که به وضوح به بررسی همه گیر پاسخ برنده به اتفاق آراء حمایت

یک قطعنامه در نیاز به بررسی واکنش جهانی به این بیماری همه گیر کوروناویروس برنده تایید شده در سازمان بهداشت جهانی سالانه وزرای خارجه در روز سه شنبه پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تهدید به توقف کمک های مالی برای این سازمان.

هیچ یک از کسانی که 194 عضو — که شامل ایالات متحده مطرح اعتراض به قطعنامه آورده شده توسط اتحادیه اروپا به نمایندگی از بیش از 100 کشور جهان از جمله استرالیا و چین و ژاپن است.

“این [جهان] بهداشت و درمان مجلس آماده تصویب پیش نویس قطعنامه به عنوان پیشنهاد ؟ همانطور که من می بینم هیچ درخواست برای کف من آن را که وجود دارد این است که هیچ اعتراض و رزولوشن است که در نتیجه به تصویب رسید گفت:” Keva Bain, باهاما سفیر که در خدمت به عنوان مجلس رئیس جمهور. تشویق فوران از مقامات میزبانی سالانه جمع آوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در به شدت دقت کنید نامه خواستار آن شدند که متعهد به بهبود در عرض 30 روز و برای تجدید عضویت ایالات متحده در بدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های ایالات متحده به این که در ماه گذشته آن را متهم به ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع کروناویروس هر چند که مقامات رد اتهام و چین گفت: آن شفاف و باز است.

“اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته رئیس آن Tedros Adhanom Ghebreyesus در نامه ای ارسال شده در توییتر.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که “انجام می شود بسیار غم انگیز کار” در آن دست زدن به ویروس و او را از تصمیم به زودی در ایالات متحده کمک های مالی.

در نامه خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تنها راه رو به جلو برای بدن بود اگر آن را می تواند نشان دهد استقلال از چین و افزود که دولت او در حال حاضر آغاز شده اصلاحات در گفتگو با Tedros.

تهمت و ادعا کرد در این نامه که نادیده گرفته, گزارش های معتبری از این ویروس در ماه دسامبر از جمله در مجله پزشکی لانست.

در بیانیه ای لانست گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نامه “واقع نادرست” تاکید آن منتشر شده هیچ گزارش در ماه دسامبر با اشاره به هر گونه ویروس در چین و در آن به انتقاد از رئیس جمهور خود را انتخاب کنید.

“اتهامات وارد علیه که در رئیس جمهور تهمت نامه ها جدی و آسیب رساندن به تلاش برای تقویت همکاری های بین المللی برای کنترل این بیماری همه گیر” سردبیران نوشت. “ضروری است که هر نقد و بررسی از واکنش جهانی مبتنی بر واقع حساب دقیق از آنچه که صورت گرفت در ماه دسامبر و ژانویه است.”

قطع تاثیر می گذارد دیگر برای مبارزه با بیماری تلاش

در روز دوشنبه گفت که بررسی مستقل جهانی virus پاسخ آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و آن را تا به حال دریافت حمایت از چین در کانون به عنوان منشا این بیماری همه گیر.

چین همچنین متعهد $2 میلیارد دلار در طول دو سال آینده برای کمک به مقابله با COVID-19 به خصوص در کشورهای در حال توسعه.

ژنو-بر اساس که شورای تخصصی سازمان است که منجر به یک ابتکار جهانی برای توسعه امن و موثر واکسن آزمایش و مواد مخدر برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19.

بیش از 4.75 میلیون نفر گزارش شده است و آلوده در سطح جهان و 314,414 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده کمک بیش از 400 میلیون دلار آمریکا که در سال 2019 یا حدود 15 درصد از این سازمان بودجه.

و در این سال, واشنگتن در حال حاضر پرداخت می شود که حدود 58 میلیون ارشد تهمت مقامات دولت گفت: در ماه گذشته نیمی از آنچه در آن است نیاز به پرداخت هزینه برای سال 2020 شناخته شده به عنوان یک ارزیابی سهم.

ایالات متحده به طور سنتی فراهم می کند چند صد میلیون دلار سالانه در بودجه داوطلبانه به خاص است که برنامه هایی مانند فلج اطفال ریشه کن کردن بیماری قابل پیشگیری با واکسن اچ آی وی و هپاتیت و سل و بارداری, نوزاد, بهداشت کودک و نوجوان.

معلوم نبود چقدر داوطلبانه کمک های مالی ایالات متحده در حال حاضر ارائه شده که برنامه ها در سال 2020 است.

هر گونه تصمیم گیری برای رفتن به جلو در نهایت بستگی دارد نه فقط رئیس جمهور بلکه کنگره آمریکا که بودجه لازم برای چه کسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>