که گزارش رکورد جدید در coronavirus موارد به عنوان جهانی شمارش تاپ 10M, مرگ و میر, تصویب 500K

آخرین:سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد جدید را تایید کرد coronavirus موارد در سراس

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

آخرین:

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یکی دیگر از رکورد روزانه تعداد جدید را تایید کرد coronavirus موارد در سراسر جهان با شکوه بیش از 189,000 در یک دوره 24 ساعته — به عنوان جهانی مورد شمارش در صدر 10 میلیون و مرگ و میر گذشت 500,000.

شمارش یکشنبه از آژانس سلامت سازمان ملل متحد گرفتگی رکورد قبلی یک هفته زودتر در بیش از 183,000 موارد نشان مورد شمارش همچنان به پیشرفت در سراسر جهان است.

در حالی که نگرانی در آمریکا متمرکز کرده است در کشورهای بزرگ مانند تگزاس و آریزونا و فلوریدا گزارش هزاران نفر از موارد جدید روز, روستایی متحده نیز دیدن عفونت موج از جمله کانزاس که در آن دام بیشتر مردم است.

آمریکا دست زدن به شیوع کشیده شده است نگرانی از خارج از کشور. اتحادیه اروپا به نظر می رسد تقریبا قطعی به نوار آمریکایی از سفر به بلوک در کوتاه مدت آن را به عنوان تساوی سفر جدید قوانین به زودی اعلام می شود.

ساحل دیده می شود بسته به علت COVID-19 در میامی در روز یکشنبه. (جو Cavaretta /South Florida Sun-نگهبان از طریق AP)

عفونت موج درخواست معاون رئیس جمهور مایک پنس به کمپین حوادث در فلوریدا و آریزونا اگر چه او هنوز هم سفر به این کشورها و به تگزاس این هفته برای دیدار با فرمانداران جمهوریخواه. آن سه فرمانداران آمده اند تحت انتقاد به شدت بازگشایی اقتصاد خود را پس از ویروس مستندات با وجود افزایش عفونت در کشورهای خود را.

پس از تایید روزانه عفونت در ایالات متحده ضربه تمام زمان بالا از 40,000 روز جمعه تگزاس و فلوریدا معکوس دوره و بسته کردن میله در کشورهای خود را دوباره. آریزونا کالیفرنیا ، mlb معکوس خود را و اجازه شهرها و استان ها نیاز به ماسک صورت در, حتی اگر او نبوده است دیده شده.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد در دوشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون. آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی نیز گزارش نه اضافی مرگ و میر هل دادن دولت را مستند COVID-19 مجموع به حدود 74,000 موارد و 1,588 شناخته شده مرگ و میر.

"این است که با حداکثر سرعت دویدن این است که یک ماراتن گفت:" دکتر لیزا گلدبرگ مدیر اورژانس توسان مرکز پزشکی در آریزونا. "در واقع آن را به یک فوق العاده-مسابقه دو ماراتون."

سازمان دیده بان | چرا آمریکا COVID-19 خروش نیست:

مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه دکتر Ashish Jha می گوید چندین ایالت آمریکا در مرکز یک موج جدید در COVID-19 موارد در زمان اقدامات لازم برای سهولت مستند محدودیت در برابر رسمی مشاوره از کاخ سفید است. 6:48

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تاکید کرد که "پنجره بسته است" برای ایالات متحده به عمل به طور موثر جلوگیری از coronavirus.

آذر با اشاره به های اخیر افزایش عفونت به خصوص در جنوب. او گفت: مردم باید "به عمل مسئولانه" اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک های صورت به خصوص "در این مناطق است."

صحبت کردن در ان بی سی و سی ان ان آذر استدلال کرد که ایالات متحده آمریکا در موقعیت بهتری نسبت به دو ماه پیش در مبارزه با این ویروس به دلیل آن است که انجام تست های بیشتر و درمان در دسترس برای درمان COVID-19.

اما او اذعان کرد که بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش می دهد در چند هفته آینده.

در سطح جهانی تایید COVID-19 نفر از گذشت 10 میلیون و تایید مرگ گذشت یک و نیم میلیون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده و برزیل و روسیه و هند با داشتن بسیاری از موارد.

ایالات متحده بیش از 2.5 میلیون نفر و بالاترین ویروس مرگ و میر در جهان در بیش از 125,000.

کارشناسان می گویند همه این اعداد و ارقام به طور قابل توجهی undercount واقعی تلفات و همه گیر با توجه به محدود تست و از دست رفته در موارد خفیف. دولت ایالات متحده کارشناسان در هفته گذشته تخمین زده می شود در ایالات متحده به تنهایی می توانست تا به حال 20 میلیون نفر.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

تصمیم top world news و هوایی کانادا به استراحت در هیئت مدیره فیزیکی فاصله سیاست های ماه آینده تحت آتش از کسانی که نگران پیامدهای بهداشتی. دو شرکت های هواپیمایی برنامه اجازه می دهد تا مشتریان برای رزرو صندلی های مجاور به یکدیگر شروع در 1 جولای.

سارا آنتونیو تورنتو ساکن با یک بلیط برای یک top world news پرواز به ونکوور در جولای 8, گفت که او بر عهده شرکت هواپیمایی "می خواهم به ما ایمنی بیشتر جدی است."

آنتونیو گفت که او و همسرش در حال رفتن در یک سفر کسب و کار آنها به قرار گرفتن در ماه مارس اما تصمیم به تاخیر به دلیل بیماری همه گیر. او گفت: دلیل اصلی آنها احساس راحت و رزرو پرواز در حال حاضر به دلیل top world news گفت: به صراحت در طول بلیط-رزرو روند که وسط صندلی خالی خواهد بود.

یک کارگر دستمال مرطوب پایین pews در مری ملکه جهان کلیسای جامع در مونترال در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

NDP MP Niki اشتون گفت: همان فاصله فیزیکی از قوانین است که اعمال می شود در سراسر کانادا نیز باید اعمال بر روی هواپیما.

همانطور که از 5:30 p. m. ET در یکشنبه کانادا که 103,250 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 66,152 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,570.

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

در اروپا رای دهندگان در لهستان و فرانسه از عینک و ماسک و مشاهده اجتماعی فاصله به عنوان آنها رفت و به پای صندوق های رای برای ویروس-تاخیر در انتخابات است.

سوئیس مقامات دستور 300 نفر به قرنطینه پس از "superspreader" شیوع کروناویروس در زوریخ کلوپ شبانه و دولت بریتانیا در نظر دارد که آیا محلی مستند مورد نیاز است برای مرکزی فارسی city of Leicester در میان گزارش در مورد افزایش COVID-19 در میان آن اسیایی جامعه است. این امر می تواند در بریتانیا اولین محلی مستند.

ایتالیا بود و ارج نهادن به آن مرده بعد یکشنبه با شب مرثیه کنسرت در هواپیمای استان برگامو. این مراسم در یکی از وقت مرکز اروپا شیوع یک روز پس از ایتالیا ثبت شده کمترین روزانه شمارش COVID-19 مرگ و میر در نزدیک به چهار ماه هشت.

رهبران اروپایی بودند هیچ شانس در چرخی پایین جدید خوشه. مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت است.

مردم با پوشیدن ماسک صورت رعایت اجباری اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر در صف برای رای خود را در لهستان انتخابات ریاست جمهوری در ورشو در روز یکشنبه. (Sami Sokolowski/آسوشیتد پرس)

در آسیا, هند نارندرا نخست وزیر کشور گفت: باید تمرکز بر روی تقویت اقتصاد آن را به عنوان خروجی مستندات حتی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد هنوز هم در بالا رفتن. در یکشنبه, هند, گزارش های اضافی 19,906 تایید موارد مصرف آن در مجموع به حدود 529,000 با 16,095 مرگ و میر. این بیماری همه گیر در معرض نابرابری های گسترده ای در هند با بیمارستان های دولتی شده توسط ویروس موارد در حالی که ثروتمند متخصص درمان در بیمارستان های خصوصی.

چین گزارش شده 17 مورد جدید همه اما سه نفر از آنها از داخلی و انتقال در پکن. اما مقامات می گویند یک کمپین برای انجام آزمایش بر روی کارکنان در آرایشگری و سالن زیبایی در سراسر شهر را پیدا کرده است موارد مثبت است.

سلامت کارگر کنترل درجه حرارت بدن از ساکنان بمبئی در روز یکشنبه. (رفیق Maqbool/آسوشیتد پرس)

در آمریکا تعداد موارد در امریکا لاتین و کارائیب بیش از سه برابر از 690,000 یک ماه پیش به حدود 2.5 میلیون نفر است.

در حالی که برخی از کشورهای کوچکتر مانند کاستاریکا و کوبا و اروگوئه و پاراگوئه — به نظر می رسد باید رام خود را شیوع واکنش بیشتر سریع و جامع منطقه ای سنگین وزن برزیل و مکزیک در حال هدف قرار دادن تعداد رکورد روزانه موارد به مربوطه خود را پوپولیستی دولت رفت و در برابر نظر علمی و عنوان تهدید ویروس در ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی و مقاومت در برابر مستندات.

سلامت کارگران انجام COVID-19 آزمون در یک داور قبل از مسابقه فوتبال در ریو دو ژانیرو در روز یکشنبه. (بودا مندس/گتی ایماژ)

آفریقا's تایید موارد COVID-19 همچنان به صعود به بالا از بیش از 371,000 از جمله 9,484 مرگ و میر با توجه به آمار منتشر شده روز یکشنبه آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آفریقای جنوبی بیش از یک سوم از این قاره موارد است. این گزارش 7,210 موارد جدید در روز یکشنبه بالاترین واحد افزایش روزانه به تاریخ.

بیانیه ای از وزیر بهداشت Zwelini Mkhize می گوید آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای 131,800 تایید موارد از جمله 2,413 مرگ برای مرگ و مير 1.8 درصد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب