که در شرایط اضطراری رئیس می گوید: رمان coronavirus ممکن است در اینجا به ماندن

سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس گفت: این امکان جدید کروناویروس ممکن است در اینجا به ماندن هشدار آن را غیر ممکن است برای پیش بینی زمانی که این بیماری همه گیر ممکن است کنترل می شود.

“این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” دکتر مایکل رایان گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز چهارشنبه. او گفت که تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 تا کنون نسبتا کم است.

بدون واکسن, او گفت:, آن می تواند سال برای مردم به ساخت سطوح کافی از ایمنی نسبت به آن است.

“من فکر می کنم این مهم است برای قرار دادن این روی میز” او گفت:.

“این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما,” او گفت که دیگر قبلا رمان بیماری هایی مانند HIV هرگز ناپدید شد اما درمان های موثر طراحی شده است اجازه می دهد تا مردم را به زندگی با این بیماری است.

رایان گفت: همچنان امید است که یک واکسن موثر توسعه یافته خواهد بود اما حتی پس از آن نیاز به یک مقدار زیادی از کار را به تولید عکس ها و توزیع آنها در سراسر جهان به مردم مایل به واکسینه شوند.

“هر یک از این مراحل مملو از چالش است.”

سازمان دیده بان | که نظر که COVID-19 “ممکن است هرگز به دور’ به کلگری بیماری های عفونی و محقق:

‘آن را می شود تقریبا غیر ممکن است برای قرار دادن که جن در بطری’ می گوید: Craig Jenne ویروس, شیوع در سراسر جهان است. 1:29

ماریا ون Kerkhove که ویژگی های رهبری برای COVID-19 گفت که او به رسمیت شناخته شده برخی از مردم “در یک حالت احساس کاملا از ناامیدی” اما اشاره کرد که متوقف کردن ویروس حتی بدون مداخلات پزشکی ممکن بود.

“مسیر این شیوع در دست ما است,” او گفت:. “ما را دیده اند برخی از کشورها را این ویروس را تحت کنترل است.”

به طور جداگانه سازمان پزشکی اروپا است که تصویب دارو برای اتحادیه اروپا گفت: واکسن تایید می تواند در حدود یک سال تحت یک “خوش بینانه” سناریو.

یکی از چیزهایی است که می تواند کمک به خواهد بود دقیق تست آنتی بادی ایجاد شده که در حال حاضر این بیماری و در نتیجه ممکن است با تشکیل یک درجه ایمنی.

بریتانیا تایید کرد روز پنج شنبه از آن است که در مذاکرات سوئیس داروسازی Roche برگزاری AG به خرید آن آزمون پیروی از رهبری اتحادیه اروپا و ایالات متحده که در حال حاضر با توجه به موافقت های اولیه.

آنچه هنوز مشخص نیست این است که چگونه بسیاری از سفارشات در حال حاضر قرار داده شده توسط کشورهای دیگر و هنگامی که کسانی که در آزمون خواهد رسید.

“ما در حال حاضر در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم به بحث در مورد با روشه خرید از آن, اما من می توانم به شما تاریخ دقیق زمانی که ما قادر خواهید بود برای شروع نورد آنها گفت:” ادوارد Argar بریتانیا junior وزیر بهداشت.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد بیش از 4.3 میلیون نفر گزارش شده coronavirus موارد در سراسر جهان با بیش از 297,000 مرگ و میر با توجه به یک ابزار ردیابی که توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>