطان پستان متاستاتیک در سال 2016. با وجود این مشکل پیش آگهی برای بیماری او “من ضرب و شتم شانس,” او می گوید. “سپس چیزی شبیه COVID-19 می آید همراه است.” Satterfield در حال حاضر در دو نوع درمان شیمی درمانی که می تواند به پاک کردن سیستم ایمنی بدن خود را و او را مستعد ابتلا به عملا هر گونه عفونت گردش در اطراف او—از جمله COVID-19.

به مسائل بدتر Satterfield و شریک زندگی خود را زندگی می کنند در Kirkland, Washington, است که در میان بزرگترین خوشه COVID-19 عفونت در کشور است و ثبت بالاترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری است. زن و شوهر و دو سال زندگی یک مایل از مرکز مراقبت طولانی مدت که در آن نزدیک به دو ده که مردم از این بیماری است.

“نه تنها من هستم یک بیمار سرطانی, اما من زندگی می کنند در کانون این شیوع” او می گوید. “من کاملا می خواهید برای دریافت تست شده و من می خواهم تمام خانواده من تست شده است. شوهر جوان و زن پس از او در رده که او می تواند به احتمال زیاد مثبت خواهد بود و صفحه نمایش هیچ نشانه ای ندارند. ما همچنین شاهد یک انفجار از موارد در میان کودکان است [پدر و مادر] دختر نیز می تواند در این رده است. آنها را می توان در سکوت حامل.”

اما زمانی که او را دیدم او انکولوژیست هفته گذشته Satterfield حتی زحمت پرسیدن برای تست چون او می دانست که پس از او از نشان دادن علائم پزشکان به احتمال زیاد نمی تجویز یک آزمون. وجود دارد فقط به سادگی نمی آزمایشات به اندازه کافی برای رفتن به اطراف و وحشتناک به Satterfield و میلیون ها نفر دیگر آمریکایی هستند.

“عدم تست در دسترس بودن تا به حال می ترساند تلخه از من,” او می گوید.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>