“چرا ما را از وجود مسلم?’ دیپاک چوپرا در پیدا کردن قدردانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Doctor و طب جایگزین متخصص دیپاک چوپرا طرفداران برای تمرین قدردانی به عنوان یک راه برای مقابله با استرس و برای سالم ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در طول یک زمان 100 مذاکرات در مصاحبه روز جمعه با زمان سردبیر ارشد هیلی Sweetland ادواردز چوپرا که شناخته شده برای خود رویکرد معنوی به سلامتی, در مورد چگونه برای پیدا کردن معنا از طریق دادن تشکر مثبت می تواند بر سلامت جسمی و روانی.

“آنچه واقعا اتفاق می افتد در حال حاضر در جهان است رفتن را از طریق آنچه که من اسمش را یک عزادار روند” چوپرا می گوید. “غم و اندوه است هنگامی که شما از دست دادن چیزی که شما فرض عادی بود که شما در زمان داده شده. و وجود دارد مرحله از غم و اندوه; اول وجود دارد را انکار پس از آن وجود دارد و خشم و پس از آن وجود سرخوردگی پس از آن وجود دارد و ناتوانی و پس از آن وجود استعفای اما در نهایت برای کسانی از ما که می خواهند به آگاهی وجود دارد به پذیرش…چرا که اگر شما نمی وجود دارد هیچ راه حل است.”

چوپرا با اشاره به نحوه وحشت و استرس منجر به التهاب در بدن است که به نوبه خود می تواند سازش سیستم ایمنی بدن است. تنها با پذیرش وضعیت فعلی می کند چوپرا فکر می کنم که ما قادر خواهید بود برای پیدا کردن وضوح و صلح در طول این زمان نامشخص است.

“مقاومت در برابر نیست قبول آنچه که اتفاق می افتد و سپس از خود بپرسید” چه معناست؟’ به نظر من در حال حاضر این معنی است که ” چرا ما را از وجود مسلم?'”

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد دشوار است برای عمل رادیکال قدردانی در طول جدی بهداشت جهانی بحران چوپرا باعث می شود که در مورد آن چیزی است که هر کس می تواند انجام دهد به احساس بهتر است. او را نگه می دارد روزانه یک مجله قدردانی جایی که او نشان دهنده آنچه او سپاسگزار او در طول روز است که می تواند طیف وسیعی از عشق در زندگی خود را به جهان با هم در یک لحظه از بحران است. همراه با حرکت و آگاهانه کار عاطفی چوپرا می گوید که این می تواند کمک به مدیریت استرس و سالم ماندن در طول مسلما زمان زمان.

“اگر شما تمرین مدیتیشن آگاهی و آگاه تنفس عمیق بازتاب خود پرس و جو راه ما ذکر قدردانی کمی از ورزش و هر چیزی که باعث افزایش ذهن-بدن و هماهنگی و مانند یوگا یا تای چی یا چی گونگ و یا هنرهای رزمی — و شما می توانید این همه آنلاین, با این روش, شما می توانید آن را تمام انجام در زوم” او می گوید. “شما آغاز خواهد شد برای مقابله با استرس است که به عنوان خطرناک برای مرگ و مير و عفونت خودش همیشه. شروع شده توسط مدیریت استرس خود را و شما می توانید بهتر تصمیم گیری های مالی شما شروع به احساس بهتر بیولوژیکی و پس از آن شما قادر خواهید بود برای کمک به دیگران.”

برای Chopra, تغییر چشم انداز یک راه به آدرس شدید تغییرات در زندگی است که باید با این بیماری همه گیر کوروناویروس و یا به عنوان او آن را قرار می دهد — “هر سختی فرصتی است در لباس مبدل است.” او با اشاره به این که وضعیت فعلی جهان تا به حال یک اثر مثبت در بسیاری از مسائل زیست محیطی و شیوه های اجتماعی مانند فاصله ها فرصت هایی را برای ارتباط با خودمان و دیگران در راه ما تا به حال در نظر گرفته شود.

“هنگامی که ما آمده ایم از این من امیدوارم که ما حرکت جمعی در جهت که در آن ما نمی بینیم این بیماری همه گیر به عنوان یک نفرین اما به عنوان یک فرصت برای معکوس کردن تغییرات آب و هوایی کمک به پایداری ایجاد یک جهان با صلح بیشتر اجتماعی و عدالت اقتصادی سالم تر و شادتر و با نشاط است.”

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف به اشتراک گذاری ایده های خود را برای مرور این بیماری همه گیر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن کدی Lang در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>