On ژوئن 3, سازمان بهداشت جهانی (WHO) از سر گرفته مطالعه به دنبال به اینکه مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند موثر در درمان COVID-19.

در هفته گذشته که به طور موقت متوقف شد و مردم از ثبت نام در این محاکمه بخشی از یک مطالعه بزرگتر به نام همبستگی است که در حال بررسی تعدادی از پتانسیل های مختلف coronavirus درمان بیش از نگرانی در مورد هیدروکسی کلروکین است اثرات جانبی بر روی قلب. که به دنبال انتشار یک لانست مطالعه on May 22, شامل بیش از 96,000 مردم که در بر داشت که این دارو را بهبود نمی بخشد بقا در بيماران بستری با COVID-19 و این است که این بیماران با احتمال بیشتری به توسعه اختلالات ریتم قلب یک عامل خطر شناخته شده دارو از کسانی که نه دارو. (محققان پرسش در مورد چگونگی جمع آوری داده ها است که برای مطالعه و مجله ویراستاران به دنبال این موضوع اما در حال حاضر این یافته ها ایستاده است.) دیگر مطالعات مشابه نشان داد که مردم مصرف هیدروکسی کلروکین به نفع نیست; نتایج یک آزمایش انجام شده در نیویورک پیشنهاد کرد که COVID-19 بيمار مصرف دارو فقط به عنوان به احتمال زیاد به نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی و به مرگ از بیماری از آن دریافت نمی مخدر است.

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 3 که هیئت مدیره این سازمان بررسی داده های مربوط به قلب خطرات و پیدا شده “هیچ دلیل برای تغییر محاکمه.”

هیدروکسی کلروکین در حال حاضر مورد تایید در آمریکا و کشورهای دیگر برای درمان مالاریا به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اختلالات خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید. پس از یک مطالعه کوچک در فرانسه بود که علنی در ماه مارس پیشنهاد ممکن است آن را موثر در کاهش برخی از علائم COVID-19 پزشکان شروع به بررسی دارو در میان بیماران مبتلا به این بیماری ویروسی. این مطالعات از جمله یکی به رهبری ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH)—در حال انجام است.

برخی از کارشناسان معتقدند این دارو ممکن است کمک به کنترل COVID-19 در بخشی با مسدود کردن این ویروس توانایی اتصال به سلولهای بدن. مطالعات در حیوانات و کشت سلولی در آزمایشگاه نشان می دهد آن را نیز ممکن است کمک به سرکوب خشونت آمیز واکنش ایمنی بدن است که پزشکان دیده می شود در برخی از بیماران ریه ها و سیستم تنفسی. که نشان می دهد که زمان یک COVID-19 بیمار بستری ممکن است آن را خیلی دیر شده برای هیدروکسی کلروکین برای کمک به, از عفونت در حال حاضر به خوبی در جریان است. اما تا زمانی که پزشکان به نتایج دقیق آزمایش هایی که به طور تصادفی اختصاص بیماران بستری برای دریافت هیدروکسی کلروکین و یا دارونما—مانند آنهایی که در حال حاضر انجام شده تحت هدایت NIH و که در حال تکمیل آنها نمی خواهد برای مطمئن دانند در صورتی که مورد است.

در همین حال مطالعات دیگر به دنبال این که آیا این دارو ممکن است موثر باشد اگر قبلا استفاده می شود در پیشرفت بیماری. تا کنون نتایج حاصل از این مطالعات بسیار امیدوار کننده است. در همان روز که که از سر خود محاکمه در ایالات متحده و کانادا گزارش محققان در یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند که هیدروکسی کلروکین به نظر نمی رسد به حفاظت از افراد در معرض خطر ابتلا به عفونت از گرفتن COVID-19. این مطالعه شامل 821 افرادی که در معرض مردم با COVID-19 عفونت یا در مراقبت های بهداشتی و یا لوازم تنظیمات شدند و سپس داده یا هیدروکسی کلروکین و یا دارونما در عرض چهار روز از قرار گرفتن در معرض; 49 افرادی که مصرف مواد مخدر توسعه COVID-19 و 58 نفر در گروه دارونما بود که هیچوقت تبدیل به یک معنی داری تفاوت.

“ما دریافتیم که هیدروکسی کلروکین بود بهتر از دارونما در پیشگیری از COVID-19 عفونت پس از مردم در حال حاضر شده است در معرض آن می گوید:” دکتر امیلی مک دونالد دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه مک گیل و یکی از این مطالعه همکاری نویسنده است.

دکتر رادا Rajasingham دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه مینه سوتا و یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه می گوید: “هیدروکسی کلروکین استفاده نمی شود پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری برای COVID-19.”

آن را هنوز هم یک سوال باز که آیا این دارو می تواند موثر در حفاظت از افراد سالم که هنوز است در معرض از آلوده شدن. مطالعات بررسی است که ادامه دارد اما می گوید Rajasingham اطلاعات جمع آوری شده تا کنون نشان می دهد بعید است. با این وجود او می گوید: این مطالعات “هنوز هم با ارزش و…نیاز دارید را به پایان برساند و پاسخ به سوالات آنها طراحی شده برای پاسخ به.”

چنین مطالعات باید به ادامه متعادل سود بالقوه درمان در برابر مضرات بالقوه وجود دارد و نگرانی معقول است که خطرات ناشی از هیدروکسی کلروکین ممکن است بیش از حد بالا با توجه به روند کلی بهبود کمی در میان مردم از مصرف مواد مخدر است. در یک مطالعه منتشر شده در ریتم قلب در 28 مه محققان به رهبری Favio فنتون در گرجستان موسسه فن آوری مفصل چه دارو تاثیر می گذارد برق و سیگنالینگ در قلب خرگوش و خوکچه هندی و منجر به ریتم غیر طبیعی قلب; این حیوانات به عنوان مدل برای درک مسائل مربوط به قلب در انسان است. “ما شاهد موج سیگنالینگ دیگر تبدیل و چرخه که قبل نیست آریتمی در حال حاضر با مواد مخدر ما دیدن تغییرات بزرگ در انتشار امواج,” او می گوید. “ما باید مراقب باشید که این دارو مجاز نیست در بیمارانی که در مطالعات جایی که آنها می تواند نظارت. مطالعه ما نشان می دهد که شما باید مراقب باشید.”

در واقع در آوریل 24, U. s. غذا و داروی آمریکا هشدار در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین در خارج از مطالعه تنظیمات و توصیه پزشکان به تجویز دارو خارج از برچسب برای درمان COVID-19.

با وجود نگرانی در مورد این دارو عوارض جانبی که تصمیم به ادامه تحصیل در میان بیماران بستری به منظور دریافت پاسخ بتن با حمایت جامد تحقیقات علمی به یک سوال باز در مورد جهان مبرم ترین تهدید سلامت. “پیام این است که آن را ممکن است برای انجام مطالعه مناسب و در حالی که من می دانم که ما همه مشتاق به امتحان های مختلف بالقوه درمان آن را معقول و مناسب به صبر برای مطالعه مناسب برای دریافت پاسخ قطعی می گوید:” مک دونالد. “در غیر این صورت دفعه بعد ما یک موج [از COVID-19 موارد] ما در حال رفتن به پرسیدن سوالات مشابه اگر ما نمی تواند پاسخ درستی. مطالعه ما در جواب یک سوال و ما خوشحال به پاسخ یکی از راه های دیگر به دلیل آن را به خوبی می دانم که چیزی قطعی. ما نمی خواهد که به دوباره این سوال خاص دوباره و ما می توانیم نگاهی به گزینه های جدید است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im