که برای تلفن های موبایل زنگ جدید بیش از مورد ابتلا به ابولا در کنگو

پس از هفته ها آرامش در مبارزه با ابولا که به ذکر یک مورد جدید در جمهوری دموکراتیک کنگو. در این گزارش آمد که دولت آماده می شد به طور رسمی اعلام پایان ابولا بیماری همه گیر.

یک مرد 26 ساله شد اولین فرد مبتلا به ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) از ماه فوریه سازمان ملل متحد مقامات بهداشتی اعلام شده در روز جمعه. منطقه ای مقامات بهداشتی بعد از آن گفت: مرد مرده بود از ویروس.

“این بدان معنی است که دولت جمهوری دموکراتیک کنگو را نمی خواهد بود قادر به اعلام پایان دادن به شیوع ابولا در روز دوشنبه به عنوان امید” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“اما کسانی که باقی مانده بر روی زمین و متعهد که همیشه به همکاری با دولت تحت تاثیر جوامع و شرکای ما برای پایان دادن به شیوع,” او اضافه شده است.

مداوم بیماری همه گیر اعلام شد در ماه اوت سال 2018 است و پس از کشته 2,200 مردم است. آن همچنین باعث زیادی واکسیناسیون تلاش دیدم که بیش از 300.000 کنگو ساکنان خود را دریافت واکسن.

پس از دیدن هر گونه عفونت برای چند هفته مقامات در حال آماده شدن برای اعلام بیماری همه گیر ، اظهار نظر در ادامه شیوع آفریقا که رئیس Matshidiso Moeti گفت که او “غم” به شنیدن در مورد جدید عفونت, اما متعهد شده است که که همچنان به کار با کنگو وزارت بهداشت به “end ابولا.”

بیشتر بخوانید: از خفاش ها به pangolins, چگونه ویروس رسیدن به ما ؟

درس برای COVID-19?

کنگو بیماری شرح زیر است حتی مرگبارتر ویروس ابولا که در غرب آفریقا در اواخر سال 2013 و کشته شدن بیش از 11,300 مردم قبل از آن اعلام شد بیش از در ماه مارس 2016.

کنگو نیز ضربه های مداوم COVID-19 گیر با 215 مورد تأیید و 20 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

روز جمعه که رییس اورژانس مایک رایان گفت که بازگشت ابولا به کنگو ارائه یک بینش برای بحران جهانی است.

“وجود دارد هیچ استراتژی خروج تا زمانی که شما در کنترل وضعیت” رایان گفت. “شما همیشه باید آماده برای شروع دوباره — هرگز شگفت زده می شود.”

dj/dr (AP, AFP رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>