که رئیس می گوید: coronavirus شیوع این است که “دشمن عمومی شماره 1′

شیوع کروناویروس به روز رسانی:

  • سازمان بهداشت جهانی می دهد ویروس یک نام رسمی: COVID-19
  • دوم کانادا هواپیمای حامل evacuees از چین اراضی در ترنتون, Ont.
  • که: مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش می یابد به 1,017 به عنوان مورد شماره رسیدن به 42,708.
  • 393 موارد و مرگ در خارج از چین است که می گوید.
  • رئیس جمهور چین به نظر می رسد در مرکز بهداشت در میان سوال در مورد دست زدن به شیوع.
  • بالا بهداشت عمومی رسمی می گوید خطر پایین در کانادا, هیچ, فوری, برنامه ریزی برای تغییر انزوا قوانین.

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت در آنجا حاضر شده 42,708 موارد جدید کروناویروس گزارش شده در چین که از نیمه شب ET منجر به 1,017 مرگ و میر.

در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که خارج از چین وجود داشته است 393 موارد و مرگ را تایید کرد در 24 کشور جهان است.

او همچنین گفت جدید بیماری تنفسی داده شده بود به نام COVID-19 توضیح داد که این مهم برای جلوگیری از انگ ارتباط آن را با هر کشور خاص است و نام های دیگر می تواند نادرست است.

سازمان دیده بان | که به نام رسمی به بیماری تنفسی:

که توضیح می دهد چرا از آن مهم است برای پیدا کردن یک نام دقیق برای مرگبار coronavirus. 1:22

اولین واکسن هدف قرار دادن چین coronavirus در دسترس نخواهد بود برای 18 ماه “بنابراین ما باید به انجام همه چیز را امروز با استفاده از سلاح های در دسترس,” او گفت:.

“اگر جهان نمی خواهند از خواب بیدار و در نظر گرفتن این ویروس به عنوان دشمن شماره یک من فکر نمی کنم ما خواهد آموخت که از ما درس” که رئیس گفت که مقامات بهداشت عمومی هنوز متمرکز بر مهار.

Tedros صحبت کرد ساعت پس از دوم کانادا هواپیمای حامل evacuees از قرنطینه منطقه هوبئی چین فرود آمد صبح روز سه شنبه نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در جنوب انتاریو است.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین در آزادی گفت: روز شنبه که این هواپیما انجام 130 کانادایی و 58 همراه با اعضای خانواده.

قرنطینه در CFB ترنتون

مقامات می گویند تمام مسافران داخل هواپیما بودند به نمایش در آمد و به نمایش گذاشته اند هیچ نشانه ای از رمان coronavirus.

آنها قرار داده شده تحت قرنطینه در CFB ترنتون با 213 کانادایی و اعضای خانواده است که وارد شده از ووهان هفته گذشته است.

خدمه پرواز مورد بررسی قرار گرفته و کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام تصمیم گرفت تمام 25 از آنها را می توان با خیال راحت منتشر شده از قرنطینه چرا که آنها صرف زمان در مرکز شیوع و آنها به دنبال مناسب عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل های.

این آخرین پرواز بود یکی از آخرین برنامه ریزی برای حمل کانادایی در خارج از چین که در آن ویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده است.

چین روزانه مرگ و میر از این ویروس جدید در صدر 100 برای اولین بار تحت فشار قرار دادند و کل گذشته 1,000 مرده, مقامات گفت شنبه پس از رهبر خلق چین در بازدید از یک مرکز بهداشت به تجمع روحیه ملی در میان نشانه کمی از سرایت مصاحبه ،

بسیاری از ماندن در خانه

هر چند بیشتر دفاتر و فروشگاه ها در چین بودند بازگشایی پس از تمدید سال جدید قمری شکستن بسیاری از مردم به نظر می رسد به ماندن در خانه. مقامات بهداشت عمومی در حال از نزدیک نظارت بر اینکه آیا کارگران بازگشت به شهرستانها و کسب و کار از سرگیری بدتر از گسترش ویروس.

در یک پیشنهاد برای افزایش روحیه یازدهم برجسته بود دولت در پخش دوربین مدار بسته اصلی اخبار گزارش سه شنبه شب در بازدید از جامعه مرکز بهداشت در پکن و ابراز اعتماد به نفس در “جنگ علیه این بیماری است.”

