که اعضای فاصله خود را از تهمت اما توافق به بررسی coronavirus پاسخ

اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell کاملا محرمانه شنبه ژانویه 2017 ایمیل سوزان رایس و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی فرستاده شده به خودش را در مورد مختصری Jan. 5 جلسه در مورد ورودی مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. این دومین سند مربوط به فلین که Grenell محرمانه است در هفته گذشته به عنوان دادستان کل ویلیام Barr به دنبال رها کردن پرونده دوباره فلین برای دروغ خود را به ماموران اف بی آی در مورد تعداد نامعلومی از گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak. Kislyak را خواستار شد نظارت.

این گفتگوها بودند تمرکز Jan. 5 جلسه memorialized با برنج.

محرمانه سوزان رایس ایمیل

اوباما اصرار داشت “هر جنبه ای از این موضوع” به کار گرفته می شود “کتاب” و “تاکید کرد که او نمی خواست در مورد شروع یا آموزش هر چیزی از اجرای قانون چشم انداز” برنج نوشت. “از یک امنیت ملی از دیدگاه رئیس جمهور اوباما گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که ما به عنوان تعامل با ورودی تیم ما با توجه به معلوم اگر وجود دارد هر دلیلی که ما نمی توانیم به اشتراک گذاری اطلاعات به طور کامل آن را به عنوان مربوط به روسیه است.”

FBI مدیر James Comey “تأیید کرد که او اقدام ‘کتاب’ آن را به عنوان مربوط به اجرای قانون” برنج می نویسد اما “او باید برخی از نگرانی هایی است که ورودی NSA فلین است که زبان اغلب با سفیر روسیه Kislyak.” Comey اشاره کرد بعد از آن که “سطح ارتباطات غیر معمول” برنج گفت و از اوباما خواسته Comey به او بگویید “اگر هر چیزی تغییرات در چند هفته آینده است که باید تحت تاثیر قرار چگونه ما به اشتراک گذاشتن اطلاعات طبقه بندی شده با ورودی تیم است.”

سخنگوی رایس گفت: “این ایمیل باعث می شود روشن است که دولت اوباما نداشت و در راه آن جریان مایکل فلین” اضافه کرد: “به نفع شفافیت رایس دوباره درخواست مدیر اطلاعات ملی به انتشار unredacted رونوشت از تمام Kislyak-فلین تماس. مردم آمریکا شایسته دریافت کامل متن به طوری که آنها می تواند قاضی را برای خود مایکل فلین را انجام.”

نه به تازگی ایمیل محرمانه نشان می دهد هر گونه سوء اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان استدلال می کنند “که در هشدار Comey به ادامه ‘کتاب’ اوباما بود بنحوی که بالای مقامات مجری قانون انجام داده بود مخالف” سیاسی , گزارش. “این امر می تواند دقیق برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به انجام بیشتر تنفس سنگین کمتر واقعی declassifying,” David Frum توصیه می شود. “خواندن رکورد تنها تایید می کند که خروجی دولت بود تلاش برای انجام کار درست در چهره عمیقا فاسد و مصالحه ورودی تیم است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>