که کارشناسان در چین آغاز تحقیقات از Coronavirus ریشه

(پکن) — دو سازمان بهداشت جهانی کارشناسان را صرف دو روز آینده در پایتخت به زمینه سازی برای بزرگتر ماموریت به ب

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

(پکن) — دو سازمان بهداشت جهانی کارشناسان را صرف دو روز آینده در پایتخت به زمینه سازی برای بزرگتر ماموریت به بررسی ریشه های COVID-19 بیماری همه گیر.

یک حیوان متخصص بهداشت و اپیدمیولوژی را در دیدار با همتایان چینی خود در پکن در روز شنبه و یکشنبه برای رفع "محدوده و ضوابط" برای کسی که رهبری ماموریت بین المللی با هدف یادگیری چگونه این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, آژانس بیانیه ای گفت:.

دانشمندان معتقدند که این ویروس ممکن است منشأ در خفاش ها پس از آن منتقل شد و از طریق یکی دیگر از پستانداران مانند گربه گربه یا یک نوعی حیوان گورکن-مانند pangolin قبل از اینکه به مردم است.

خوشه ای از عفونت در اواخر سال گذشته با تمرکز اولیه توجه در تازه بازار مواد غذایی در مرکزی چین در شهر ووهان اما کشف زودتر موارد نشان می دهد که حیوان به انسان پرش ممکن است در جاهای دیگر اتفاق افتاده است.

در تلاش برای جلوگیری از شیوع آینده چین در پایین ترک خورده تجارت در حیات وحش و بسته برخی از بازارهای در حالی که اجرای دقیق مهار اقدامات به نظر می رسد عملا متوقف جدید عفونت های محلی.

که ماموریت حساس سیاسی با ایالات متحده — بالا موسس از U. N. بدن — حرکت به قطع روابط با آن را بیش از ادعاهای آژانس و سنن و شیوع و گرایش به سمت چین است.

بیش از 120 سازمان ملل خواستار تحقیق و تفحص درباره ریشه های این ویروس در مجمع بهداشت جهانی در ماه مه. چین اصرار دارد که که منجر به بررسی و برای آن صبر کنید تا همه گیر تحت کنترل در آورده است. آمریکا و برزیل و هند در حال ادامه برای دیدن تعداد بیشتری از موارد.

آخرین کسی که coronavirus-ماموریت های خاص به چین در ماه فوریه و پس از آن این تیم, رهبر, کانادا, دکتر بروس Aylward در برابر چین را مهار تلاش و اشتراک گذاری اطلاعات. کانادا و مقامات آمریکایی باید پس از انتقاد او به عنوان بیش از حد ملایم در چین است.

یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داد که در ماه ژانویه که مقامات بخش خصوصی نا امید بیش از عدم شفافیت و دسترسی در چین با توجه به داخلی های صوتی ضبط شده. شکایت گنجانده شده است که چین با تاخیر انتشار نقشه ژنتیکی یا ژنوم ویروس برای بیش از یک هفته پس از سه دولت های مختلف آزمایشگاه تا به حال به طور کامل رمزگشایی اطلاعات است.

خصوصی بالا که رهبران شکایت در جلسات هفته Jan. 6 که چین نمی شد های اطلاعات کافی برای ارزیابی چگونه به طور موثر گسترش ویروس بین مردم و یا آنچه در آن خطر مطرح شده به بقیه جهان هزینه وقت با ارزش است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im