Jitendra بنگر تلاش خود را به صرفه جویی کلم محصول است. کشاورز زندگی می کند که در بیواندی و هند و در شمال شرقی حومه بمبئی صرف چند هفته اول مارس پاشش آب بر روی سبزیجات او برداشت و ذخیره می شود امید است که این امر آنها را نگه دارید تازه تا زمانی که او می تواند آنها را به فروش برساند. اما با سخت مستند اقدامات در جای خود با توجه به COVID-19 معامله گر از بمبئی که به طور معمول می آید به خرید بنگر را تولید نشان نمی دهد.

بنگر و 30 در نظر گرفته سفر به 25 مایل به بمبئی خود را به فروش cabbages اما او نگران ابتلا به کروناویروس و گسترش آن او زندگی می کند با 11 سایر اعضای خانواده از جمله پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

بنابراین به جای او به فروش می رسد برخی از کلم در بازار محلی برای بخش کوچکی از قیمت آن به طور معمول واکشی. او دست باقی مانده از این محصول به مردم در خود ایجاد کرد و یا آن را انداخت دور.

“سبزیجات منقضی سریع در گرما,” او می گوید. “مقدار زیادی از آن به هدر رفت.”

داستان مثل بنگر را نشان می دهد که چگونه COVID-19 همه گیر است عمیقا اخلال جهانی عرضه مواد غذایی در تقریبا در هر سطح. کسانی که مشکلات اقتصادی تخریب ناشی از این ویروس می تواند تاثیر مخربی بر توانایی مردم در سراسر جهان برای دسترسی و پرداخت هزینه غذا. حداقل 265 میلیون نفر در معرض خطر گرسنه در سال 2020 با توجه به برآورد های ساخته شده توسط سازمان ملل و برنامه جهانی غذا (WFP) در آوریل تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از در سال 2019. این به رغم این واقعیت است که کارشناسان معتقدند وجود دارد باید به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه جهان در این سال است.

در سراسر جهان برداشت می رویم به دلیل کارگران در حال ممنوع از کار نمی تواند سفر به مزارع و یا نمی خواهید به کار برای ترس از ابتلا به ویروس. گیاهان پردازش گوشت در آمریکا تعطیل شده اند بیش از COVID-19 شیوع است. کشاورزان در ایالات متحده و انگلستان مجبور به تخلیه شیر از آنجا که تقاضا از رستوران ها و کافی شاپ ها کاهش یافت تحت مستند. حمل و نقل محدودیت های را ساخته اند آن را بسیار دشوار را برای کشاورزان برای به دست آوردن دانه و کود به گیاه محصولات جدید و یا برای قرار دادن آنهایی که از آنها برداشت به محلی بازار مواد غذایی که بسته اند در بعضی از نقاط. تشدید مشکل برخی از کشورها از اعمال ممنوعیت صادرات—ویتنام اعلام کرد ممنوعیت صادرات برنج در ماه مارس هر چند که بعدها برداشته و روسیه در ماه آوریل اعلام سهمیه برای صادرات گندم را تا ماه ژوئن—مسدود کردن تجارت است که کشورهای دیگر تکیه می کنند برای تغذیه مردم خود.

پس از آن وجود دارد در حال رشد با مشکل تهیه مواد غذایی است. با فروپاشی اقتصاد جهانی ناشی از مستندات در سراسر جهان میلیون ها نفر که در حال حاضر در تلاش برای تغذیه خانواده خود را در حال حاضر در مواجهه با شرایط وخیم به عنوان کار خشک و مشاغل تبخیر شود. و در اماکن وابسته به واردات مواد غذایی قیمت می تواند زیرا زنجیره تامین اختلالات. کوچک اقیانوس آرام این کشور از هنگ کنگ به عنوان مثال در حال حاضر دیده می شود هزینه برنج افزایش نزدیک به 50 درصد است.

مواد غذایی به اندازه کافی برای رفتن به اطراف ؟

جهان به اندازه کافی غذا سهام و پیش بینی ها نشان می دهد سال 2020 باید یک سال خوب برای محصولات کارشناسان می گویند.

یک بازار کالا گزارش منتشر شده در مارس 7, بر اساس ارزیابی توسط چندین سازمان بین المللی از جمله سازمان ملل سازمان غذا و کشاورزی (FAO) و سازمان تجارت جهانی می گوید که در حالی که سویا سهام ممکن است با اندکی کاهش با توجه به شرایط برداشت در چند کشورهای آمریکای جنوبی و گندم و ذرت سهام برای این فصل خواهد بود بهتر از سال گذشته است. برنج سهام نیز باید در مورد همان.

اما در حالی که “جهانی منابع غذایی اصلی باقی می ماند فراوان” این گزارش هشدار می دهد که “شوک های ایجاد شده توسط COVID-19 شروع به گرفتن تلفات در بازار مواد غذایی در ماه گذشته.” سوال این است که آیا این غذا را می توان برداشت و به مکان مناسب در زمان.

“مسئله این است که بیشتر در مورد مواد غذایی اختلال در عرضه و نه از کمبود مواد غذایی,” جولی, Howard یک مشاور ارشد در امنیت غذایی جهانی در واشنگتن مستقر در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS) می گوید.

حمایت از تجارت و سیاست و حتی موقت آنهایی که نگرانی در مورد جریان گندم و برنج. کاهش قیمت نفت و کاهش در تولید اتانول و خوراک تقاضا باید در عین حال منجر به تیز قطره در, قیمت ذرت با توجه به گزارش.

فقیرترین در معرض خطر

حتی قبل از coronavirus جاروب در سراسر جهان 135 میلیون نفر در 55 کشور در مواجهه حاد گرسنگی عمدتا به دلیل درگیری تغییرات آب و هوایی و بحران اقتصادی WFP برآورد شده است. اگر این بیماری همه گیر به حساب گرفته شده است که این تعداد تقریبا دو برابر به 265 میلیون.

“COVID-19 بالقوه فاجعه بار برای میلیون ها نفر که در حال حاضر همه در خطرند. آن است که یک چکش ضربه برای میلیون ها نفر بیشتر است که می تواند تنها با خوردن اگر آنها درآمد دستمزد” WFP اقتصاددان ارشد عارف حسین گفت: در آزادی مطبوعات. “مستندات و رکود اقتصادی جهانی در حال حاضر خود را نابود لانه تخم مرغ است. این فقط طول می کشد یک شوک مانند COVID-19—به آنها فشار بیش از لبه.”

بسیاری از کسانی که در معرض خطر گرسنگی روبرو خواهد شد بیشتر مشکل دسترسی به مواد غذایی در حالی که خاموش شدن ناگهانی و جنبش محدودیت در محل هستند. “سیستم غذایی در کشورهای کم درآمد ساخته شده است در درجه اول از خرد و کسب و کارهای کوچک است که تولید, روند بازار و فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان از طریق رستوران ها و خیابان می ایستد و می گوید:” هوارد.

اما حتی اگر آنها می توانند دسترسی به مواد غذایی بسیاری وجود دارد که نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آن است. صندوق بین المللی پول پیش بینی شده در ماه آوریل است که اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد توسط 3 ٪ در سال 2020 است. همه گیر می تواند از بین بردن معادل 195 میلیون شغل در سراسر جهان, با توجه به U. N. سازمان بین المللی کار.

پل Teng یک کمکی ارشد در مطالعات بین المللی در سنگاپور Nanyang Technological University (NTU) می گوید که او نگران میلیون ها نفر روزانه-دستمزد کارگران در سراسر آسیا و آفریقا که گرفته اند یک ضربه به درآمد خود را از دست داده اند “اقتصادی دسترسی” به مواد غذایی است.

نگرانی بزرگترین است برای زندگی مردم در مناطق جنگی و اردوگاه های پناهندگان با کشورهای نگرانی از جمله بخش هایی از نیجریه سودان جنوبی و سوریه و یمن با توجه به برنامه جهانی غذا.

سازمان های بشردوستانه می گویند که آنها نگران هستند که اگر جریان تجارت مختل آنها ممکن است قادر به ارائه کمک به کسانی که بیشترین نیاز. “این مهم است که تجارت در ادامه به جریان صرف نظر از هر چیز دیگری در حال وقوع در اطراف آن” هشدار حسین. “کاملا به سادگی, میلیون ها نفر از مردم در زندگی بستگی به جریان تجارت و تاثیر اختلال در مردم امنیت غذایی است که بسیار مورد.”

واردات تکیه

کشورهایی که وابسته به واردات نیز رو فشار است. “خالص واردات مواد غذایی از کشورهایی که درآمد مبتلا هستند به دلیل رکود اقتصادی خواهد شد به طور جدی تحت تاثیر قرار” Máximo Torero اقتصاددان ارشد و دستیار مدیر کل توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش در فائو می گوید.

بسته به اینکه چگونه سخت COVID-19 بازدید اقتصاد جهانی 80 میلیون نفر در شبکه غذایی-واردات کشورهای خودشان می تواند مزمن و بدون مواد غذایی به اندازه کافی در یک سناریو مدل FAO. تحت خوش بینانه تر “خفیف سناریو” تقریبا 40 میلیون نفر تحت تاثیر قرار خواهد شد.

هوارد می گوید که کشور در آفریقا واردات بیش از 35 میلیارد دلار در مواد غذایی سالانه است. “کشورهایی مانند نیجریه بزرگ هستند واردکنندگان مواد غذایی اما در حال حاضر مضاعف آمار—توسط COVID-19 و با غوطه وری قیمت نفت این کشور را منبع اصلی درآمد ، decimating دولت بودجه و ساخت مواد غذایی و واردات و حتی گران تر,” او می گوید.

نوسانات قیمت نیست کمک به این وضعیت است. “این کاملا غیر قابل پیش بینی در حال حاضر برخی از قیمت های برخی از قیمت های پایین به دلیل محدودیت ها و ممنوعیت صادرات می گوید:” نیکولاس Bidault ارشد مشاور امنیت غذایی در برنامه جهانی غذا را در آسیا و اقیانوس آرام ، نوسانات قیمت را ترک واردات متکی کشور “به شدت در معرض خطرات احتمالی نظیر نوسانات قیمت در طول یک بحران جهانی” برنامه جهانی غذا می گوید.

کوچک اقیانوس آرام جزیره ملل نگرانی خاص هستند. در میانه جنوب اقیانوس آرام ساکنان کیریباتی نگران در مورد آنچه که در آینده به ارمغان خواهد آورد. Ruiti Uriano Aretaake یک هماهنگ کننده برنامه در محلی غیر دولتی FSP کیریباتی می گوید که مردم شروع کردن در اقلام وارداتی مانند برنج و آرد و قند و شکر بیش از ترس است که به اندازه کافی نمی تواند به ارمغان آورد در اکثر پروازها به مقصد و از این جزیره متوقف شده است.

قیمت در حال حاضر به طور قابل توجهی بالا رفته. یک کیسه برنج که به طور معمول به فروش می رساند برای حدود $10.75 در حال حاضر در مورد هزینه $15.65.

“ما در مورد آینده نگران هستند,” او می گوید.

امروز محدودیت ممکن است باعث کمبود مواد غذایی در آینده

برخی از کارشناسان نگران هستند که اختلالات امروز اتفاق می افتد می تواند صدمه دیده است عرضه مواد غذایی در آینده است.

هوارد از CSIS می گوید که وجود دارد این است که یک “خطر قابل توجه” است که تاثیر بر عرضه مواد غذایی می تواند تمدید شود اگر همه گیر مختل کشاورزان توانایی گیاه و تولید مواد غذایی در طول فصل کشاورزی.

وجود دارد در حال حاضر شده است مسائل تدارکاتی. در فیلیپین به عنوان مثال که در آن سخت مستند اقدامات در حال اجرا در این کشور بزرگترین دانه سازمان گفت: در ماه آوریل گفت که دانه بودند گرفتار شدن در پست های بازرسی.

ناتوانی گیاه در حال حاضر یک مشکل برای مناطق در سراسر جهان است. هوارد می گوید: ابتدا از بعد کشاورزی شروع فصل در ماه مه در سراسر مناطق استوایی و زیر استوایی است. آفریقایی ترین سیستم های کشاورزی هستند rain-fed او می گوید: به این معنی که اگر کشاورزان نمی تواند آماده سازی زمین و گیاه قبل از فصل بارانی تولید را کاهش احتمال زیاد برای فصل آینده—توسعه تاثیر بیماری همه گیر.

در آسیا که در آن برنج است به یک جزء اصلی, مارس و آوریل مهم ماه دانه را تولید و با توجه به Teng در NTU. او می گوید که اگر کاشت انجام شده است نه در زمان مناسب تمام فصل ممکن است در خطر است.

“اگر این مستند همچنان ادامه دارد اگر بنادر مجاز به کشتی اگر کشاورزان نمی تواند برداشت خود را تولید کند و اگر کشاورزان نمی توانید گیاه خود را برای فصل آینده—وجود دارد برخی از واقعا روز قیامت نوع سناریو بودن شناور در اطراف است که من امیدوارم که همین حالا تبدیل به واقعیت است.”

آنچه جهان نیاز به انجام

در فائو Torero به نام چند اقدامات برای جلوگیری از کمبود مواد غذایی در یک مقاله منتشر شده در پایان ماه مارس از جمله مواد غذایی اضطراری کمک به گسترش و بهبود حمایت اجتماعی و حمایت از کشاورزان خرده پا برای افزایش بهره وری خود را و توانایی برای آوردن کالا به بازار است. (در چین, برای مثال سیستم عامل های تجارت الکترونیک باید پا به بازار محصولات کشاورزی است که ممکن است در غیر این صورت رفته اند unsold.) جهانی تجارت مواد غذایی نیاز به باز نگه داشته و کلید کشورهایی که صادرات غذاهای اصلی باید سعی کنید برای به حداقل رساندن تدارکات اختلال در خود مقاله می گوید.

برخی از کارشناسان می گویند بحران ممکن است در دراز مدت تاثیر بر مواد غذایی و زنجیره تامین. هوارد می گوید که او انتظار دارد که مواد غذایی عرضه زنجیره ای برای کوتاه کردن طوری که کشورها مجبور به تکیه بر روی مواد غذایی در حال حمل در سراسر جهان است.

“ویرانگر اثرات این بیماری همه گیر ممکن است ارائه کلید انگیزه برای رهبران بخش خصوصی و خیرین برای گسترش سرمایه گذاری با هدف توسعه بسیار پربارتر آب و هوا-انعطاف پذیر و سالم در خانه رشد مواد غذایی و کشاورزی, سیستم,” او می گوید.

بنگر کشاورز از هند امیدوار است برای آینده با وجود از دست دادن اخیر خود برداشت. او در حال حاضر آغاز شده کاشت برخی از بادمجان. او می گوید که زمانی که بادمجان آماده برداشت در حدود یک ماه او سعی خواهد کرد به فروش سبزیجات در خود ایجاد کرد در صورتی که معامله گر از بمبئی نمی گردد.

“امیدوارم آن زمان همه چیز بهتر خواهد شد” او می گوید. “من نمی دانم آنچه در پیش روست اما ما کشاورزان و همیشه وجود خواهد داشت تقاضا برای مواد غذایی است.”

—با گزارش Abhishyant Kidangoor / دلار هنگ کنگ است.

نوشتن به امی Gunia در amy.gunia@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im