چرا چین ممنوعیت واردات از فقط یک تایسون مرغ گیاهی ؟

(OMAHA, Neb.) — چین از تصمیم به ممنوعیت واردات از یک تایسون غذاهای مرغ گیاهی در آن وجود دارد شیوع کروناویروس نگرانی در مورد مفاهیم در ایالات متحده صنعت گوشت اگر عمل گسترش به دیگر گیاهان است.

آداب و رسوم چینی مقامات نمی, نکته در مورد گسترش بان کی مون در بیانیه ای کوتاه آن را صادر شده در مورد تعلیق واردات از این گیاه در اسپرینگدیل, Arkansas. کشور تحمیل ممنوعیت مشابه در هفته گذشته در واردات گوشت خوک از یک گیاه که در آن تعدادی از کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 اما آن را گرفته علیه ایالات متحده دیگر, گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ گیاهانی که دیده می شود شیوع بیماری در میان کارگران است.

جیم Sumner, رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, مرغ,&, تخم مرغ صادرات, شورای, گفت که او امیدوار است این حرکت درد نکنه کلی در ارتباط با چین که شده بود بهبود پس از یک تجارت جدید قرارداد امضا شد در اوایل این سال است.

“امیدوارم آن را به معنی هر چیزی” سامنر گفت. “اگر آن باقی مانده است فقط در یک گیاه, آن را نمی خواهد هر گونه تاثیر معنی دار اما ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

ایالات متحده, کشاورزی, سخنگوی وزارت کشور گفت: هیچ شواهدی از ویروس منتقل می شود توسط مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی.

“این اقدام توسط چینی ها به طور کامل غیر قابل توجیه,” ملی مرغ سخنگوی شورای تام سوپر گفت.

سامنر گفت: زمان آن طول می کشد برای گوشت تولید شده در ایالات متحده برای رسیدن به چین خواهد آن را دشوار است به خصوص برای هر ویروس برای زنده ماندن.

“این انتقال در گوشت,” او گفت:. “به علاوه که محصول منجمد و صرف 30 روز در یک ظرف در مسیر به چین است. بنابراین وجود دارد امکان صفر از ویروس زنده از ما در منجمد مرغ به عنوان آن روانه بازار شده است توسط اقیانوس حامل نیمه راه در سراسر جهان است.”

تایسون سخنگوی گری مایکلسون گفت: این شرکت همچنان با اعتماد به نفس است که محصولات خود را امن هستند و آن امیدوار است این موضوع می تواند به حل و فصل در مذاکرات تجارت بین دو کشور.

هفته گذشته تایسون اعلام نتایج coronavirus تست در امکانات خود را در بنتون و واشنگتن شهرستان در آرکانزاس است. آن گفت که 481 از 3,748 کارگران این تست مثبت بودند COVID-19 و بسیاری از کسانی که کارگران را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از بیماری است.

شده اند وجود دارد دیگر COVID-19 شیوع بیماری در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده از جمله در داکوتای جنوبی, آیووا و کارولینای شمالی و نبراسکا.

بینالملل آسا هاچینسون به نام چین حرکت “بسیار نگران کننده” از آنجا که هیچ شواهدی از ویروس منتقل می شود از مواد غذایی و سوال که چرا مرکز خاص.

“من نمی دانم که آیا چین در حال پخش است, سیاست و یا فقط ساخت بد قضاوت اما این خوب نیست یا مفید در روابط ما” هاچینسون گفت.

جف ماه است که یک معاون سابق آمریکا در تجارت با نماینده چین و در حال حاضر یک تجارت مشاور گفت: این اقدام می تواند یک حرکت سیاسی به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چگونه وابسته به امریکا در بازار چین برای صادرات اما آن را سخت به بگویید که برای برخی از آنچه که در پشت این ممنوعیت.

“وجود دارد مشروع بهره در ارتقای ایمنی مواد غذایی, اما آن را نیز در خدمت بسیار گسترده تر هدف سیاسی. چین می توانید انتخاب کنید برای اجرای این ممنوعیت تا زمانی که آن را می خواهد و یا اگر آن فکر می کند آن است که مفید و مناسب آن می تواند آن را فردا. شرکت های آمریکایی اغلب به این نوع از برزخ در هنگام برخورد با بازار چین” ماه گفت:.

تجارت بین المللی کمک کرده بود در این سال چین وعده برای خرید 40 میلیارد دلار در ایالات متحده محصولات کشاورزی در هر سال تحت یک پیمان تجارت امضا شده در ماه ژانویه وجود داشته است برخی از سوالات اخیر در مورد اینکه آیا چین را تحقق تعهد است. چین چهارم شد-بزرگترین بازار برای آمریکا مرغ در سه ماهه اول بعد از آن را برداشته پنج سال ممنوعیت این محصولات.

گوشت صادرات رشد قابل توجهی در طول سه ماه اول سال با وجود این واقعیت است که ده ها تن از ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بسته به طور موقت پس از شیوع کروناویروس در میان خود کارگران است. مرغ صادرات رشد 8 درصد در سه ماهه اول. و گوشت ایالات متحده آمریکا صادرات فدراسیون گروه تجارت گفت: صادرات گوشت خوک پرید 40 درصد و صادرات گوشت گاو رشد 9 درصد در طول سه ماه اول سال.

هر چیزی که خدشه دار چینی در بازار به طور قابل توجهی می توانست تاثیر منفی بر روی بسته بندی گوشت می آمد سود و دام قیمت محصولات کشاورزی اقتصاددان Glynn Tonsor گفت.

“اگر آن را فقط یک مرکز و سپس industrywide قیمت اثرات بسیار کوچک هستند. اما اگر آن را شد companywide یا چند گیاه یا چند گونه و سپس شروع می شود که هدف قرار دادن یک مقدار بزرگتر بخشی از تولید ما” گفت: Tonsor است که بر اساس در دانشگاه ایالتی کانزاس.

___

آسوشیتد پرس نویسنده اندرو DeMillo در لیتل راک آرکانزاس کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>