چرا من نمی تونم تست شده برای Coronavirus?

یکs بیشتر موارد COVID-19 گزارش شده در سراسر جهان توصیه های پزشکی در مورد چه کسانی باید آزمایش برای عفونت کرون

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

یکs بیشتر موارد COVID-19 گزارش شده در سراسر جهان توصیه های پزشکی در مورد چه کسانی باید آزمایش برای عفونت کرونا ويروسی است که به طور مداوم در حال تغییر به منعکس کننده تغییر سطح خطر برای عفونت است. در اینجا چگونه پزشکان در حال تصمیم گیری است که برای تست و هنگامی که.

من یک تب و سرفه. می توانم تست شده برای COVID-19?

نه لزوما. COVID-19 علائم شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس. اما کسانی نیز علائم آنفلوانزای فصلی, بنابراین پزشکان برای اولین بار مطمئن شوید که شما لازم نیست که آنفولانزا یا سایر شایع بیماری های تنفسی. بسیاری از بیمارستان ها و برخی از مراقبت های فوری و مراکز می تواند اجرای یک آزمون برای کسانی که و برای برخی انواع ذات الریه. در اکثر موارد نتایج یک زن و شوهر از ساعت. (دفاتر پزشکان می توانید سفارش این آزمون که در این صورت آن ممکن است چند روز.) اگر این نتایج منفی هستند و سپس پزشکان ممکن است در نظر گرفتن سفارش COVID-19 تست. اما قبل از این کار آنها شما را بیشتر سوالات برای تعیین چگونه به احتمال زیاد آن است که شما در معرض ویروس.

"همه مردمی که به بیمارستان با علائم طریق خطر طبقه بندی در مراکز کنترل بیماری [راهنمایی]" می گوید: دکتر دن Varga پزشک ارشد اجرایی در هکنساک نصف النهار سلامت. این شامل درخواست در مورد اینکه آیا شما در سفر در گذشته 14 روز برای مکان هایی با تعداد بالا از موارد و یا اگر شما تا به حال تماس نزدیک با کسی که تست مثبت است. در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس, مرکز پزشکی, پزشکان, پس, کالیفرنیا, وزارت بهداشت دستورالعمل که در حد تست فقط به مردم با علائم که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و سفر به کشورهای آسیب دیده و یا در تماس با افرادی که آزمایش مثبت است. مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نیویورک نیز تنها آزمایش کسانی که بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اند اما سست این معیارها و در حال حاضر اجازه می دهد تا پزشکان به استفاده از اختیار خود در مورد شرایط دیگر که ممکن است حکم تست برای افراد با علائم. این ممکن است شامل بودن در یک مکان عمومی که در آن افراد آلوده شده بود. مثال دیگر ممکن است مراقبت های بهداشتی کارگر است که برای مراقبت از یک فرد مبتلا به COVID-19. به گفته دکتر دیوید بوشهلز ارشد موسس, مدیر پزشکی, مراقبت های اولیه در کلمبیا مهم است بدانید که اگر کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده هستند, به طوری که آنها می تواند جدا شده و گسترش عفونت به دیگران در بیمارستان است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

من علائم و دکتر می خواهد به منظور تست اما دولت محلی و یا وزارت بهداشت نیست تست من.

این یک نتیجه مستقیم از تعداد محدودی از تست کیت که در دسترس بوده است به تاریخ. زمانی که دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی بخش تا به حال تنها کیت های آزمایش که در دسترس بود, مقامات بهداشتی وجود دارد ساخته شده تصمیم گیری در مورد که برای تست. "اساسا تا به حال تست بود که جیره بندی به مردم که در آن ممکن است تفاوت می گوید:" Buccholz.

اما این سرعت در حال تغییر به عنوان تجاری آزمایشگاه تست در حال نورد از هزاران آزمون در روز است. و هر پزشک می تواند به منظور آزمون از طریق این شرکت ها اگر چه بسیاری از آنها هنوز هم زیر معیارهای خاص در تصمیم گیری است که مردم به آنها نیاز دارید. (پایین را ببینید)

من هیچ نشانه اما من با استفاده از حمل و نقل عمومی که در آن مردم در حال سرفه و عطسه. می توانم تست شده ؟

در حال حاضر احتمالا نه. "قطعا هیچ کس که هیچ علائم در همه است و نه تا به حال تماس با هر کسی که شناخته شده است به COVID-19 باید در حال اجرا و تست شده می گوید:" دکتر دانیل Kuritzkes رئیس بخش بیماریهای عفونی در Brigham و بیمارستان زنان."

در حالی که پزشکان باید در اختیار سفارش آزمایشات بسیاری بستگی دارد برخی از نوع ارزیابی ریسک بر اساس CDC راهنمایی برای تصمیم گیری چگونه به احتمال زیاد آن است که درخواست از مردم برای آزمون بودند در معرض ویروس.

شایان ذکر است که پزشکان مختلف ممکن است ارزیابی ریسک به روش های مختلف, اما, بنابراین برخی از ارائه دهندگان خدمات ممکن است تمایل بیشتری به منظور آزمون بیش از دیگران است. تعدادی از تست های موجود نیز عوامل خود را به تصمیم گیری است. "ما هنوز آماده نیست به آزمون مردم فقط به دلیل آنها می خواهند بدانند چرا که ما لازم نیست که حتی تست می گوید:" بوشهلز. تا همین اواخر, تست کیت محدود شده است به طوری که پزشکان شده اند و رزرو آزمون برای کسانی که به احتمال زیاد در معرض و تست مثبت است. (که باید تغییر در این هفته, به عنوان, بیشتر, تجاری, تست, آزمایشگاه تولید آزمون است که پزشکان می توانید سفارش.)

پزشکان همچنین نگه داشتن در ذهن است که افرادی که نمی تواند آزمایش می شود اما خواسته شده است به خود منزوی فقط در صورت نیاز به آزمایش می شود به منظور روشن آنها را به بازگشت به کار. (CDC می گوید مردم باید دو تست منفی به تایید آنها نیست مسری است.)

Buccholz همچنین اشاره می کند که تست افرادی که علائم لزوما مفید پس این امکان وجود دارد که اگر افرادی که آلوده آزمایش خیلی زود بعد از عفونت خود را, آنها ممکن است منفی است.

تست افراد بدون علائم در جمعیت عمومی سقوط به رده از بهداشت عمومی غربالگری و هدف وجود دارد این است که برای دریافت یک دسته بهتر برای چه گسترده عفونت در جامعه است. در حالی که این مهم است که بدانید آن را به عنوان مهم نیست در این نقطه در این بیماری همه گیر به عنوان پیدا کردن افرادی که نیاز به درمان فوری.

من اصلا علائم اما من ممکن است مجبور به تماس با کسی که تست مثبت در محل کار. می توانم تست شده ؟

به عنوان ظرفیت برای COVID-19 تست رشد می کند این است که به احتمال زیاد گروه بعدی که خواهد بود واجد شرایط.

در حال حاضر این افراد به احتمال زیاد تبدیل به دور. برای مثال بسیاری از ماساچوست' نزدیک به 100 نفر از شرکت در جلسه برگزار شد در بوستون بود که با حضور چند نفر که به تازگی از سفر به ایتالیا و آلوده شد. در آن زمان شرکت کنندگان در جلسه که علائم اما می خواستم به آزمایش می شود در اتاق های اورژانس شدند بگردانید چرا که آنها نمی شوند.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

"حتی در آن موارد ما نمی خواهد توصیه می کنند که مردم رفتن به اتاق اورژانس برای تست می گوید:" دکتر Aimee مولن دانشیار طب اورژانس در دانشگاه کالیفرنیا دیویس. "در اتاق اورژانس ما در حال تلاش برای تمرکز بر روی بیمارانی که علامتی هستند." آنها به سادگی نمی باید یک تست ظرفیت برای کل جامعه ،

اگر من علائم کجا باید بروم برای دریافت تست شده ؟

چون COVID-19 به نظر می رسد بسیار مسری پزشکان اصرار مردم با تب و سرفه به راه رفتن به اتاق اورژانس و یا قرار ملاقات در مطب دکتر خود. تماس اول توصیف علائم خود را و سپس خود را دنبال مشاوره دکتر در مورد اینکه آیا شما نیاز به آزمایش می شود.

اگر شما نیاز به تست شما ممکن است کارگردانی به ویژه COVID-19 تست امکانات از جمله درایو-از طریق واحد یا چادر خارج اورژانس اتاق که در آن شما خواهد خود را به حداقل رساندن تماس با دیگران است.

این شیوه ممکن است تغییر به وقوع می یابد ، و این احتمال وجود دارد که در هفته های آینده به عنوان تست های بیشتر در دسترس هستند, گروه های بیشتری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای تست از جمله کسانی که با علائم تنفسی است که نمی توان مربوط به آنفولانزا. گسترده تر تست از افراد بدون علائم همچنین ممکن است ممکن است به مقامات بهداشت عمومی سعی کنید به یاد بگیرند که اطلاعات مهم در مورد چگونه عمیقا ویروس نفوذ جامعه و چگونه بسیاری از مردم می تواند با آلوده بدون علائم یا فقط آنهایی که ملایم. "اما ما هنوز چند روز یا چند هفته به دور از داشتن این نوع از تست ظرفیت می گوید:" Kuritzkes.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de