که وعده coronavirus پشتیبانی به عنوان آفریقایی دیدار با وزرای بهداشت به طرح پاسخ

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: این امر حمایت از تلاش های آسیب پذیر کشورهای آفریقایی برای آماده شدن برای یک ممکن است شیوع کروناویروس در این قاره.

که متعهد در بیانیه ای روز شنبه که آن را پشتیبانی آفریقایی عضو اتحادیه مشترک آمادگی و واکنش استراتژی برای COVID-19.

یک گروه از وزرای بهداشت برگزار شد جلسه اضطراری در مورد این بیماری در آدیس آبابا, اتیوپی در روز شنبه.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت در توییتر گفت: “تنها با هم در همبستگی” می توانید آن را نگه داشتن مردم آفریقا امن است.

که انجام یک نظرسنجی از سازمان ملل برای ارزیابی کلی آمادگی برای COVID-19 و منطقه ای آمادگی سطح در آفریقا شد و حدود 66 درصد است.

مقامات این سازمان هشدار داده اند در طول شیوع بیماری های ویروسی است که در کشورهای کمتر توسعه یافته سیستم های بهداشتی می تواند ضعف و ناقص و آماده برای مهار این بیماری در خاک خانه.

Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا صحبت می کند به رسانه ها در مورد ابولا عملیات در جمهوری دموکراتیک کنگو در ژنو, Feb. 1, 2019. Moeti هشدار داد شنبه وجود دارد ‘بحرانی شکاف در آمادگی برای امکان شیوع کروناویروس در آفریقا جایی که تا کنون وجود دارد این است که فقط یک مورد تایید شده در مصر است. (Salvatore Di Nolfi/Keystone/آسوشیتد پرس)

دکتر Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای آفریقا وجود دارد گفت: “بحرانی شکاف در آمادگی برای کشورهای در سراسر این قاره است.”

“ما به فوریت نیاز به اولویت بندی تقویت ظرفیت برای کشور به بررسی اسکن های درمان بیماران در انزوا امکانات و بهبود عفونت پیشگیری و کنترل امکانات بهداشتی و در جوامع است.”

تا کنون فقط یک مورد تایید شده است در قاره آفریقا در مصر است.

مصر وزارت بهداشت سخنگوی خالد Mugahed گفت: این فرد یک “خارجی” است که حمل coronavirus اما نشان داده نمی شود هر گونه عوارض جدی.

چین گزارش کرده است در مجموع 77,042 موارد بیماری ناشی از این ویروس از جمله 2,445 مرگ و میر. در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است بیش از 1700 موارد در 28 کشور را که گفت.

چند منابع را به خانه شهروندان

کشورها در سراسر جهان پرواز کرده اتباع خود از چین را قرنطینه هوبئی استان مرکز شیوع است که از ژانویه تاکنون است.

اما هیچ مسیحیان انجام داده است و پس از خروج هزاران نفر رشته.

دولت ها در سراسر آفریقا باید گفت که آنها برنامه ریزی برای ارسال پول به دانش آموزان برای کمک به هزینه های. کامرون گفت: ارسال حدود 82,000 برای کمک به شهروندان خود در گیر هوبئی.

با این حال بسیاری از جمله سنگال و اوگاندا می گویند که لازم نیست منابع را به نگاه پس از coronavirus بیماران در خانه و اتباع خواهد بود امن تر در چین که در آن مقامات گزارش داده اند که یک کاهش چشمگیر در موارد جدید در هوبئی در روزهای اخیر.

مارگارت Ntale Namusisi دارای یک آلبوم خانوادگی در خانه اش در منطقه Mukono, اوگاندا در مصاحبه Feb. 18 مورد سه دختر که در حال قرنطینه در ووهان به دلیل شیوع. Namusisi می خواهد اوگاندا به همراه دخترش به خانه. (Abubaker Lubowa/فردا نیوز)

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در هفته گذشته به نام دولت را به آفریقایی صفحه اصلی. اما این را فراهم کرده است کمی راحتی را برای آن رشته در چین و یا خانواده های خود را دریافت کرده اند که کم و یا هیچ ارتباطی از دولت است.

اوگاندا مادر مارگارت Ntale Namusisi را سه دختر هستند که در قرنطینه خود را در دانشگاه ووهان.

اما نزدیک به یک ماه بدون کمک از دولت خود آنها در حال حاضر تحت مستند در شلوغ آپارتمان با دستور به ماندن در خانه با پنجره های بسته. مواد غذایی, بودجه و روحیه پایین در حال اجرا هستند.

‘به اوگاندا داده می شود ،

“آنها دچار آسیب های روانی” گفت: Namusisi که از خواب بیدار در ساعت 3 صبح هر روز به صحبت کردن با او را بیش چینی سرویس پیام WeChat. “آنها بپرسیم اوگاندا داده شده تا بر ما؟”

“ما به مجلس رفته ایم به وزارت بهداشت رفته ایم وزارت امور خارجه گرفته شده و از آنها درخواست ما برای بازگرداندن فرزندان ما” گفت: Namusisi

راجر میشل Kemkuining یک کامرونی در بر داشت که پسرش پاول به حال قرارداد coronavirus از یک بیانیه نوشته شده آنلاین توسط Yangzte دانشگاه که در آن پاول مشغول به تحصیل شد.

این بیانیه دیده می شود رویترز گفت: این دانشگاه اطلاع بود کامرونی سفارت و پدر و مادر اما این اخبار به Kemkuining.

کامرون وزارت بهداشت سخنگوی Clavere Nken تایید کرد که خانواده پیدا کرده بود از طریق رسانه های اجتماعی. او گفت که او تا به حال پس از صحبت با آنها از طریق تلفن. Yangzte دانشگاه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پاول تنها شناخته شده آفریقایی برای تست مثبت برای کوروناویروس. او تا به بهبود و منتشر شد از بیمارستان در فوریه. 10 اما همچنان در انزوا او به رویترز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>