در اوایل این هفته فدرال رزرو تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره ثابت در آن فوق العاده کم محدوده هدف از 1.5 به 1.75 درصد است. جریان اصلی سیاستگذاران و اقتصاددانان عمدتا موافق این کار لازم است اما آن را احتمالا بیش از حد می گویند آنها خوشحال در مورد آن. نرخ بهره پایین آمده و با درک شده از تجارت آف: بیشتر خطر مالی, حباب, مضرات به نکات و ترفندها, و بیشتر. نیز وجود دارد غریزی حس است که نرخ بهره پایین در یک زمان از 3.5 درصد بیکاری فقط اشتباه است.

اما اگر زمان سیاست نرخ بهره است که هر دو لازم و نگران کننده است که نشان می دهد یک ابزار سیاست بد است که مناسب به آن اهداف است. که بانک مرکزی تنظیم نرخ بهره بالا و پایین به تعادل اقتصاد — کاهش نرخ بهره به افزایش رشد و پیاده روی آنها را برای خنک کردن تورم — در حال حاضر آنقدر عادی است که آن را اغلب به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر از نظم طبیعی. نیست هر چند این سیاست راه اندازی تولید شده توسط یک خط ایدئولوژیک و سیاسی و تصمیم گیری. ما می تواند در واقع استفاده از یک کاملا متفاوت سیاست toolkit به تعادل های مختلف تجارت آف در اقتصاد است. پس چرا ما نمی?

بیایید برای یک لحظه. در حال حاضر نرخ تورم در ایالات متحده آمریکا است که قابل ملاحظه ای کم است. به عنوان یک موضوع عملی که توجیهی برای نگه داشتن نرخ بهره پایین: تا زمانی که قیمت پایدار باقی می ماند چرا که نه ترک اعتباری ارزان و مشاغل اجازه می دهد به نگه داشتن در حال رشد و دستمزد به افزایش حفظ? اما نیز وجود دارد نگرانی در مورد حباب مالی: که نرخ بهره بالاتر تضعیف ریسک پذیری سرمایه گذاران در حالی که نرخ پایین تر را تشویق می کند. حتی اگر تورم کم است شاید ما باید افزایش نرخ بهره به هر حال به منظور دفع کردن امکان دیگری 2001 – یا 2008-سبک حباب و پشت سر هم ؟

مشکل این است که نرخ بهره بسیار بلانت سلاح است که باعث بسیاری از خسارت های ناخواسته. با محدود اعتبار نرخ های بهره بالاتر نیروی کسب و کار یا توقف رشد و استخدام و یا آنها آنها را وادار به شکست و ذخیره کردن یک دسته از مردم ، بیکاری یا متوقف می شود در حال سقوط و یا در واقع افزایش می یابدو دستمزد توقف در حال افزایش است. که در زبان روزمره است که چگونه نرخ بهره بالاتر خنک کردن تورم است.

که خیلی بالا قیمت به پرداخت هزینه برای حفظ ثبات قیمت ها و ذهن هرگز به جلوگیری از گاه به گاه حباب مالی است. هنگامی که تغذیه پیاده نرخ بهره به 17 درصد یا بیشتر برای کشتن 1970 تورم و بحران آن مجموعه یک رکود اقتصادی که عظیم هنوز حل نشده آسیب به آمریکایی ها دستمزد و معیشت. فدرال رزرو هرگز سعی کردم هر چیزی به همان اندازه تهاجمی به دفع کردن دارایی حباب اما جلوگیری از 2008 حباب مسکن احتمالا گرفته شده نرخ بهره 10 درصد یا بالاتر است. که احتمالا به همین دلیل زمان تغذیه مقامات را تا حد زیادی اجتناب پیاده روی نرخ بهره به نام ثبات مالی حتی اگر نگران متلاطم نگه می دارد تا در مکالمات خود را.

به عنوان یک نتیجه, برخی از مسئولین فدرال ریزرو هستند اما امکان استفاده از ابزارهای دیگر از نرخ بهره برای جلوگیری از حباب. در یک سخنرانی در اواخر سال گذشته به عنوان مثال تغذیه فرماندار Lael Brainard پیشنهاد کرد که “macroprudential ابزار” دیگر از نرخ بهره استفاده می شود به “خلق و خوی مالی چرخه.” به زبان ساده Brainard شد نشان می دهد فدرال رزرو استفاده استادانه مقررات مالی به جای نرخ بهره بالاتر برای جلوگیری از دارایی حباب. این بار مالی اشاره کرد وجود دارد بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید از: تغذیه مقامات می تواند افزایش سرمایه مورد نیاز بانک ها را به ملاقات و یا حتی افزایش الزامات مورد نیاز برای برخی از فعالیت های خاص و مورد نیاز آن می تواند افزایش یا کاهش با چرخه کسب و کار. فدرال رزرو نیز می تواند اعمال سخت تر و سخت تر قوانین و مقررات در چه نوع از وام را می توان ارائه شده که توسط قوانین سفت در اطراف بدهی به نسبت درآمد برای وام گیرندگان و محدودیت های دیگر.

در واقع مشابه جایگزین امر به مدیریت تورم خود را. اگر دولت آمریکا تا کنون تصمیم گرفت که پرتاب مردم از کار بیش از حد بالا بود هزینه آن را می تواند ترک نرخ بهره پایین و با استفاده از مقررات برای مدیریت قیمت ها به جای. در واقع این دقیقا چیزی است که دولت را در طول جنگ جهانی دوم زمانی که ما در جنگ-تلاش صرف انبوه بیش از حد گرم اقتصاد است. اعطا نقطه اصلی وجود دارد به شکست نازیسم اما مثبت شاخه ای از جنگ تلاش شد یک چشم-poppingly نرخ بیکاری پایین از 1.5 درصد است. به نگه داشتن نرخ تورم در بررسی دولت با تکیه بر یک سیستم استادانه درست شده از کنترل قیمت به علاوه قوانین خاص در مورد چه نوع از وام بانک ها می تواند ارائه دهد هنگامی که و به چه منظور.

در این مرحله شما احتمالا متوجه یک موضوع در اینجا. وقتی که می آید به سرمایه حباب و تورم اگر ما با استفاده از بانک فدرال کنترل نرخ بهره به مدیریت آنها را جایگزین بسیار تهاجمی تر برنامه ریزی مرکزی توسط دولت است. نرخ بهره بالا محدود کل تامین اعتبار در حالی که اجازه می دهد بانک های خصوصی و کسب و کار به تصمیم می گیرید که چگونه برای توزیع که عرضه; بنابراین اگر دولت نمی محدود اعتباری در مجموع سطح آن نیاز به بانک ها و کسب و کار در سراسر اقتصاد خیلی بیشتر دقیق سفارشات در مورد آنچه که آنها می توانند با تمام اعتباری که چگونه برای مدیریت کسب و کار خود تصمیم گیری ها و قیمت ها و ترازنامه.

برای جریان اصلی اقتصاددانان و نمایندگان مجلس که واقعا نکته کلیدی: نرخ بهره ممکن است یک قداره به جای یک چاقوی کوچک جراحی و یک که منجر به دائمی بیش از حد بیکاری اما این بهایی است که ما باید به پرداخت برای حفاظت از نظام بازار آزاد. آنها فقط به ندرت دولت تجارت کردن در چنین بلانت شرایط معمولا دفن آن در زیر تعداد زیادی از اصطلاحات مخصوص یک صنف. گرگ Mankiw, مرکز-راست اقتصاددان بود غیر منتظره صادقانه در اخیر بحث زمانی که او اعتراف کرد که سیاست های فعلی رویکرد نگه می دارد اشتغال دائمی زیر که در آن می تواند. “گرفتن دولت درگیر تعیین قیمت ممکن است بهبود تخصیص منابع از نظر ساده, نظریه,” او نوشت. اما “پیچیدگی اقتصاد و تاریخ کنترل قیمت ها نشان می دهد که این راه حل عملی نیست.” موافق یا مخالف با Mankiw ارزیابی از تاریخ این است که حداقل غیر منتظره ای روشن بیانیه ای از تجارت کردن.

چیزی خنده دار است که به تازگی اتفاق افتاده است که جریان اصلی سیاست رویکرد در نهایت انجام می شود بسیار آسیب طولانی مدت به آمریکایی ها معیشت است که آن را غیر ممکن است برای تغذیه برای توجیه افزایش نرخ بهره حتی در جریان اصلی را باریکش نظر. در مواجهه با این واقعیت جدید بسیاری از مقامات ما ممکن است شروع به بازنگری خود گریزی به برنامه ریزی مرکزی که آیا آنها می خواهند یا نه.

البته اگر کارگران عادی می دانستند که ما واقع شده است به خطر انداختن خود شغل و حقوق و دستمزد به حفظ ایدئولوژیک ارادت به بازار آزاد, آنها ممکن است خواستار تجدید نظر در مدت زمان طولانی پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im