که اتحادیه اروپا و COVID-19 همه گیر 'شتاب' با بیش از 8.6 میلیون آلوده در سطح جهان

آخرین:به عنوان رئیس سازمان بهداشت جهانی با هشدار نسبت به یک "جدید و خطرناک" فاز برای COVID-19 pandemic, آفریقا

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

آخرین:

به عنوان رئیس سازمان بهداشت جهانی با هشدار نسبت به یک "جدید و خطرناک" فاز برای COVID-19 pandemic, آفریقای جنوبی است که در برخورد با هزاران نفر از موارد جدید.

کشور گزارش شده نزدیک به 4 ، 000 مورد جدید از رمان coronavirus به عنوان آن را همچنان به شل مستند اقدامات تحت فشار اقتصادی.

یک افسر پلیس می ایستد سپاه پاسداران در شهرستان هانور پارک در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در روز جمعه. (مارکو Longari/خبرگزاری گتی ایماژ)

قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران در میان آخرین مجاز فعالیت به عنوان رئیس جمهور سیریل Ramaphosa این هفته هشدار داد شهروندان است که مبارزه با کروناویروس یک مسئولیت شخصی است.

آفریقای جنوبی تا به حال یک بار یکی از دقیقترین مستندات. آن در حال حاضر باعث می شود تا حدود 30 درصد موارد در قاره آفریقا و یا بیش از 87,000.

آفریقا 54 کشور باید بیش از 286,000 ویروس موارد کلی اما کمبود تست مواد به معنی واقعی تعدادی از عفونت ناشناخته است.

سازمان دیده بان | مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی توازن خطر COVID-19 با خطر انزوا:

یک خانواده در بری (انتاریو), Ont., دیده نشده و خود را با نیازهای ویژه از مارس. اگر چه او زندگی می کند و در دراز مدت مراقبت از تاسیسات تنها با یک شخص دیگر ضروری بهداشت و درمان بازدید کنندگان تنها مجاز در هیچ خانواده است. در حال حاضر کارشناسان در حال بازجویی اعتبار تسهیلات مدیریت ریسک. 2:03

روز جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: همه گیر آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته است که "شتاب" و که بیش از 150 ، 000 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه — بالاترین واحد-تعداد روز تا کنون.

او گفت: نزدیک به نیمی از تازگی موارد گزارش شده بودند از آمریکا با تعداد قابل توجهی از جنوب آسیا و خاورمیانه است.

Coronavirus است بیمار بیش از 8.6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 460,256 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان دیده بان | که می بیند همه گیر چیدن سرعت:

جهان در 'جدید و خطرناک فاز' می گوید: سازمان بهداشت جهانی و رو به رشد تعداد پناهندگان در صورت سلامت و مشکلات اقتصادی. 3:22

دولت برزیل می گوید این کشور پیشی گرفته است بیش از یک میلیون تایید coronavirus موارد است. در سطح بین المللی است که تنها به ایالات متحده است.

کشور وزارت بهداشت روز جمعه گزارش داد که تعداد موارد افزایش یافته بود به 1,032,913 تا بیش از 50000 از روز قبل. این وزارت می گوید: افزایش شدید شد و با توجه به اصلاحات از روز گذشته.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro هنوز هم درصدد خطرات ناشی از این ویروس پس از نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر در سه ماه. او می گوید: تاثیر انزوای اجتماعی در برزیل اقتصاد می تواند کشنده تر است.

متخصصان بر این باورند که تعداد واقعی موارد می تواند تا هفت برابر بالاتر با کروناویروس در حال حاضر به عنوان زیر-مجهز به شهرهای کوچکتر داخلی که در آن وجود دارد که کمتر بهداشت حرفه ای.

ایران چوب خط حساب کردن از تایید coronavirus موارد در حال حاضر بیش از 200 ، 000 و رسانه های دولتی در ادامه به هشدار در مورد عدم مناسب اجتماعی فاصله.

روزانه مرگ و میر بیش از 100 بیشتر از این هفته برای اولین بار در دو ماه. کشور وزارت بهداشت روز جمعه اعلام کرد 120 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر مرتبط با COVID-19 به 9,392.

با وجود اخبار از افزایش موارد مسافران بسته بندی شده به واگن قطار در تهران در روز شنبه با بسیاری از عدم رعايت اجتماعی فاصله.

ایرانیان حمل تابوت در مراسم تشییع جنازه مراسم در تهران در ژوئن 11. (علی خارا/غرب آسیا آژانس خبری کرج)

تهران ساکن وحید فتحی گفت: فشارهای اقتصادی مجبور به اولویت بندی امرار معاش خود را بالاتر از سلامت خود. مغازه دار Peyman Pakan گفت: گسترش coronavirus شد تبدیل شدن به "عادی" برای مردم است.

پس از به تدریج آرامش بخش آن مستند از اواسط ماه مارس رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داد که شنبه گذشته که ایران را reimpose محدودیت اگر بهداشت مقررات نیز مشاهده شده است.

اندونزی گزارش 1,226 جدید کروناویروس عفونت در شنبه مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 45,029.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: وجود 56 بیشتر مرگ و میر گزارش شده با مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 2,429 بالاترین coronavirus مرگ و میر در شرق آسیا در خارج از چین است.


چه در کانادا

سازمان دیده بان | کانادا پیشی 100,000 COVID-19 موارد:

از 11:30 a. m. ET در شنبه, کانادا به حال 100,959 تایید و presumptive COVID-19 موارد با 63,450 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس اطلاعات استانی منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 8,429.

کبک و انتاریو منجر به ادامه سایر استان ها و مناطق برای داشتن بالاترین روزانه فقره تایید عفونت.

انتاریو اضافه شده 206 موارد جدید در روز شنبه در مجموع بیش از 33,300. کبک ثبت 124 مورد آوردن این استان را در مجموع به بیش از 54,600.

تمام مناطق انتاریو به جز تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس وارد مرحله 2 استان را مرحله به مرحله بازگشایی برنامه ریزی در روز جمعه.

مرحله دوم شامل رستوران patios, مو سالن و استخر شنا. کودک-مراقبت از مراکز در سراسر انتاریو نیز بازگشایی شده است.

کبک وزیر مالیه می گوید که همه گیر است و آمار استان ، اریک گیررد تحویل یک اقتصادی به روز رسانی جمعه, نشان دادن بازگشت به چند میلیارد دلاری کسری.

فقط سه ماه پیش به او تحویل یک بودجه متعادل به لطف یک اقتصاد قوی تر و بهتر اشتغال اعداد از کبک دیده بود در یک نسل.

در حال حاضر از بین رفته است $1.9 میلیارد مازاد صرف اقدامات برای حفظ اقتصاد و کسب و کار خصوصی شناور.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در آنچه که ما آموخته ایم در مورد COVID-19:

دکتر مایکل Gardam رییس ستاد برای رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو می گوید آن را به سختی در تلاش برای بازگشایی و امن باقی می ماند: "ما همه بدانند این چیزی که ما به عنوان بروید.' 7:08

ایالات متحده حساب برای بیش از 2.2 میلیون نفر, با بیش از 118,000 مرگ و میر.

در خارج از کشور COVID-19 عفونت گزارش شده در سفارت ایالات متحده در پایتخت افغانستان شهر کابل از جمله دیپلمات ها و پیمانکاران و محلی شاغل در ستاد وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید.

بخش نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار گرفتند. یک مقام رسمی در سفارت گفت: به عنوان بسیاری از 20 نفر آلوده شدند که اکثر آنها نپال Gurkhas که ارائه سفارت امنیت.

افغانستان دارای 28,424 تایید coronavirus موارد. کمک های بین المللی سازمان نظارت بر این بیماری همه گیر را در این کشور می گویند که اعداد بسیار بالاتر به دلیل عدم تست قابلیت ها و همچنین دسترسی به تست. آنها نیز از ترس این بیماری بسیار مسری است و در سراسر کشور با بازگشت نزدیک به 300,000 افغان ها از ایران, سخت ترین-آمار کشور در منطقه است. ایران به ثبت بیش از 200 ، 000 موارد و 9,392 مرگ و میر.

چند تن از افغان ها که در بازگشت از ایران بودند آزمایش قبل از آنها دامن زد در سراسر کشور به خانه های خود.

پاپ فرانسیس استقبال پزشکان و پرستاران از ایتالیا coronavirus زده منطقه لومباردی به واتیکان روز شنبه برای تشکر از آنها را برای خود کار فداکارانه و "قهرمانانه" قربانی.

پاپ فرانسیس آدرس های جدید پزشکان و پرستاران از coronavirus زده لمباردی منطقه در واتیکان در روز شنبه. (واتیکان اخبار از طریق آسوشیتد پرس)

در طول مخاطبان فرانسیس در زمان حفاری در برخی از محافظه کار کشیش که chafed در مستند اقدامات خواستار شکایت خود را بیش از کلیسا تعطیلی "نوجوان است."

لومباردی بود سخت ترین ضربه منطقه در یک زمان در اروپا کانون بیماری همه گیر. این منطقه در شمال ایتالیا شمارش بیش از 92,000 از ایتالیا 232,000 رسمی عفونت و نیمی از کشور را 34,500 مرده است.

فرانسیس به ذکر است که برخی از کسانی که مرده بودند پزشکان و پرستاران خود گفت: "ایتالیا را به یاد داشته باشید آنها را با "نماز و قدردانی است." بیش از 40 نفر از پرستاران و 160 پزشکان فوت در طول شیوع در سراسر کشور و نزدیک به 30000 نفر پرسنل بهداشت و درمان آلوده شدند.

یک زن با پوشیدن دنده محافظ مغازه ها در داخل یک سوپر مارکت پس از شیوع جدید COVID-19 در پکن در روز جمعه. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

فرانسیس گفت: لومباردی را پزشکان و پرستاران شد تحت اللفظی "فرشتگان" کمک به بیمار بهبود می یابند و یا به همراه آنها خود را به مرگ داده می شود اعضای خانواده شان مانع از دیدن آنها در بیمارستان است.

برخورد شد و تنها بار دوم فرانسیس استقبال کرده است یک گروه به واتیکان برای مخاطبان پس از واتیکان قفل شده است و در اوایل ماه مارس همراه با بقیه از ایتالیا به تلاش برای مهار ویروس. برای اولین بار بود که یک برخورد کوچک ممکن است 20 با یک گروه از ورزشکاران که در حال جمع آوری پول برای بیمارستان ها در دو سخت ضربه لمباردی شهر برشا و برگامو.

یک کارگر كشتن لوازم در انبار شهرداری در کوریتیبا برزیل در روز جمعه. (دانیل Castellano/خبرگزاری گتی ایماژ)

در چین مقامات گزارش 22 مورد جدید در پکن در روز شنبه همراه با پنج نفر دیگر در نقاط دیگر کشور است. وجود نداشت جدید مرگ و میر و 308 نفر باقی مانده بستری برای درمان.

کره جنوبی ثبت شده 67 موارد جدید, بزرگترین 24 ساعت افزایش در حدود سه هفته. بسیاری از آنها از پر جمعیت سئول منطقه که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر سکونت دارند. بسیاری از موارد مرتبط شده اند به قرار گرفتن در معرض در شب زنده داری میکنند.

سنگاپور در حال حاضر می توانید شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و همراه با بیش از پنج نفر پس از ترین مستند محدودیت برداشته شد در روز جمعه.

دولت شهر دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در آسیا با 41,473 تایید موارد عمدتا مربوط به کارگران خارجی' خوابگاه. دولت می گوید این عفونت کاهش یافته است, با, بدون, جدید خوشه های بزرگ در حال ظهور.

موارد خارج از خوابگاه نیز پایدار با وجود نسبی اقتصادی بازگشایی دو هفته پیش.

مراکز ورزشگاه ماساژ سرو پارک و دیگر فضاهای عمومی بازگشایی جمعه با سخت فیزیکی فاصله و سلامت و قوانین ایمنی. جزئی ممنوعیت باقی می ماند از جمله در ورزش های تماسی و توده جماعت مذهبی.

مکانهای تفریحی مانند سینما کارائوکه اتاق ها و میله ها هنوز بسته در حالی که حوادث بزرگ از جمله نمایشگاه ها و کنسرت ها ممنوع است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب