چرا آلمان را کم COVID-19 مرگ و میر ممکن است یک سراب

آلمانی ها باید یک ایده خوب از چه زمانی و چگونه COVID-19 وارد کشور خود.اول 16 عفونت تمام شد به ترسیم بر اساس شا

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399

آلمانی ها باید یک ایده خوب از چه زمانی و چگونه COVID-19 وارد کشور خود.

اول 16 عفونت تمام شد به ترسیم بر اساس شانگهای کارمند, آلمانی, قطعات خودرو ساز که پرداخت مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در بایرن در ژانویه. 19.

مقامات اطلاع داده شد در ژانویه. 27 روز پس از اولین بیمار در چین و شامل خوشه در عرض چند هفته از طریق آزمایش و انزوا.

موج دوم رمان coronavirus آمار در اواخر فوریه به عنوان زمستان-استراحت گردشگران به خانه بازگشت از دامنه های اسکی در ایتالیا و اتریش.

آن را ثابت کرده است بسیار مشکل تر برای محدود کردن و از روز شنبه این کشور به حال 60,659 تایید موارد پنجمین ترین در جهان است.

اما آنچه قابل توجه است در مورد آلمان COVID-19 شیوع به تاریخ است نسبتا کوچک با تعداد مرگ و میر — 482 از مارس 29. که با این نسخهها کار برای یک مورد مرگ و میر فقط 0.8 درصد نسبت به چین را چهار درصد بین شش تا هشت درصد در فرانسه و اسپانیا و 11 درصد در ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus Resoures مرکز.

اختلاف نقاشی شده است مقدار زیادی از توجه بین المللی به عنوان اپیدیولوژی, ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رسانه ها سعی کنید به کشف کردن اگر آلمان پیدا کرده است یک راه برای محدود کردن انسان هزینه جهانی همه گیر.

اگر آلمان دارای یک مزیت در مبارزه با COVID-19 آن احتمالا در آن تست با نزدیک به یک میلیون نفر از مردم swabbed و تجزیه و تحلیل در طول سه هفته گذشته و آزمایشگاه ظرفیت در حال حاضر به نیم میلیون نمونه در هر هفته است. (هنوز فقط بخش کوچکی از جمعیت این کشور را 83 میلیون.) مقایسه کنید که به کانادا که تا به حال آزمایش یک کل 164,564 مردم به عنوان جمعه, ایتالیا با حدود 375,000 آزمون و یا ایالات متحده که در حال حاضر بزرگترین شیوع اما آزمایش 541,000 مردم است.

"این یک رویکرد بالا به پایین در اینجا آن را به یک رویکرد پایین به بالا و هر کس فقط شروع به آزمون به عنوان به زودی به عنوان دنباله و پروتکل در دسترس بود گفت:" ملانی Brinkmann یک virologist در مرکز هلمهولتز برای تحقیقات عفونت در براونشوایگ. "بنابراین من فکر می کنم ما شاهد بسیار بزرگتر از نوک کوه یخ از دیگر کشورها مانند ایتالیا ، آنها را آزمایش و آنها را به طور ناگهانی به حال بسیار بسیاری از موارد را در بیمارستان و خیلی زود آنها غرق شدند."

تهاجمی تست ممکن است ارائه یک عکس فولر از coronavirus بحران در آلمان از آنجا که بسیاری از موارد در حال شناسایی هستند خفیف یا بدون علامت — این نوع از مردم که هنوز در حال swabbed در کشورهای دیگر. آن را نیز با توجه به مقامات شانس خود را برای شکستن زنجیره ای از عفونت در مراحل اولیه قبل از اینکه این بیماری منتقل می شود به کسی که بیمار می شود به اندازه کافی به دنبال توجه پزشکی.

"من فکر می کنم ما زیادی به دست آورده اند و در حال حاضر زمان برای آماده سازی بیمارستان ها برای بیماران است که در نهایت می گوید:" Brinkmann.

جمع طوفان

حتی با کسانی که COVID-مبارزه با تلاش و کوسن آنها ارائه شده است وجود دارد در حال رشد حس بدبینی در میان کارشناسان آلمانی و یک احساس است که این کشور را آشکار ثروت خوب است که احتمالا فقط موقت سراب.

"وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد آنچه ما انجام می دهند. ما تا به حال موفق باشید" گفت: دکتر کارل لاوترباخ متخصص اپیدمیولوژی و عضو پارلمان آلمان. "ما به خوبی آگاه است که در چند هفته ممکن است ما را در دردسر بزرگ."

افسران پلیس بپرسید جوان به مردم پراکنده در برلین پارک در مارس 28. COVID-19 موارد فزاینده در آلمان و دولت ممنوع هر مکان تجمع بیش از دو نفر است. (Axel اشمیت/فردا نیوز)

لاوترباخ یک دیرین سخنگو در مسائل بهداشتی برای حزب سوسیال دموکرات گفت: کشور گرفتار برخی از معافیت وقتی که می آید به COVID-19. بسیاری از افرادی که قرارداد این بیماری تا کنون بوده است نسبتا جوان — متوسط سن 48 با توجه به آمار دولت و سالم است.

این موارد نیز نسبتا به طور مساوی در سراسر این کشور به این معنی است که محلی و منطقه ای در بیمارستان, سیستم هنوز غرق شده که در بخش هایی از ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

در عین حال لاوترباخ گفت که او آگاه است که آلمان خط روند است که به سرعت تبدیل شوم. در این دوره از هفته گذشته تعداد موارد دو برابر شده است و در حال حاضر روزانه مرگ و میر در حال صعود به عنوان به خوبی با 47 جدید مرگ و میر در مارس 25, 60 در مارس 26, 84 مرگ در 27 مارس و دیگری 82 در مارس 28.

سازمان دیده بان | درس های آموخته از آلمان را از دست داده و COVID-19:

از اوایل روز COVID-19 مقامات آلمانی آغاز شده که نیاز به قرنطينه و اجرا گسترده تست و به نظر می رسد به کمک نگه داشتن این بیماری همه گیر از قریب به اتفاق آن سیستم مراقبت های بهداشتی. 7:32

"من این را به عنوان یک موج جزر و مدی است که در حال آمدن است" گفت: لاوترباخ. "افزایش شدید در تعداد افراد آلوده و همچنین تعداد زیادی از مردم گرفتن شدید بیماری و افراد در حال مرگ هستند متاسفانه."

آلمان قطعا بهتر آماده برای افزایش coronavirus موارد از بسیاری از کشورهای دیگر. این یکی از بهترین بودجه سیستم بهداشت و درمان در جهان — رتبه چهارم در سرانه هزینه در میان کشورهای OECD. (کانادا رتبه 11 در حالی که ایتالیا و اسپانیا به 22 و 23 ماه بود. ایالات متحده صرف ترین تا کنون, اما وجود دارد گسترده ای با کیفیت شکاف بین آن بيمارستانهای دولتی و خصوصی.)

و بسیاری از آلمان هزینه های رفته به نوع مراقبت ويژه زیرساخت است که بسیار مهم تبدیل خواهد شد اگر شدید COVID-19 موارد شروع به سنبله به عنوان پیش بینی کرد.

"در این لحظه من می توانم به شما بگویم که ما در آلمان تا 10000 تعداد تخت های موجود برای به شدت بیمار, بیماران," دکتر گفت: اووه Janssens رئیس, آلمانی, مراقبت های ویژه و اورژانس پزشکی انجمن. "ما متوقف شد و هر عمل و هر عمل جراحی انتخابی هر چیزی و به ما گفت: مردم شما را دوباره در زمانی که این وضعیت را بارها و من فکر می کنم این یک اقدام مهم است."

آلمان در حال حاضر بیشتر تخت های مراقبت ويژه نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر — 34 در هر 100000 نفر جمعیت گفت: Janssens — در رقابت با ایالات متحده است. کانادا 12.9 چنین تخت در هر 100000 نفر جمعیت (گسترش به طور یکنواخت در سراسر استان ها و مناطق.) ایتالیا نسبت 12.5 تخت. در اسپانیا آن را 9.7 در حالی که انگلستان فقط 6.6 مهم مراقبت از فضاهای در هر 100 ، 000 نفر است.

آلمانی ها همچنین باید 25,000 هواکش در دست است. (کانادا 7,752 کل فن های سراسر استان با دیگر 371 در جهت خدمت به جمعیت حدود 37 میلیون نفر.)

اما همه از آن ممکن است به اندازه کافی برای غلبه بر این کشور میباشد.

آلمان مانند ایتالیا و اسپانیا است و یکی از قدیمی ترین جمعیت در اروپا با 21.6 درصد از ساکنان آن با سن 65 سال یا مسن تر. و کسانی که بالاتنه گروه های سنی هستند فقط به عنوان آسیب پذیر به نابسامانی های COVID-19 به عنوان افراد سالمند در کشورهای دیگر. به تاریخ 88 درصد از رمان coronavirus مرگ و میر در آلمان شده اند در میان مردم 70 ساله یا مسن تر. و در حالی که متوسط سن این کشور در بیماران آلوده باقی می ماند بیش از یک دهه زیر ایتالیا 63 سال آن را در حال حاضر شروع به صعود.

آهسته به عمل در فاصله

و اگر آلمانی ها شده اند جلوتر از منحنی وقتی که می آید به توده تست شده اند آهسته تر از کشورهای دیگر در خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و اعمال فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین است.

آنگلا مرکل صدر اعظم — که خودش در حال حاضر در انزوا پس از یک دکتر که واکسینه او در برابر ذات الریه آزمایش مثبت برای COVID-19 — هشدار داد که 70 درصد از کشور یا 58 میلیون نفر می تواند در نهایت آلوده در آوریل 11.

اما یک اورژانس ملی نیست اعلام کرد تا زمانی که 11 روز بعد در 22 مارس با یک همراه بان کی مون در تجمعات بیش از دو نفر و سازندگان: از میله, رستوران ها سالن مو و تاتو استودیو.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می دهد یک بیانیه رسانه در گسترش COVID-19 در صدارت در برلین در آوریل 22. او در حال حاضر در انزوا پس از او دکتر آزمایش مثبت برای این بیماری است. (Michel Kappeler/استخر/فردا نیوز)

کارشناسان در آلمان پیش بینی می کنند که آن را ماه خود را قبل از شیوع بیماری تحت کنترل در آورده است و COVID-19 ممکن است به خوبی سنبله دوباره در پاییز به عنوان آب و هوا تبدیل می شود و مردم دوباره به نزدیک داخل سالن تماس بگیرید.

مارتین Stuermer یک زیست شیمیدان و ویروس محقق که اجرا می شود خصوصی آزمایشگاه تست در فرانکفورت گفت: او فکر می کند که مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر در آلمان نمی خواهد تبدیل به قابل مشاهده است تا پس از آن بیش از زمانی که مردم می تواند تست برای آنتی بادی; نشانه آن است که آنها تا به حال در واقع آلوده شده است, حتی اگر آنها هرگز توسعه علائم.

Stuermer خود را در خانه تحت قرنطینه پس از او گرفتار COVID-19 در طول یک سفر اسکی به اتریش. او توضیح ناراحت کننده و علائم — برخی از تنگی نفس, کمر درد شدید و مداوم از دست دادن حس خود را از طعم و بوی. اما او گفت: او را رها که او قراردادی این بیماری در اوایل.

"در حال حاضر من خوشحالم که من آلوده در حال حاضر و که من لازم نیست به فکر می کنم در مورد آن — در هر موقعیت زمانی که من دوباره. به دیدن کسی می تواند آلوده به من و یا من می تواند آلوده شخص دیگری ؟ " او گفت:.

و حتی به عنوان شیوع رشد می کند Stuermer فکر می کند در حال حاضر وجود دارد درس آموخته می شود برای آلمان و سایر نقاط جهان.

"من فکر می کنم ما می توانید اطلاعات زیادی در مورد ارتباط بین محلی و دولت فدرال. ما می توانید اطلاعات زیادی در مورد بهداشت — شستن دست ما بیشتر به طور منظم و حفظ فاصله اجتماعی از افرادی که بیمار هستند," او گفت:. "ما باید احترام به ویروس. ما باید احترام این بیماری است. اما ما لازم نیست که در حالت وحشت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب