خواهد شد که گام برای هری و مگان?

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را هفته ای دوبار دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.


این یک تصویر قابل توجه است که در ماه ژوئن 2012 — فقط شش نفر در بالکن کاخ باکینگهام ارسال یک سیگنال به طور گسترده ای تفسیر به foreshadow slimmed پایین آینده برای کاخ ویندزور.

این ملکه را جشن الماس مارک او را از 60 سال به عنوان پادشاه و پیوستن به او را در بالکن بودند به پسر ارشد او و وارث شاهزاده چارلز; همسرش, Camilla; چارلز دو پسر شاهزاده ویلیام و هری و ویلیام با کیت. (ملکه, شوهر, شاهزاده فیلیپ در بیمارستان در زمان و آن را چهار سال قبل از هری به ملاقات همسرش Meghan.)

چارلز مدت طولانی است که فکر می کردم به نفع یک گروه هسته ارشد اعضای خانواده به حمل کاخ ویندزور رو به جلو در آینده سلطنت.

اما هری و مگان خروج از رده بالای خانواده برگ یک سوراخ بزرگ در آن طرح شود.

“من فکر می کنم [چارلز] پیش بینی داشتن هری به عنوان بخشی از” اینگرید Seward, editor-in-chief از عظمت مجله گفت: از طریق ایمیل.

سورد گفت که به همراه ویلیام و کیت, چارلز او را دیدم خواهر شاهزاده ویلیام و برادرش پرنس ادوارد به عنوان بخشی از این طرح است.

پرنس هری, سمت چپ, پرنس چارلز و پرنس ویلیام وارد در کنفرانس تجارت غیر قانونی حیات وحش در Lancaster House on Feb. 13, 2014 در لندن است. (جان Stillwell,/گتی ایماژ)

هری خروج “واقعا ضربات یک سوراخ به چارلز به خوبی فکر برنامه ریزی برای slimmed پایین سلطنت بر اساس هسته اصلی خانواده” رویال شرح حال Sally Bedell Smith گفت Vanity Fair.

حتی اگر هری است که در حال حاضر به ششم در خط جانشینی او هنوز هم می شده اند انتظار می رود به انجام بیشتر ارشد وظایف برای چندین سال به دلیل شماره چهار و پنج در جانشینی (ویلیام و کیت کودکان جوان, جورج, شارلوت و لوئیس) به دو دهه به دور از فعال بودن royals.

“چارلز و ویلیام اند شمارش هری بود و در اثر سوم در خط به تاج و تخت و که همه از پنجره به بیرون بیش از حد” گفت: Bedell Smith.

هری و مگان بوده ماندن از دید عمومی برای چند هفته گذشته اگر چه اخباری جمعه با استناد سلطنتی و کاخ منابع که آنها تا به حال حضور در یک رویداد در میامی برگزار شده توسط بانک آمریکایی جی پی مورگان. آنها تصور می شود بر اساس جزیره ونکوور که در آن آنها بیش از کریسمس قبل از ساخت خود لرزه ای اعلام خروج.

در ضمن در انگلستان بوده است سلطنتی کسب و کار به طور معمول برای هر کس از ملکه در پایین. الیزابت بود و در مورد دو بار در این هفته — و reminisced در مورد پدرش و او corgis — به عنوان او به طور منظم زمستان ماندن در Sandringham و مستغلات در شمال لندن به تساوی یک نزدیک است.

ملکه الیزابت گوش او به عنوان نشان داده شده است در اطراف Wolferton ایستگاه پمپاژ در فوریه. در 5 سال 2020 در Wolferton, انگلستان است. (Adrian Dennis/گتی ایماژ)

چارلز و والا بودند در پذیرش برای بریتانیا اعتماد و دیگر درگیری. ویلیام که دارای یک نقش جدید به عنوان خداوند کمیساریای عالی به مجمع عمومی کلیسای اسکاتلند و کیت در انگلیسی نسخه اسکار بود و یک روز سفر به ولز.

ناظران شده است تلاش برای کشف کردن که آیا وجود دارد هر گونه شواهد از هری و مگان خروج مؤثر بر آنچه ارشد دیگر اعضای خانواده در حال انجام است.

اما در بسیاری از راه هایی که به نظر می رسد کشش — حداقل در حال حاضر.

“به عنوان درگیری های رسمی معمولا ثابت برخی از ماه در پیشبرد و هری و مگان رسمی خروج نیست تا بهار, من فکر نمی کنم ما هنوز دیده می شود مقدار شواهد مستقیم,” سورد گفت.

“چلیپا خواهد آمد در مناسبت های خانوادگی و هیچ برنامه ریزی شده در آینده است. آینده هری نظامی قرار ملاقات بدیهی است که تحت بررسی و اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آن تصمیم گرفته است.”

هنوز آن همه برگ بسیاری از سوالات باز در مورد چگونه دیگر اعضای خانواده ممکن است تا نقش خود را. یک فرد دیده می شود توسط بسیاری به عنوان به احتمال زیاد برای به دست آوردن بیشتر برجسته است که ادوارد همسر سوفی, کنتس از Wessex.

“من فکر می کنم سوفی را خیلی بیشتر وظایف سلطنتی و patronages” گفت: Seward.

و پس از آن وجود دارد شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی, دختران شاهزاده اندرو که پا را از وظایف در پی خرید اینترنتی از دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین و فاجعه مصاحبه بی بی سی مربوط به آن.

“من مطمئن هستم که در مورد بئاتریس و اوژنی,” سورد گفت. “قبل از همه این اتفاق افتاده است, من می دانم که اندرو بود مشتاق برای هر دو آنها را به سلطنتی نقش اما چارلز نمی شد.”

یکی دیگر از عروسی بهار

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi خواهد ازدواج در مه 29 در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز. (Benoit Tessier/فردا نیوز)

یک چیز مطمئن است که برای بئاتریس — او تایید عروسی تاریخ و محل برگزاری.

کاخ باکینگهام گفت: صبح روز جمعه او و نامزد Edoardo Mapelli Mozzi خواهد ازدواج مارس 29 در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز در لندن مرکزی. ملکه برگزار خواهد شد پذیرش فقط پایین جاده در باغ پشت کاخ باکینگهام.

پس از سراسیمگی از عروسی سلطنتی در ویندزور بیش از چند سال گذشته این وعده داده می شود کمتر-مشخصات کوچکتر و صمیمی تر affair — شاید تعجب آور نیست با توجه به بحث پیرامون بئاتریس پدر اندرو.

سنت جیمز کاخ می کند, اما باید غنی سلطنتی تاریخ است. دیگر مراسم عروسی گرفته اند که محل وجود دارد که شامل ملکه ویکتوریا در سال 1840. آن هم صحنه چندین غسل تعمید از جمله بئاتریس خودش در دسامبر 1988 و اخیرا شاهزاده جورج در سال 2013 و شاهزاده لویی در سال 2018 است.

اندرو و FBI — چه خبر است ؟

شاهزاده اندرو برگ سنت, مریم باکره کلیسا در Hillington نزدیکی ملکه Sandringham و مستغلات در نورفولک در شمال لندن است. (کریس Radburn/فردا نیوز)

شاهزاده اندرو با تمرکز توجه بیشتری به تازگی پس از آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار خارج اپستین عمارت سابق که اندرو داده بود “صفر همکاری” به پرس و جو به محکوم مجرم جنسی.

بلافاصله پس از آن منابع نزدیک به اندرو گزارش شد که گفت او عصبانی بود و “سر در گم” ادعا کرده unco-عمل و که او تا به حال دریافت هر گونه درخواست به صحبت می کنند به اف بی آی است.

یک وکیل برای یک قربانی اپستاین نیز خواست اندرو به همکاری با اف بی آی است.

سورد گفت: تا زمانی که رویکرد ساخته شده است توسط FBI از طریق کانال های رسمی “هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.”

“این کاهش نمی پتانسیل اشتباه, اما او نمی تواند پاسخ هر چیزی تا زمانی که وکلای او تماس دارد و سپس آنها را مجبور به پاسخ فورا” سورد گفت.

“من فکر می کنم او کمک خواهد کرد که تحقیقات است اما احتمالا توصیه به صبر کنید تا زمانی که تمام مدارک لازم را به جایی که او بود و آنچه که او انجام شده است جمع آوری.”

اندرو گفت: او را نمی بیند و یا مشکوک و هر گونه جنایات جنسی در طول زمان او صرف با اپستاین. او همچنین هرگونه روابط نامناسب با یک زن است که گفت: او را مجبور به رابطه جنسی با او سه بار بین سال 1999 و 2002. اندرو گفت: او هیچ خاطره ای از ملاقات با او.

سلطنتی احساس وحشت و نگرانی — فراتر از کاخ ویندزور

هانری گراند دوک لوکزامبورگ و همسرش ماریا ترزا Grand Duchess of Luxembourg, آماده به ترک یک مراسم در پاریس به مناسبت 100 سالگرد پایان جنگ جهانی اول در نوامبر. 11, 2018. (لودویک مارین/آسوشیتد پرس)

دیگر خانواده های سلطنتی نیز دیده می شود سهم خود را از جنجال و با مشخصات بالا سرفصل ها در گذشته در حالی که کمی.

دادستان عمومی و انقلاب در لوکزامبورگ راه اندازی کرده است یک کاوشگر پس از گزارش از خشونت فیزیکی نسبت به کارکنان است که برای کوچک کشور اروپایی را به خانواده سلطنتی.

این تنها آخرین تیتر وجود آمدن حدود یک هفته پس از دوک هانری با صدور بیانیه ای به دفاع از همسرش دوشس بزرگ ماریا ترزا در برابر اتهامات از یک “دشمن در محیط کار” در کاخ.

“چرا حمله ؟ یک زن که صحبت می کند تا برای دیگر زنان ؟ یک زن که نه حتی اینکه حق دفاع از خودش؟” هانری گفت: در این بیانیه است.

درب بعدی در بلژیک سابق پادشاه آلبرت دوم بستری او پدر یک کودک در طول ازدواج از نیم قرن پیش.

اذعان آمد و پس از یک دادگاه دستور آزمایش DNA نشان داد که 85 ساله که استعفا در سال 2013 توسط Delphine Boël را پدر بیولوژیکی.

Boël مشغول شده بود در یک دیرینه دادگاه مبارزه با ثابت کند که او بیولوژیکی خود را ،

نه آنقدر از تاج

Imelda Staunton چپ است که شنود گذاشته شده است به عنوان آخرین بازیگر را در نقش ملکه الیزابت در Netflix سریال تاج و تخت. (آسوشیتد پرس)

طرفداران Netflix, درام, تاج را به مطالب خود را فقط با پنج فصل به جای شش هر کس تا به حال شده است در انتظار.

خالق پیتر مورگان گفت که او می خواهم برنامه ریزی شده در شش فصل نشان می دهد تمرکز بر روی ملکه الیزابت سلطنت و اما روز دیگر او nixed که ایده و گفت: پنج به نظر می رسد مانند “کامل زمان و مکان متوقف شود.”

راه سری در جریان است که باید بینندگان تا حدود سال 2000.

با توجه به برخی از این بالاتر-مشخصات سلطنتی مجادلات از اواخر شاید این قابل درک است که چرا مورگان محتوا به توقف در آن نقطه است.

“من فکر می کنم وجود دارد نگرانی های شما نزدیک تر دریافت به روز در حال حاضر در شرایط چقدر دراماتیک مجوز شما می توانید اخلاقی را در مورد حوادثی که اتفاق می افتند” گفت: تورنتو-بر اساس سلطنتی مورخ و نویسنده کارولین هریس.

“و همچنین نشان می دهد تبدیل خواهد شد و بیشتر بحث برانگیز اگر از آن صحبت شد در مورد حوادث که از بسیاری جهات هنوز هم اتفاق می افتند و در این زمان تصور گفتگو پشت درهای کاخ.”

فصل 5 را ببینید دیگر بازیگر در نقش الیزابت. Imelda Staunton که می خواهم مدت طولانی است که شایعه برای این بخش به دنبال خواهد داشت Claire Foy (فصل 1 و 2) و اولیویا کلمن (فصل 3 و 4).

خسروانه کردنی

شاهزاده ویلیام صحبت می کند با بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده رنه زلوگر در British Academy Film Awards on Feb. 2, سال 2020 در لندن است. (جف گیلبرت/گتی ایماژ)

“در عین حال در سال 2020 و نه برای اولین بار در چند سال گذشته پیدا کنیم و خودمان را دوباره صحبت در مورد نیاز به انجام بیشتر برای اطمینان از تنوع در این بخش و در جوایز روند – [عدم تنوع] به سادگی نمی توان در این روز و سن.”

— شاهزاده ویلیام صحبت می کند در طول British Academy Film Awards.

سلطنتی می خواند

  1. شاهزاده اندرو خواسته است به تاخیر نظامی, ارتقاء, افتخار او را دریافت کرد که او تبدیل 60 در اواخر این ماه. [BBC]

  2. یک قرن قبل از هری و مگان یک ایتالیایی اصیل خانواده به دنبال پناه در B. C. — و در آنجا ماند. [CBC]

  3. RCMP و انگلیس مقامات امنیتی در حال بحث در مورد چگونه برای محافظت از هری و مگان در حالی که آنها در کانادا و خواهد شد که در نهایت پرداخت هزینه برای خود امنیت است. [CBC]

  4. هری از دست مطبوعات شکایت او علیه یک روزنامه بیش از یک داستان آن منتشر شده در مورد عکس از حیات وحش آفریقا او posted on Instagram. [BBC]

  5. به مناسبت 200 سالگرد جرج سوم پادشاه مرگ خود مجموعه عظیم نظامی و نقشه های ساخته شده در دسترس آنلاین ارائه بینش جهانی درگیری از 16 به 18 قرن است. همچنین رفتن به عقب در زمان, یک جلیقه پوشیده شده توسط چارلز من در اعدام او در حال رفتن بر روی صفحه نمایش. [The Guardian, BBC]

ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به royalfascinator@cbc.ca. مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر