که تایید می کند 27 نفر از کروناویروس جدید, پخش كردن انسان-به-انسان در خارج از چین

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: آن را تایید کرده است 27 نفر از کروناویروس جدید, پخش كردن فرد-به-فرد در نه کشور در خارج از چین است.

چهره های جدید در آمد که به عنوان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست وزرای بهداشت را به سرعت بهبود داده های روی ویروس و گفت: او ارسال خواهد یک تیم از کارشناسان بین المللی به همکاری با همتایان چینی.

این آژانس سازمان ملل متحد ارسال شد ماسک و دستکش و ماسک و حدود 18,000 انزوا لباس از آن انبارها به دو دوجین از کشورها که نیاز به پشتیبانی Tedros Adhanom گفت: اجرایی آن به هیئت مدیره.

به عنوان از ظهر سه شنبه وجود داشته 425 مرگ و میر در داخل چین و یکی در فیلیپین — در حالی که 20,471 تایید موارد coronavirus گزارش شده در چین با 159 موارد در 24 کشورهای دیگر با توجه به آخرین آمار و ارقام.

هنگ کنگ گزارش اول خود را coronavirus مرگ در شنبه دوم در خارج از سرزمین اصلی چین از سریع گسترش شیوع.

در پاسخ به رشد شیوع 22 سازمان ملل باید رسما به اجرا در تجارت و یا سفر مربوط به اقدامات که Tedros گفت: باید “کوتاه در مدت متناسب” و بررسی به طور منظم.

“این محدودیت ها می تواند اثر افزایش ترس و انگ با کمی بهداشت عمومی به نفع” او گفت:.

چن زو چین سفیر ایران در سازمان ملل متحد در ژنو گفت که هیئت اجرایی است که برخی از محدودیت های رفت و در مقابل سازمان ملل ، وی به ممنوعیت ورود اتباع خارجی که به چین سفر در گذشته 14 روز تعلیق از صدور ویزا و لغو پروازها.

“آیا شرکت در بیش از-واکنش” چن گفت. “شما باید به دنبال که پیشنهادات و خودداری از محدودیت در مسافرت های بین المللی و یا تجارت روشنی از اقدامات تبعیض آمیز و stigmatisation.”

“این است که هنوز و مهمترین اضطراری برای چین” Tedros گفت و اشاره کرد که 99 درصد از موارد در چین و 97 درصد از مرگ و میر در هوبئی استان از جمله مرکز شهر ووهان.

سازمان دیده بان | اولین بیماران بستری به تازگی ساخته شده ووهان بیمارستان:

ساخته شده در ده روز یک بیمارستان جدید در ووهان است و در حال حاضر بستری بیماران coronavirus. 0:32

کلی بهداشت عمومی هزینه از شیوع پاسخ از فوریه تا آوریل برآورد شده است در $675 میلیون ما که شامل اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از شیوع Tedros گفت.

در همین حال یک زن چینی مظنون به گسترش این ویروس asymptomatically در حالی که در آلمان برای یک جلسه کسب و کار در Jan. 20 مشخص شد, در واقع, به برگزاری نمایشگاه علائم.

دولت آلمان آژانس بهداشت عمومی نوشت: به New England Journal of Medicine, که برای اولین بار به دروغ گزارش مورد در روز پنج شنبه برای تصحیح اشتباه.

این گزارش تا به حال ترس دامن زده است که شیوع این بیماری می تواند بسیار سخت تر برای کنترل اگر مردم می تواند گسترش ویروس را قبل از آنها به نظر می رسد بیمار است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر