که: “هیچ مدرکی” که COVID-19 آنتی بادی محافظت از بالقوه عفونت مجدد

(العالم) — ابتلا به COVID-19 یک بار ممکن است محافظت از شما را از گرفتن دوباره آن را با توجه به سازمان بهداشت جهانی یافته ای که می تواند به خطر اندازد تلاش ها به مردم اجازه می دهد به بازگشت به کار پس از دوره نقاهت بعد از ویروس.

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت” این آژانس سازمان ملل متحد گفت: در آوریل 24, بیانیه.

این که ارشاد پس از برخی از دولت ها پیشنهاد کرد که افرادی که دارای آنتی بادی به coronavirus می تواند با صدور یک “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی” است که اجازه می دهد آنها را به سفر و یا بازگشت به کار مبتنی بر این فرض است که آنها امن از عفونت مجدد با توجه به این بیانیه. مردم با صدور چنین گواهی می تواند نادیده گرفتن بهداشت عمومی ارشاد, افزایش خطر ابتلا به این بیماری گسترش بیشتر.

ادامه مطلب: آیا Coronavirus همیشه دور ؟ در اینجا چیزی است که یکی از کسانی که بالای کارشناسان فکر می کند

شیلی اولین کشوری بود که اعلام کند قصد دارد به موضوع ایمنی کارت ها بر اساس تا حدودی در تست آنتی بادی. این نگرانی از آنجا که این آزمایش ثابت کرده اند در جای دیگر غیر قابل اعتماد و برخی از مردم ممکن است به عمد بیمار به منظور به دست آوردن کارت. ایالات متحده و دیگران باید با اینحال گفت: آنها به دنبال گزینه است.

در حالی که وجود یک اجماع است که کلید برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد شرکت به نام گله ایمنی وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. یکی این است که آیا محققان می تواند به توسعه امن و موثر واکسن. یکی دیگر این است که چگونه افرادی که ام را بهبود ایمنی; عفونت مجدد پس از چند ماه یا سال است که مشترک با دیگر انسان coronaviruses. سرانجام آن روشن نیست چه درصدی از مردم باید ایمنی بدن برای محافظت از “گله.” که بستگی به سرایت ویروس.

که گفت آن را بررسی شواهد علمی در آنتیبادی پاسخ به کروناویروس اما هنوز هیچ مطالعه ارزیابی اینکه آیا حضور آنتی بادی “اعطا ایمنی متعاقب عفونت با این ویروس در انسان است.” و در حالی که بسیاری از کشورها در حال حاضر در حال تست برای آنتی بادی این مطالعات نیستند طراحی شده است برای تعیین اینکه آیا مردم از بهبود از این بیماری به دست آوردن ایمنی آژانس گفت.

به عنوان شکار برای یک واکسن همچنان در سراسر جهان است که با تشکیل یک ائتلاف بین المللی برای اطمینان حاصل شود که درمان های توزیع شده نسبتا. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, کمیسیون اروپا, رئیس جمهور Ursula von der Leyen و بیل و ملیندا گیتس در حال درگیر در داد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>