که مدیر می گوید جهان باید سریع عمل می کنند شامل COVID-19

آخرین:

  • که مدیر پنجره هشدار برای مهار شیوع کروناویروس است ‘باریک.’
  • چین می گوید بحران نمی رسید وضعیت در هوبئی استان ‘باقی می ماند شدید و پیچیده است.’
  • ایران تایید 13 بیشتر موارد COVID-19 و 2 بیشتر مرگ و میر در مجموع 18 مورد و 4 و میر.
  • کره جنوبی اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری در آن 4-بزرگترین شهر در میان نگرانی در مورد موارد جدید.
  • کانادا پرواز چارتر با الماس شاهزاده مسافران که پاک شد بعد از 2 هفته قرنطینه اراضی در CFB ترنتون سر به Cornwall, Ont., برای 2 قرنطینه.
  • B. C. مقامات بهداشتی گزارش 6 presumptive مورد در استان است.
  • تماشا کنید: Experts شروع به شناسایی الگوهای چگونه coronavirus گسترش است.

پنجره فرصت برای مهار گسترده تر بین المللی گسترش این اپیدمی جدید کروناویروس بیماری بسته است سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در روز جمعه و کشورها باید سریع عمل می کنند اگر آنها به کنترل آن است.

پرسید که آیا وقوع است در یک “نقطه اوج” پس از موارد جدید عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در ایران و لبنان که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: او هنوز هم اعتقاد بر این ویروس می تواند شامل شود اما اشاره کرد که “پنجره فرصت باریک است بنابراین ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.”

“ما هنوز هم اعتقاد داریم که ما می تواند حاوی ویروس” Tedros گفت که چین “اقدامات جدی” در ووهان و هوبئی استان می تواند کمک شامل COVID-19. با این حال او اشاره کرد که شیوع “می تواند به هر جهت است.”

او را تشویق کشورها در سراسر جهان به نگه داشتن کار بر مهار در حالی که همچنین افزایش اقدامات برای آماده سازی برای امکان گسترده تر انتقال است.

“آنچه من میگویم این است که آن را در دست ما است در حال حاضر. اگر ما به خوبی در تنگی پنجره فرصت … ما می تواند جلوگیری از هر گونه بحران جدی است.”

در صورتی که فرصت حیف و میل او گفت: “وجود خواهد داشت یک مشکل جدی در دست ما است.”

چین می گوید وضعیت ‘شدید و پیچیده’

روزانه که در جلسه مطبوعاتی پس از مقامات چینی گفت: شیوع کروناویروس وجود دارد هنوز به اوج خود رسید.

“یک نقطه عطف در توسعه ملی اپیدمی وضعیت هنوز وارد” نتیجه این جلسه به ریاست رئیس جمهور چین به گفته تلویزیون دولتی.

“این بیماری همه گیر پیشگیری و کنترل وضعیت در هوبئی استان و شهر ووهان باقی می ماند شدید و پیچیده است.”

حزب حاکم کمونیست و دولت باید استراحت نیست اما “unceasingly تحکیم دستاوردها و گسترش مبارزه موفقیت” آن را گفت. چین به تصویر کشیده و تلاش خود را برای کنترل این ویروس که به کشته شدن بیش از 2,200 و آلوده بیش از 75 ، 000 به عنوان یک جنگ مهار.

هوبئی تجدید نظر تعداد موارد تایید شده از coronavirus عفونت به سمت بالا 631 روز جمعه پس از جمله موارد در استان, زندان, سیستم های.

تمام تلاش شود در پکن اپیدمی کار کنترل آن را گفت. تعداد موارد coronavirus در پایتخت شروع به پریدن کرد به شدت در حالی که بسیاری دیگر از نقاط کشور فراتر از هوبئی گزارش کمتر و یا بدون عفونت های جدید.

پرسش پدید آمده در مورد چگونه چین آهنگ مورد. هفته گذشته چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: مسئولان در هوبئی خواهد رکورد جدید عفونت بدون انتظار برای نتایج تست آزمایشگاهی با تکیه به جای در پزشکان تشخیص و ریه تصویربرداری. اما در روز پنج شنبه آن را بازگشت به خود را قبل از راه شمارش.

خواسته در مورد چین روش جمعه Tedros گفت: بهترین روش این است که برای شناسایی موارد مشکوک و پس از تایید از طریق آزمایشگاه تست. “است که بسیار تمیز,” او گفت:.

با بالینی تایید تشخیص وجود دارد یک شانس یک فرد می تواند منفی یا مثبت باشد. چین تصمیم به محور عقب به آزمایشگاه مبتنی بر اعداد یک تصمیم خوب است Tedros گفت: هر چند او اشاره کرد که چه کسی درک می کند که این حرکت به نظر بالینی موارد تشخیص داده شده می تواند مربوط به محدود آزمایشگاه ظرفیت.

“مهم ترین چیز این است که بر اساس وضعیت خود را به تغییر را به انجام بهتر رویکرد است.”

ایران و کره جنوبی گزارش موارد اضافی

ایران تایید کرد 13 جدید کروناویروس موارد و دو مرگ و میر در میان این گروه از موارد جدید, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در یک توییت در روز جمعه.

این موارد جدید شامل هفت نفر تشخیص داده شده در قم چهار در تهران و دو در استان گیلان Jahanpur گفت: در صدای جیر جیر.

تعداد کل موارد در ایران در حال حاضر در 18 با چهار نفر از این افراد با داشتن درگذشت.

تماشا کنید: چه کسی مدیر کل مذاکرات در مورد COVID-19 موارد در ایران

پنجره فرصت حاوی coronavirus است “باریک” که رئیس می گوید: 2:45

Tedros این که مدیر گفت: این موارد در ایران بودند در مورد اضافه کرد که ژنو بهداشت بر آژانس همچنان نگران آن است که این ویروس گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی.

در کره جنوبی دولت ممنوع عمده تظاهرات در پایتخت آن و اعلام سلامت اورژانس در چهارمین شهرستان به عنوان 100 ویروس جدید مورد گزارش شد جمعه آوردن کشور از مجموع 204.

نخست وزیر چانگ Se-kyun گفت: در یک بیانیه تلویزیونی دولت مرکزی تمرکز خواهد کرد و حمایت خود را به منطقه جنوب شرقی به سهولت کمبود در sickbeds پزشکی پرسنل و تجهیزات.

پزشکی حرفه ای است که دیده می شود جمعه در تست های اولیه مرکز ملی مرکز پزشکی در سئول که در آن بیماران مشکوک به ابتلا COVID-19 شده است. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

“یک ماه به شیوع ما وارد اورژانس فاز” چانگ گفت. “تلاش های ما تا به حال به حال شده است با تمرکز بر مسدود کردن این بیماری از ورود به کشور. اما ما در حال حاضر تغییر تمرکز بر پیشگیری از بیماری از گسترش بیشتر در جوامع محلی.”

سنبله مقامات را مجبور به تمرکز بر روی مراحل شامل داخلی گسترش این بیماری نه تنها ورود آن از خارج از کشور.

بسیاری از موارد جدید گزارش شده پس از چهارشنبه. این افزایش به خصوص در داخل و اطراف شهر Daegu در غرب مطرح شده است و ترس وقوع است که قریب به اتفاق این منطقه سیستم پزشکی. بسیاری از موارد مرتبط شده اند به یک کلیسا در شهر.

دیده بان: کارشناسان بیماری های عفونی شروع به شناسایی الگوهای بیماری را گسترش

کارشناسان بیماری های عفونی شروع به شناسایی الگوهای چگونه coronavirus گسترش است و کدام موارد ممکن است بسیار شدید که تعداد موارد جدید به نظر می رسد به کاهش است. 1:58

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>