که مون 'پیام های مخلوط' از رهبران در Coronavirus

ژنو — سازمان جهانی بهداشت ارشد در روز دوشنبه ناودان برخی از رهبران دولت برای فرسایش اعتماد عمومی با ارسال پیا

توسط PATRIS-FUN در 24 تیر 1399

ژنو — سازمان جهانی بهداشت ارشد در روز دوشنبه ناودان برخی از رهبران دولت برای فرسایش اعتماد عمومی با ارسال پیام های مخلوط در coronavirus و هشدار داد که شکست خود را به آنها را متوقف کند کشورهای فزاینده شیوع معنی خواهد بود وجود دارد بدون بازگشت به حالت عادی "برای آینده قابل پیش بینی."

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus نیست تماس خاص سیاستمداران برای نقد اما گفت: "بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه" با همه گیر بودند و برخی نه در نظر گرفتن گام های مناسب برای جلوگیری از عفونت.

در همان زمان Tedros اذعان چقدر دشوار برای دولت برای پاسخ به طور موثر داده های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی عواقب ناشی از اعمال محدودیت.

"ویروس باقی می ماند دشمن عمومی شماره 1 اما اقدامات بسیاری از دولت ها و مردم را منعکس نمی کند این" او گفت:.

مدیر کل اظهارات به خبرنگاران در ژنو آمد و یک روز پس از آن که گزارش دیگری در سراسر جهان ضبط بیش از 230,000 تایید موارد در 24 ساعت. ده کشور برای اختصاص 80 درصد از روزانه شمارش گزارش روز شنبه و بیش از نیمی از موارد جدید مورد تأیید آمد از ایالات متحده و برزیل به تنهایی.

U. N. آژانس بهداشت گفت: دولت و پاسخ های فردی باید در شرایط محلی بستگی دارد – یعنی این که آیا وجود دارد گسترده جامعه گسترش ویروس.

نگاهی به مدارس: بسیاری از کشورها از بازگشایی کلاس های درس به عنوان روزانه خود را مورد شمارش افتاد اما برخی از کشورهای در حال بازی سیاسی "فوتبال" دعوت برای مدارس برای بازگشایی بدون نیاز گسترده تر اقدامات کنترلی در محل مانند نگه داشتن مغازه ها بسته و یا محدود کردن تجمعات عمومی که گفت.

"پیام های مخلوط از رهبران تضعیف ترین عنصر حیاتی از هر گونه پاسخ: اعتماد" Tedros گفت:, و اضافه کرد که دولت باید با برقراری ارتباط واضح تر سلامت عمومی پیام ها و افراد باید حفظ اجتماعی فاصله ماسک-پوشیدن و شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که آنها را COVID-19 علائم.

به عنوان انگلستان ظهور از سراسر کشور مستند رهبران دولت بودند متنبه در روزهای اخیر به اظهارات متناقض در شایستگی پوشیدن ماسک صورت در داخل مکان های عمومی, در میان موضوعات دیگر.

نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه گفت که مردم "باید" ماسک در مغازه ها. اما روز قبل از یکی از بالا وزرای کابینه گفت: در تلویزیون ظاهر است که پوشش صورت نباید اجباری است.

بدون استفاده از پایه شیوع-روشهای کنترل "تنها یک راه وجود دارد این بیماری همه گیر در حال رفتن به" چه کسی رئیس Tedros هشدار داد.

"این رفتن به بدتر و بدتر و بدتر" گفت: در ادامه با بلانت هشدار. "وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی برای آینده قابل پیش بینی."

هنوز هم که اشاره به یک نشانه ای از امید در کشور است که تا به حال تجربه کرده شیوع گسترده مرگ و عوارض و موفق به دریافت این ویروس را تحت کنترل است.

رهبران در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند که هنوز رو بزرگ شیوع گوناگون رد و یا بازی کردن مشاوره یا توصیه های علمی کارشناسان و مشاوران در دولت و متحدان سیاسی را سخت تر از عمل است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro بارها مورد سوال سودمند از مستند اقدامات و تا حد زیادی دوری ماسک.

در میان بحث در مکان هایی مانند ایالات متحده در مورد اینکه آیا مدارس می تواند بازگشایی این که شرایط اضطراری نیروهای مسلح گفت: هر گونه تصمیم گیری نیاز به یک چشم انداز گسترده تر است که طول می کشد را به حساب چگونه در محل کار و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت کار بیش از حد.

"ما نمی توانیم مدارس نوبت به یکی دیگر سیاسی فوتبال در این بازی است. این منصفانه نیست در فرزندان ما" رایان گفت. "ما باید به تصمیم گیری است که بر اساس بهترین منافع کودکان ما بود آن آموزشی خود را یا سلامت خود را به منافع است."

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار مدارس در امریکا برای بازگشایی این سقوط و تهدید به قطع کمک های مالی برای آنهایی که نمی منطبق هستند.

___ AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ گزارش از لندن است.

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im