سناتور. Ctq (D-Minn.) شده است انتظار برای لحظه ای او را برای تقریبا یک سال. بر روی کاغذ او همیشه شبیه یک برنده: وسط کلاس و افزوده است که برنده هر انتخاباتی که در آن او به رقابت پرداختند که به طور مداوم زد جلوتر از او در حیاتی میانه نوسان دولت است. اما او هرگز آتش گرفت. معاون رئیس جمهور جو بایدن تحت سلطه نسیم “لین” برای بسیاری از مبارزات انتخاباتی در حالی که نامزدهای دیگر — کامالا هریس, الیزابت وارن, پیت Buttigieg تولید بیشتر شخصی شور و شوق. در نهایت او را به دیده می شود به عنوان سرزنش از مبارزات انتخاباتی با صبر و حوصله توضیح به رای دهندگان چرا که آنها می توانند نیست که همه چیز خوب است.

که در نهایت تغییر — شاید خیلی دیر اما فقط احتمالا نه. بایدن و وارن مبارزات در حال سکندری و Buttigieg گرفتن نزدیک تر و شک و تردید نگاه کنید. Klobuchar بسته شدن استدلال در نیوهمپشایر بحث به وضوح لمس وتر و انتخابات منتقل شده اند به طور قابل توجهی راه: هر دو Suffolk دانشگاه و کالج امرسون سنجی — آنهایی که تنها نمونه رای دهندگان بلافاصله قبل و بعد از مناظره — هر دو Klobuchar صعودی به 14 درصد و مقام سوم جلوتر از هر دو وارن و بایدن و گزنده در Buttigieg است ،

می تواند او سوار شگفت آور قوی, New Hampshire پایان به مشاجره برای نامزدی? این امر نیاز به همه چیز به شکستن راه خود را. همراه با دیگر مسائل ملموس مانند پول و حمایت از مهم حوزه این امر نیاز به یک تغییر واقعی در منطق است که اداره مبارزه برای تاریخ.

بسیار اشاره کرد مقاله در تصمیم گیری سیاسی در مورد پیش بینی راشل Bitecofer توضیح می دهد که منطق. با توجه به Bitcofer پایان نامه وجود دارد به مراتب کمتر واقعی رای دهندگان نوسان از مردم بر این باورند. اکثر مستقل در واقع تکیه به شدت به یک حزب و یا دیگر و بیشتر از بقیه به سادگی رای در برابر وضع موجود. تعداد بسیار کمی از رای دهندگان واقعا نوسان بین دو طرف است.

پس چگونه می تواند یک دولت مانند آیووا می گویند چرخش به شدت از اوباما (که برنده دولت بیش از 9 درصد در سال 2008 و نزدیک به 6 درصد در سال 2012) به ناروا (که برنده دولت نزدیک به 9 درصد) ؟ پاسخ این است که رای دهندگان نیست همان. هجده درصد از رای دهندگان ایالت آیووا نمی شیفت از اوباما اردوگاه به مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هشت سال است. بلکه تعداد قابل توجهی از اوباما رای دهندگان کاهش یافته است از رای دهندگان (و یا رفت و شخص ثالث) در حالی که تعداد قابل توجهی از عدم رای دهندگان از چوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در Bitecofer درک یک انتخابات دو مرحله است. اولین خطوط از رای دهندگان تعریف شده است. قبل از رای گیری شروع می شود این شکل از رای دهندگان — جمعیتی و جغرافیایی فنی دو حزب ائتلاف — روشن خواهد شد. هنگامی که شکل مجموعه, نبرد خواهد بود برای هر طرف به نوبه خود از رای دهندگان خود را. و به عنوان Bitecofer می بیند آن از نوامبر سال 2016 به شکل رای دهندگان تعریف شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقامت در کاخ سفید است. بنابراین این کار از حزب دموکرات است به بسیج کسانی که رای دهندگان که پیدا کردن که واقعیت غیر قابل تحمل.

پس از آن منطق آن را آسان به این نتیجه که چه دموکرات ها نیاز به انجام است انتخاب کسی که حداکثر انرژی اجزای مختلف خود را ائتلاف از حومه های حرفه ای به زنان جوان شهری آفریقایی آمریکایی ها به روستایی در, اسپانیایی رای دهندگان. هنوز هم وجود دارد مشروع بحث در مورد اینکه آیا یک مطلب متوسط یا بیشتر در جناح چپ نامزد خواهد انجام یک کار بهتر از هیجان انگیز دموکراتیک پایگاه زیرا که پایه شامل هر دو جناح چپ و متوسط بیشتر رای دهندگان — و خود را در راه های مختلف که بحث ما شده است داشتن بین بایدن و Buttigieg در یک طرف و ساندرز و وارن ، اما در هر صورت سوال این است که واقعا چه کسی می شود دموکرات ها به پای صندوق های رای نیست که نوسانات وسط به سمت خود. (و رک و پوست کنده اگر Bitecofer مناسب است و سپس زرنگ و دانا به کارگیری بازاریابی دلار و ادامه تلاش خواهد شد ماده بسیار بیشتر از چه کسی نامزد شده است.)

اما در راه است که از تجزیه این سوال نتواند چیزی مهم: منفی تعصب یک خیابان دو طرفه است. این کار نه تنها مهم نیست که چگونه به خوبی شما انرژی خود را ائتلاف. این مسائل چگونه به خوبی شما انرژی خود را به حریف ائتلاف — آیا نامزد شما کسی است که از طرف دیگر می ترسم به اندازه کافی برای بسیج مردم خود را در برابر.

این مورد برای Klobuchar است, اساسا, که او را نامزد جمهوری خواهان باید سخت ترین زمان بسیج در برابر, چرا که او تنها نیست که ترسناک به آنها.

این خواهد بود حتی اگر مبارزات انتخاباتی اقدام کرده بود متفاوت تا این نقطه است. Klobuchar بیوگرافی و سابقه قانونگذاري او را نسبتا دشوار است هدف جمهوریخواه شرارت. آنها مطمئنا می آیند تا با چیزی اما بی اهمیت خطوط حمله در برابر او رقابت — که او را doddering که او یک افراطی که او یک “deep-دولت” خودی که او را نوچه که او را از لمس نخبگان — نمی شود. اما آن را به ویژه با توجه به این که شد او در واقع به نفع نامزدی او را انجام داده اند دقیقا به عنوان نامزد از رئالیسم و نامزد در برابر انقلاب دلیل است که او را با نام تجاری کل مبارزات انتخاباتی. به علاوه او می توانست آن را انجام داده و بدون منابع شخصی یک میلیاردر like Mike Bloomberg.

Klobuchar flips بر سر آن منطق تمام مبارزات دیگر. از دیدگاه آنها نسبت ناروا را به رای دهندگان داده شده: او پرشور در حمایت از سفید مسیحیان انجیلی روستایی رای دهندگان مردان بدون مدرک دانشگاهی و حزبی جمهوری خواهان از همه راه راه. دموکرات ها نیاز به اجرای حاشیه در شهرها و حومه شهر و در میان زنان و اقلیت ها به پایمال کردن شماره های خود را. که آنچه اتفاق افتاده است در سال 2018 زمانی که دموکرات ها و جمهوری خواهان هر دو دست اوباما و دموکرات ها قادر به گرفتن خانه است.

اما در همان موج انتخابات دموکرات ها از دست زمین در سنا است. قوی دموکراتیک مردم در انتخابات به اندازه کافی برای غلبه بر حزبی جمهوریخواه استفاده در ایالات ایندیانا, داکوتای شمالی, میسوری یا تگزاس یا حتی در فلوریدا. و یک دلیل عمده این بود که Kavanaugh جلسات انرژی خواه رای دهندگان به بیرون آمدن در نیروی.

حالا تصور کنید که تهمت رأی نمی داده. به وضوح وجود دارد یک بخش از رای دهندگان هستند که تمایلی تهمت رای دهندگان. آنها در حال رفتن برای رای دادن به یک حزب دموکرات اما آنها ممکن است در خانه بمانند به جای تهمت چهار سال بیشتر — ارائه شده آنها بیش از حد نگران است که حزب دموکرات رئیس جمهور خواهد بود. که این رای دهندگان ؟ شاید آنها تنها زنان سفید بدون مدرک دانشگاهی که فکر هیلاری کلینتون نگاه کردن بر روی آنها. شاید آنها اتاق بازرگانی انواع که با شور و شوق حمایت رامنی. آنها ممکن است به خوبی زندگی می کنند در ایالات آیووا مین و کارولینای شمالی که در آن تهمت را تایید رتبه زیر آب است به رغم تاخت و تاز او در سال 2016 — و که بسیار مهم برای دموکراتها در مجلس سنا امیدوار است در سال 2020 است. که نامزد بهترین موقعیت برای متقاعد کردن کسانی که رای دهندگان در خانه بمانند و در نتیجه نه تنها شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما او را محروم از سنا coattails?

این مورد برای Klobuchar از یک دیدگاه مترقی. این فقط یک سوال بود که بیشتر به شدت فشار مترقی دستور کار به عنوان رئیس جمهور و یا حتی آن نامزد خواهد بود به احتمال زیاد برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری در وهله اول. بدون سنا حتی یک رئیس جمهور ساندرز را سخت و زمان عبور از بسیاری از دستور کار خود دارد. و دموکرات ها بعید است که به سنا به سادگی با در حال اجرا خود را رای. آنها نیاز به افسرده طرف دیگر — و انجام آن در کشورهای که در آن تهمت و رقابتی خواهد بود و یا حتی مورد علاقه را به نفع خود.

در حالی که تبدیل به یک نسیم به نظر می رسد نشانه ای از ترس در یک حس یک Klobuchar نامزدی خواهد بود بیان اعتماد به نفس. دموکرات ها خواهد بود گفت: ما می دانیم مردم ما در حال رفتن به نوبه خود به آنها بسیج با مغلوب ساختن پیشی جستن. و ما می دانیم که هر کس به ما معرفی کنند در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن گسترده مشابه چشم انداز برای کشور است. آن طرف دیگر که نیاز به یک جن به اجرا در برابر کسی که آنها می توانید رنگ به عنوان ترسناکتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به رای دهندگان که تنها برداشت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کمتر از دو شر. بنابراین ما در حال رفتن به آن را به آنها بدهد.

این است که اعتماد به نفس مجاز است ؟ این سوال واقعی. اگر نه دموکرات ها را به امید خود را نامزد کسی است که می تواند به تحریک این نوع از شور و شوق است که تنها نادر داوطلبان می توانند, و که آن را نمی کند تولید بیشتر موثر ضد بسیج توسط جمهوری خواهان از ائتلاف. اگر چنین است, سپس آن را فقط ممکن است Klobberin زمان.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im