جدید کروناویروس است از این پس به عنوان شناخته شده COVID-19 سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرده است. این آژانس سازمان ملل متحد هشدار داده است از جدی اگر آن می رسد آمادگی سازمان ملل.

بیش از 1000 نفر تا کنون جان خود را از دست به کروناویروس جدید از جمله 108 روز دوشنبه به تنهایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز سه شنبه.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام در جهان به قانون و هشدار داد که “یک ویروس قوی تر است در ایجاد اقتصادی و تحول سوسیالیستی بیش از هر حمله تروریستی است.”

“اگر جهان نمی خواهند از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس دشمن به دشمن شماره یک من فکر نمی کنم ما خواهد آموخت که از ما درس” او گفت:. “آن را دشمن شماره یک را به تمام جهان است و به کل بشریت است.”

Ghebreyesus که قبلا به عنوان اتیوپی به وزیر امور خارجه خواستار سرمایه گذاری در اقدامات پیشگیری و کمک به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت, او هشدار داد که “اگر این ویروس باعث می شود به (یک کشور) ضعف سیستم بهداشت و درمان آن را ویران.”

“در حال حاضر به نظر نمی رسد اما این به آن معنا نیست آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. ممکن است,” او گفت:.

این ویروس در حال حاضر فلج اقتصاد چین به عنوان بسیاری از شرکت های بزرگ خواست از کارکنان خود را به ماندن در خانه به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری است.

COVID-19

این که رئیس همچنین اعلام کرد نام رسمی برای این بیماری گفت که آژانس دوبله آن COVID-19.

این “شرکت” مخفف “کرونا”, “ششم” مخفف “ویروس”, “D” بیماری ها و “19” برای سال 2019 به عنوان ویروس برای اولین بار به طور رسمی تایید کرد در ماه دسامبر سال گذشته با توجه به Ghebreyesus.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد عمدا اجتناب شود نام است که می تواند مربوط به یک منطقه جغرافیایی و یک حیوان و یا یک گروه از مردم است.

“ما دفاع نیست’

این است که در حال حاضر میزبانی یک کنفرانس از 400 کارشناسان پزشکی که باید آماده یک “نقشه راه” برای شیوع پاسخ از جمله بحث و گفتگو در درمان ممکن است.

“آنها خواهد شد و زمان می برد اما در عین حال ما دفاع نیست,” Ghebreyesus گفت و اشاره کرد که برای اولین بار واکسن “می تواند آماده در 18 ماه.”

Ghebreyesus همچنین توصیه می شود شستن دست های خود را نگه داشتن در یک فاصله از افرادی که سرفه و — اگر شما در حال سرفه خود را پوشش دهان خود را با دستمال و یا آرنج خود را.

تعداد تایید عفونت کروناویروس در ایستاده بود بیش از 42,700 در صبح روز سه شنبه در ژنو زمان با توجه به Ghebreyesus.

به طور جداگانه چینی اپیدمیولوژی و پزشکی ارشد مشاور زونگ اتباع گفت: خبرگزاری رویترز که شیوع احتمال اوج قبل از پایان ماه فوریه.

“من امیدوارم که این شیوع و یا این رویداد ممکن است در چیزی شبیه به مه گفت:” 83 ساله زونگ که او نیز درگیر در مبارزه با 2002-2003 شیوع بیماری سارس.

dj/aw (یمن)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر