آخرین:

  • کسی که می خواهد $675M ما برای کمک به تمبر از شیوع کروناویروس.
  • رسمی بالا در چه کسانی خواستار همه کشورها به شواهد مبتنی بر تصمیم گیری در مورد محدودیت های مسافرتی.
  • هنگ کنگ می گوید همه بازدید کنندگان از سرزمین اصلی چین را تحت 14 روز در قرنطینه.
  • چین می گوید وجود داشته 490 مرگ و میر و 24,324 موارد تایید شده در سرزمین اصلی.
  • 2 کشتی های کروز تحت قرنطینه — 1 خاموش ژاپن 1 در هنگ کنگ است.
  • کانادایی ها در ووهان گفت: پرواز کردن خواهد بود بعد از انتظار است.
  • B. C. گزارش 2nd, presumptive مورد کوروناویروس. زن در 50s شده بود در تماس با اعضای خانواده که در هوبئی استان, مقامات بهداشتی می گویند.
  • آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها از coronavirus کم است.

سازمان بهداشت جهانی در حال راه اندازی یک کمپین بزرگ برای پاسخ به شیوع کروناویروس گفت $675 میلیون ما مورد نیاز است برای کمک به کشورها در سراسر جهان و آماده شدن برای مقابله با ویروس است.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بیشتر باید انجام شود برای کمک به کشورهای آسیب دیده و جلوگیری از گسترش این ویروس به ویژه به کشورهای ضعیف تر سلامت زیرساخت ها است.

“تعداد نسبتا کمی از موارد در خارج از چین را به ما می دهد یک پنجره فرصت برای جلوگیری از این بیماری از تبدیل شدن به جهانی وسیع تر بحران,” او گفت: در یک جلسه از ژنو.

مدیر کل برشمرد سازمان پاسخ از جمله تلاش برای ارسال صدها نفر از هزاران نفر از ماسک و دستکش به چین اما او روشن ساخته است که عمده تزریق بودجه مورد نیاز است گفت: “امروز سرمایه گذاری و یا پرداخت بیشتر بعد.”

“این است که یک وقت برای ترس از این است که یک وقت برای ترس و وحشت” او گفت:, و اضافه کرد که آن زمان به صورت عقلی و شواهد مبتنی بر تصمیم گیری و سرمایه گذاری در تلاش برای مهر کردن ویروس.

روز چهارشنبه بیل و ملیندا گیتس اعلام کرد که آن را مرتکب 100 میلیون دلار به ما کمک تمبر از شیوع کروناویروس. که شامل یک تعهد قبلی از 10 میلیون دلار را به تلاش برای تشخیص موارد کمک به بیماران و توسعه درمان و واکسن سیاتل پایه و مبتنی بر گفت.

دکتر Michael Ryan مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه در روز چهارشنبه با تمجید از تلاش های خط مقدم سلامت کارگران در چین اشاره کرد که پزشکان و پرستاران بودند که به هوبئی از سراسر کشور است.

او به نام حرکت “قابل توجه عمل” همبستگی نشان می دهد که چین در تلاش برای مبارزه با شیوع.

چند تیم ملی با تخصص در همه چیز از virology به واکسن و توسعه مواد مخدر در حال انتظار برای رفتن به چین به زودی که مقامات گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر در مورد چه کسی می تواند در این تیم یا دقیقا زمانی که آنها می رسند در چین است.

هنگ کنگ قرنطینه

این که به روز رسانی می آید پس از هنگ کنگ را رهبر می گوید: همه مردم از ورود به سرزمین اصلی از جمله هنگ کنگ از ساکنان مورد نیاز خواهد بود به انجام 14 روز از قرنطینه به دلیل شیوع کروناویروس. کری لام گفت: اندازه گیری اثر را در روز شنبه به اجازه می دهد هنگ کنگ روز مسافران به ترتیبات لازم.

او گفت: دولت به دنبال امکانات قرنطینه در علاوه بر این به سه زمان اردوگاه.

لام گفت: دولت شده است هوشیار و نیست shying دور از معرفی اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. هزاران نفر از کارکنان پزشکی در اعتصاب رفته در خاک به تقاضا است که مرز با سرزمین اصلی به طور کامل بسته است. دولت شهر نگه داشته است دو گذرگاه باز در قسمت اجازه می دهد تا مواد غذایی از سرزمین اصلی را وارد کنید.

او همچنین گفت: دو کروز ترمینال — از جمله یکی که در آن یک کشتی کروز در حال حاضر تحت قرنطینه — تعطیل خواهد شد.

یکی دیگر از کشتی کروز است که تحت قرنطینه در یک پورت. شاهزاده Cruises گفت: CBC News که وجود دارد 251 کانادایی در الماس شاهزاده خانم است که در حال حاضر در حال کردن, ژاپنی, ساحل. هیچ یک از کانادایی آزمایش مثبت برای coronavirus در اولین مرحله از یک فرآیند غربالگری یک ایمیل از این شرکت اعلام کرد.

لام گفت: او همچنان خوش بین است که این شهرستان می تواند غلبه بر این بیماری همه گیر اما خواست همه شهروندان به “کنار گذاشتن تفاوت های ما و ما با هم عمل می کنند.”

که گفت: 80 درصد از چین coronavirus موارد در مرکز استان هوبی و نه همه استان های متاثر شده اند.

ساکنان با پوشیدن ماسک و بارانی داوطلب به درجه حرارت از مسافران در یک ایستگاه اتوبوس در Tin Shui Wai یک شهر مرزی در هنگ کنگ در روز سه شنبه. هر کس وارد هنگ کنگ از سرزمین اصلی چین به زودی موضوع را به 14 روز در قرنطینه. (تایرون سیو/فردا نیوز)

وقوع ضربه هنگ کنگ Cathay Pacific Airways که خواسته آن 27,000 کارکنان به سه هفته از مرخصی بدون حقوق, گفت شرایط بودند به عنوان قبر در حال حاضر به عنوان در سال 2009 بحران مالی است.

خطوط هوایی آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی گفتند که تعلیق پروازها به مقصد و از هنگ کنگ پس از این هفته یک گام که ترک هیچ متحده حامل مسافران پرواز به مالی آسیا hub.

بیش از 24,500 موارد

به عنوان چهارشنبه, چین گزارش شده بود 490 مرگ و میر و 24,324 موارد تایید شده در سرزمین اصلی. علاوه بر هنگ کنگ تا به حال 17 مورد از جمله یک مرگ. ماکائو تا به حال 10 نفر. بسیاری از مرگ و میر شده اند در مرکز استان هوبی که در آن بیماری از نوع جدیدی از کروناویروس شد برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

از شیوع ویروسی آلوده بیش از 24,500 مردم در سطح جهان است.

در سنگاپور وزارت بهداشت گفت: مقامات وجود دارد تایید کرده بود چهار نفر — از جمله پدر و مادر و شش ماهه نوزاد. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 28. این می آید پس از سنگاپور در روز سه شنبه گزارش داد که اولین موارد از شهروندان و ساکنان که تا به حال قرارداد این ویروس بدون سفر اخیر به چین که در آن شیوع اول ظاهر در پایان سال گذشته است.

تماشا کنید: آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا اعلام کرد در روز سه شنبه یکی دیگر از presumptive coronavirus مورد. دکتر بانی هنری گفت: تازه ترین مورد مشکوک به یک زن در 50s که زندگی در ونکوور منطقه است. اعضای خانواده او شده بود در هوبئی استان, هنری گفت.

اعضای خانواده شده اند به حداقل رساندن تماس با افراد خارج از خانه که در آن به سر می برند. هنری گفت: این زن جدا شده است و در شرایط با ثبات در خانه و ونکوور ساحلی بهداشت است پس با هر کسی از زن شده است در تماس با.

اگر قبل از میلاد مورد تأييد ملی آزمایشگاه در وینیپگ آن خواهد بود کانادا پنجم مورد تایید شده. این آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها از coronavirus کم است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im