چرا کانادا را شکست به پیروزی در شورای امنیت سازمان ملل صندلی است از دست دادن بزرگ برای جاستین ترودو

Prime وزیر جاستین ترودو و خود را بالا دیپلمات به دنبال قرار دادن یک شجاع در صورت عدم امن از یک نقطه در شورای امنیت سازمان ملل متحد در یکی از کانادا رهبر بزرگترین شکست هنوز در صحنه جهانی است.

ترودو برپا چهار سال مبارزات انتخاباتی برای شورای صندلی در آنچه که او امیدوار بود که نشان دهنده دفاع از خود در سیاست خارجی — یک سرسخت دفاع از کثرت گرایی و multilateralism در یک زمان جهانی تحول. اما نام تجاری خود را از سیاست مترقی گاهی اوقات سقوط تخت و او با انتقاد به عنوان موعظه در لیبرال ارزش.

“ما گوش داده و یاد گرفتم از کشورهای دیگر که باز درب جدید برای همکاری به چالش های جهانی و ما با ایجاد همکاری های جدید که افزایش کانادا محل در جهان” ترودو در بیانیه ای گفت: شنبه پس از انتخابات.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در این کشور کمپین مجاز کانادا به تجدید و تقویت ارتباطات دو جانبه در سراسر جهان است.

آخرین شکست است تنها یکی از بسیاری از های اخیر در تلاش برای ترودو در سطح جهان از جمله خراب شدن روابط با چین و عربستان سعودی و یک فاجعه آمیز دولت در سفر به هند است.

نه پشت

اما هیچ کدام شاید به عنوان یک شخصی را شکستی برای نخست وزیر به عنوان چهار شکست. دولت تا به حال دیده می شود بازگشت به شورای امنیت به عنوان یک تحقق کانادا قول رهبر — روز پس از او به قدرت رسید در سال 2015 — را به این کشور “بازگشت” در صحنه جهانی است.

“بسیاری از شما باید نگران است که کانادا خود را از دست داده دلسوزانه و سازنده صدا در جهان بیش از 10 سال گذشته” ترودو گفت: در آن زمان. “من یک پیام ساده برای شما: به نمایندگی از 35 میلیون کانادایی ما باز می گردیم.”

کانادا دریافت پشتیبانی از 108 کشور از مجموع 192 که رای دادند و بعد از ظهر چهارشنبه در مقر سازمان ملل در نیویورک است. نروژ و ایرلند, کانادا دو رقیب دریافت 130 و 128 رای عبور مورد نیاز اکثریت دو-سوم از 128 رای.

“این واقعا بزرگترین خجالت او را رنج می برند در نخست وزیر-کشتی در کانادا به خصوص در امور بین الملل گفت:” Shuvaloy Majumdar, یک عضو ارشد در مک دونالد يزد موسسه و مشاور سابق در سیاست خارجی در استفن هارپر نخست وزیر محافظه کار دولت است.

کانادا در حال حاضر نادیده گرفته شده است برای دومین بار در دهه گذشته برای تبدیل شدن به یک غیر عضو در این سازمان تصمیم گیری بدن.

Celine Dion

ترودو کشیده از همه متوقف می شود به خواستگاری جامعه بین المللی از جمله یک کنسرت توسط خواننده کانادایی Celine Dion در نیویورک قبل از همه گیر. شامپاین گفت رئیس خود صحبت کرد و به بیش از 50 تن از رهبران در هفته های اخیر به صورت, در حالی که به او گفته بود به 130 همتایان.

نه Covid-19 آهسته کانادا مبارزه. ترودو شرکت میزبانی مجازی کنفرانس سازمان ملل متحد برای جمع آوری کمک مالی برای کشورهای در حال توسعه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“کانادا شد و همیشه در این مسابقه پس از شروع دیر است. برای دریافت بیش از 100 رای با وجود این نقص بسیار چشمگیر feat گفت:” ریچارد Gowan سازمان ملل متحد و مدیر در گروه بین المللی بحران از طریق ایمیل. ترودو و دیپلمات “انجام داده اند و تقریبا همه آنها می تواند.”

کانادا آخرین رقابت برای یک نقطه در سال 2010 زمانی که آن را از دست داد به پرتغال و آلمان است. آن را برگزار کرده است یک چرخش صندلی شش بار پس از تاسيس سازمان ملل متحد در سال 1945 با گذشته زمان حال در 1999-2000.

مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزیدگان ده کشور به چرخش غیر دائم صندلی هر 2 سال. رای گیری انجام شد و با رأی مخفی و رای دادند و یکی یکی به احترام اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به یک صدای جیر جیر از سفیر ایالات متحده کلی هنر و صنعت است.

شورای امنیت از 15 عضو از جمله 5 عضو دائم — ایالات متحده آمریکا, چین, روسیه, فرانسه و انگلستان — که نگه وتو.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>