سازمان دیده بان | CBC را Saša Petricic گزارش از پکن که در آن شیوع منجر به وهم آور پوچی:

CBC را Sasa Petricic به نظر می رسد در چگونه coronavirus شیوع آورده وهم آور پوچی به طور معمول مربا بسته بندی خیابان های پکن و چگونه مردم پاسخ دهد. 2:11

در این کشور رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست نشان داده شد با پوشیدن فولاد ماسک و داشتن درجه حرارت خود را گرفته قبل از ابراز لطف خود به سلامت کارگران به نمایندگی از حزب و دولت است. “ما قطعا برنده این مردم جنگ” Xi گفت.

Xi ظاهر میان می آید سوال از دولت و مدیریت بحران به ویژه شکست از مقامات محلی در بدترین آمار در شهر ووهان برای روشن شدن حد بحران است.

خشم عمومی شده است ملتهب بیش از مرگ یک دکتر جوان از این ویروس که قبلا تهدید شده همراه با هفت نفر دیگر توسط پلیس برای هشدار آنلاین از پتانسیل عمده شیوع بیماری در اوایل دسامبر.

شیوع ویروس تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای یازدهم که با وجود مستحق آن بیشتر از قدرت سیاسی برای خود بیش از هر رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ است تلاش برای رسیدگی به بحران در چند جبهه از جمله به شدت کاهش اقتصاد داخلی و تجارت با آمریکا و فشار به عقب در چین به طور فزاینده تهاجمی سیاست خارجی.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch آدرس سوال اطراف چگونه این ویروس گسترش می یابد:

یک گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان ادعا کرد یک زن که نیست نشان دادن علائم باعث زنجیره ای از عفونت کروناویروس. متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch توضیح می دهد که چگونه این گزارش اشتباه کردم. 3:25

عبور از بیشتر گریم آستانه است dimming خوش بینی است که نزدیک به قرنطینه برخی از 60 میلیون نفر و بیماری های دیگر-کنترل اقدامات ممکن است کار.

Coronavirus شیوع است که محور در ووهان چین باعث شده است که نگرانی در سراسر جهان به عنوان کارشناسان مبارزه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس.

در هنگ کنگ مقامات تا حدی تخلیه یک بلوک آپارتمان پس از دو مورد در میان ساکنان آن مطرح ظن virus ممکن است گسترش از طریق ساختمان لوله کشی.

سازمان دیده بان | نگرانی در هنگ کنگ به عنوان موارد بیشتری یافت:

دو تایید موارد پیدا شد در طبقه های مختلف حومه آپارتمان بلوک. 0:49

آن را یادآور شیوع سارس که به کشته شدن صدها نفر در نیمه مستقل شهرستان چینی. بزرگترین تعداد متصل مواردی که شیوع بودند در یک مجتمع آپارتمانی که در آن ویروس از طریق لوله های فاضلاب.

بریتانیا در عین حال اعلام کرد که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” و گفت: آن را به زور بازداشت افراد آلوده در صورت لزوم. فرانسه آزمایش نمرات از کودکان و پدر و مادر خود را پس از پنج گردشگران انگلیسی قرارداد این ویروس در پیست اسکی.

پکن شهر دولت گفت: مسکونی ترکیبات در پایتخت برای بستن دروازه های خود را بررسی کنید بازدید کنندگان برای تب و ثبت هویت خود است. دولت همچنین هشدار داد مردم به شدت به رعایت قوانین و مقررات نیاز به پوشیدن ماسک و برای جلوگیری از فعالیت های گروه.

از این موارد تایید شده در خارج از چین 135 از یک کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. ژاپن وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت با توجه به تست همه باقی مانده از 3,711 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم است که می تواند نیاز آنها را به باقی می ماند تا روی نتایج در دسترس بودند.

یک عضو هیات پوشیدن ماسک محافظ و کت و شلوار با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت در ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در مرکزی چین هوبئی استان است. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ربکا Frasure یکی از الماس شاهزاده مسافران که تست مثبت برای coronavirus گفت که او “واقعا زبانم بند آمده” هنگامی که او تشخیص داده شد.

Frasure که از اورگان در حال حاضر نظارت در توکیو بیمارستان. او گفت که او احساس می کند به خوبی و دیگر هیچ علائم.

“در واقع من فقط در انزوا بنابراین به عنوان نه به تصویب آن را به هر کس دیگری,” او گفت: CBC را هدر Hiscox.

او خواهید بود آزمایش دوباره 14 روز پس از تشخیص. اگر این دو مورد نیاز آزمون دوباره روشن او را می توان پیوست با شوهرش که هنوز زندگی تحت قرنطینه روی عرشه کشتی کروز.

سازمان دیده بان | مسافری که تست مثبت برای coronavirus صحبت می کند و از انزوا در بیمارستان:

آمریکا Rebecca Frasure است که در حال حاضر در بیمارستانی در توکیو پس از نشان دادن علائم بسیار کمی. 4:02

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر