که رئیس در COVID-19: ‘این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود’

آخرین:

  • که رهبر انقلاب از کشورها به سرعت وارد عمل آموزش عمومی و بسیج ‘کل’ دولت در پاسخ به COVID-19.
  • کبک اعلام کرد یک presumptive مورد COVID-19 Ontario گزارش 2 مورد جدید.
  • وزیر بهداشت می گوید مهار را به تاخیر می اندازد — اما جلوگیری نمی کند — یک شیوع کروناویروس در کانادا. خطر در کانادا پایین آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید.
  • کره جنوبی می بیند ‘تشویق’ علائم به تعداد موارد جدید را رد می کند که رئیس می گوید.
  • ایتالیا مسائل حکم خواستار تعطیلی مدارس رویداد لغو و اجتماعی فاصله.

سازمان ملل در سراسر جهان girded ماه از اختلالات از رمان coronavirus پنج شنبه به عنوان آن گسترش بی امان آورده بالونی عفونت اقتصادی خرید اینترنتی و فراگیر مهار اقدامات است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, رئیس سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه گفت که 95,265 موارد گزارش شده در سراسر جهان با 3,281 مرگ و میر.

Tedros گفت که نگران است که در برخی از کشورها “سطح تعهد سیاسی و اقداماتی است که نشان می دهد که تعهد نه مطابقت با سطح تهدید همه ما.”

“این زمان به” او گفت:. “این یک زمان است برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

در مکان هایی در سراسر جهان تقسیم شد و در حال توسعه است.

چین شده است صدور گزارش روزانه از عفونت های جدید از COVID-19 که به شدت از خود اوج کارخانه وجود دارد به تدریج بازگشایی و در حال رشد است حس که در حالت عادی ممکن است که دور.

در همین حال کشورهای در جای دیگر شاهد افزایش caseloads و مناجات از لغو تعطیلی ممنوعیت سفر و کمبود عرضه.

دکتر بروس Aylward, یک کانادایی است که در خدمت به عنوان مشاور ارشد به چه کسی مدیر کل گفت: CBC News Network که مرز محدودیت نیست راه رفتن است. او گفت: “چیزی بزرگ” مقامات بهداشت و دولت می تواند انجام دهد این است که آموزش عمومی در مورد آنچه که واقعا کمک می کند تا جلوگیری از گسترش بیماری مانند شستن دست.

دیده بان: دکتر بروس Aylward مذاکرات در مورد آنچه می تواند انجام شود به سرعت گسترش COVID-19

دکتر بروس Aylward می گوید کانادا انجام شده است ‘فوق العاده’ در اصول برای کمک به کاهش انتقال ویروس است. 5:45

Aylward که به تازگی, رهبری که ماموریت به چین گفت: بر خلاف آنفولانزا آن را ممکن است برای بدست آوردن جلوتر از COVID-19 فراهم می کند که یک پنجره برای “کاهش بیماری ها و صرفه جویی در زندگی می کند.”

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و همچنین برخی از سخت-آمار مناطق در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

مقامات بهداشت در استان کبک اعلام کرد presumptive coronavirus مورد اوایل صبح روز پنج شنبه. در صورت تایید آن خواهد بود و مورد دوم در استان است.

انتاریو گزارش دو موارد اضافی دوشنبه آوردن مجموع در استان به 22.

یکی از بیماران — یک زن در 50s — بازگشت به Kitchener, Ont., از ایتالیا. دیگر بیمار — یک مرد در 60s — بازگشت به تورنتو منطقه از ایران است. هر دو ارائه شده در بیمارستان های محلی که در آن آنها مورد بررسی قرار گرفتند و مرخص به خود انزوا در خانه.

دیده بان: مقامات بهداشت و درمان در حال آماده شدن برای امکان جامعه شیوع

وزیر بهداشت Patty Hajdu و رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam می گویند که آنها در حال کار با استانی و محلی مقامات بهداشتی برای اطمینان از آنها در حال آمادگی برای امکان یک جامعه شیوع COVID-19. 2:28

دکتر دیوید ویلیامز, Ontario افسر ارشد پزشکی همچنین گفت: چهار موارد تشخیص داده شده در این استان در حال حل و فصل شود.

اخبار کبک و انتاریو می آید یک روز پس از B. C. اعلام کرد که آن 13th COVID-19 بیمار — یک زن در 80s در با چند شرایط اساسی — در شرایط بحرانی در بیمارستان ونکوور.

اگر کبک آخرین مورد تایید شده است, آن را به کانادا موارد گزارش شده از COVID-19 تا 37 — با بسیاری از موارد در انتاریو و B. C.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا که در ارزیابی وضعیت بر اساس مداوم می گوید: خطر در کانادا پایین است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

آمریکا مرگ و میر افزایش به 11 روز چهارشنبه.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت اورژانس پس از مرگ برای اولین بار در کشور از ویروس.

در منطقه سیاتل — که در آن وجود داشته است حداقل 39 مورد تأیید و 10 مرگ و میر — مقامات اعلام کرد که آنها در حال خرید 4 میلیون دلار آمریکا متل را برای هدف قرار دادن COVID-19 بيمار تحت قرنطینه. این معامله این است که انتظار می رود روز جمعه و مقامات امیدوارم که اولین نفر در عرض چند روز.

دیده بان: کارشناس بهداشت انتقاد دولت آمریکا را COVID-19 پاسخ

وقتی که می آید به شیوع بیماری های, سیاست می تواند الهام بخش خوشنودی یا وحشت می گوید: لوری گرت جهانی بهداشت متخصص در شورای روابط خارجی. 1:45

تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک دو برابر یک شبه از 11 به 22 Gov. اندرو کومو گفت: پنج شنبه.

کنگره ایالات متحده در روز پنج شنبه تصویب $8.3 میلیارد دلار آمریکا لایحه ای را برای مبارزه با ویروس و توسعه واکسن.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در شرق آسیا

که رئیس Tedros گفت: مسئولان در حال دیدن برخی از “تشویق” نشانه ها در کره جنوبی که با ایران و ایتالیا را دیده اند بسیاری از موارد خارج از چین است که خود حساب برای اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر.

در کره جنوبی Tedros گفت: تعداد موارد جدید به نظر می رسد کاهش و کسانی که در حال گزارش “در حال شناسایی در درجه اول از شناخته شده خوشه.”

این کشور اعلام کرد “مراقبت های ویژه منطقه” روز پنج شنبه در اطراف Gyeongsan شهر مورد 275,000 مردم در 250 کیلومتری جنوب شرقی سئول — و نظامی ایالات متحده تایید دو مورد جدید در میان بستگان از نیروهای خود را در کره جنوبی.

کره جنوبی سربازان پوشیدن دنده محافظ آنها به عنوان آماده سازی برای اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر رمان coronavirus در سئول در روز پنج شنبه. (Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس)

چین گزارش داد 139 موارد جدید و 31 مرگ و میر بالا بردن آن در مجموع به 80,409 موارد و 3,012 مرگ و میر. تعداد موارد بالاتر از چهار رقم جدید اما مرگ و میر کمتر بود به عنوان بیماری همچنان به کاهش در کشور است.

در حالی که سخت ترین ضربه هوبئی استان تا به حال بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر در بیمارستان ها وجود دارد منتشر شد یکی دیگر از 1,923 بیمارانی که اعلام شد درمان می شود.

رئیس جمهور چین را در سفر رسمی به ژاپن به تعویق افتاده است بنابراین هر دو کشور می تواند به مبارزه با شیوع کروناویروس ژاپن رئیس سخنگوی دولت گفت: پنج شنبه.

یک کودک با پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس با استفاده از ضد عفونی کننده دست در یک مهدکودک در مرکز توکیو در روز پنج شنبه. (Stoyan در Nenov/فردا نیوز)

ژاپن روز پنجشنبه گفت آن را تحمیل 14 روز قرنطینه در مردم ورود از چین و کره جنوبی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

قبلا بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو حاکی از تابستان بازی ها خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه های ژوئیه و اوت حتی به عنوان شیوع گسترش به مناطق جدید.

چه در آفریقا

آفریقای جنوبی در روز پنج شنبه تایید یک مورد از coronavirus وزارت بهداشت گفت: در کشور اول است.

“بیمار 38 ساله نر که در سفر به ایتالیا با همسر خود. آنها بخشی از یک گروه از 10 نفر و آنها وارد شدند در آفریقای جنوبی در مارس 1 سال 2020” وزارت گفت.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

دولت ایتالیا به تصویب رسید یک فرمان با اورژانس اقدامات جدید برای مهار coronavirus آن را به عنوان مبارزه علیه بدترین شیوع در اروپا که به کشته شدن 148 نفر است.

تعداد تجمعي موارد در کشور است که سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا بالغ 3,858 از 3,089 در روز چهارشنبه. سر از ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت که از کسانی که در اصل آلوده 414 تا به حال به طور کامل بهبود مقابل 276 روز قبل از.

این حکم را پوشش می دهد همه چیز را از نحوه رسیدگی به وقایع عمومی به پروتکل برای چگونه مردم می توانند دسترسی به بخش اورژانس.

دکتر چیارا Vismara دسته ویال در یک سواب فرآیند آزمون در زیست شناسی مولکولی و آزمایشگاه از Ospedale Niguarda در میلان روز پنج شنبه. ایتالیا در برخورد با بدترین شیوع COVID-19 در اروپا است. (امانوئله Cresmaschi/گتی ایماژ)

در اینجا نگاهی به برخی از نکات کلیدی ایتالیایی فرمان:

  • مردم در ایتالیا گفته بودن نه به در آغوش گرفتن و یا از دست دادن و نگه داشتن یک “فاصله ایمن” حداقل یک متر از سایر افراد است.

  • رویدادهای عمومی است که اجازه نمی دهد برای یک متری ایمنی محدود — به عنوان مثال تئاتر و سینما — به حالت تعلیق درآمد. رویدادهای ورزشی باید از بازی در پشت درهای بسته.

  • همه مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند حداقل تا اواسط ماه مارس. آموزش برای پزشکان و کارکنان بهداشت اما همچنان ادامه دارد. دولت شل شدن قوانین برای خانه کار تشویق افرادی که از خانه کار می کنند به انجام این کار.

  • مسافران که بازدید کرده اند و به اصطلاح منطقه قرمز مناطق می توان گفت به خود منزوی در خانه برای دو هفته.

در سوئیس یک زن 74 ساله زن مرده پس از انقباض رمان coronavirus اول کشور از مرگ به سرعت در حال گسترش شیوع بیماری های. او در معرض خطر بیمار مبتلا به بیماری مزمن, مقامات گفت.

در آلمان تعداد موارد افزایش 109 عرض یک روز یک عمومی موسسه بهداشت گفت: در روز پنج شنبه. همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 349 موارد در سراسر تمام اما یک دولت فدرال از 240 صبح روز چهارشنبه و در مقایسه با 262 روز چهارشنبه بعد از ظهر رابرت کخ موسسه گفت.

در انگلیس در یک بیمار با یک بیماری زمینهای در جنوب شرقی انگلستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس اولین فرد در این کشور را به تسلیم شدن به این بیماری است. فردی که نه مشخص است که در میان 115 نفر در انگلستان که آزمایش مثبت برای ویروس.

در فرانسه سه نفر کشته شده اند — در نظر گرفتن مجموع به هفت — در حالی که تعداد تایید عفونت افزایش 138 به 423 یک مقام بهداشتی گفت. در مجموع 23 نفر در شرایط بسیار جدی, سلامت, مدیر آژانس جروم Salomon گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در مورد ویروس.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در خاورمیانه

ایران را راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ و به خواست شهروندان در روز پنج شنبه خود را به کاهش استفاده از پول کاغذی به مبارزه با گسترش شیوع رمان coronavirus که به کشته شدن حداقل 107 نفر در سراسر ایران.

ایران تلویزیون دولتی گزارش داد که حسین شیخ الاسلام, 68 ساله دیپلمات و مشاور وزیر خارجه ایران درگذشت, از coronavirus.

اعلام ایران آمد و به عنوان مقامات فلسطینی گفت: طبقه کلیسا تولد عیسی مسیح در کتاب مقدس شهر بیت لحم ساخته شده در بالای نقطه ای که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح متولد خواهد شد به طور نامحدود بعد در روز بیش از coronavirus نگرانی. کلیسا شد قرعه کشی ده ها هزار نفر از بازدید کنندگان و نمازگزاران در ماه آینده برای تعطیلات عید پاک است.

یک کارگر شهرستان disinfects یک اتوبوس توقف ثبت نام به دلیل رمان coronavirus در تهران در روز پنج شنبه. ایران دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان از coronavirus خارج از چین, کانون شیوع. (وحید سالمی/آسوشیتد پرس)

این علامت جدیدترین اختلال در زندگی با توجه به این ویروس در سراسر خاورمیانه است که دیده می شود بیش از 3,740 موارد تایید شده.

ایران, وزیر بهداشت, سعید نمکی آهنگ جدیدی اعلام کرد کشور محدودیت های جدید در یک کنفرانس مطبوعاتی. او اضافه کرد که مدارس و دانشگاه ها بسته باقی می ماند از طریق نوروز, نوروز در 20 مارس.

او گفت: مردم باید در وسایل نقلیه خود را در ایستگاه های گاز و اجازه می دهد تا مسئولین به خود را پر کنید مخازن گاز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کانادا روز پنج شنبه خود را به روز رسانی توصیه های سفر به ایران به اصرار مردم برای جلوگیری از سفر به این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>