که می تواند صرفه جویی در اقتصاد ؟

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

پرتاب از راهکار گفت: Dennis كويين در MarketWatch. صرفه جویی در اقتصاد از خراب کردن نیاز به بیش از ابزارهای مورد استفاده در سال 2008 بحران مالی است. از آن زمان به فکر می کنم در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “یک گربه 5 hurricane” که ممکن است “در سراسر کشور تخریب و فلج سیستم مالی و اقتصاد ایالات متحده.” اقتصاددانان می گویند که این اپیدمی می تواند 3 میلیون شغل ناپدید می شوند در ماه ژوئن. بحران نیاز به $1 تریلیون دلار هزینه برای پوشش زنجیره تامین کمبود مراقبت های بهداشتی هزینه و “ضرورت اساسی برای هر کسی که کار خود را از دست می دهد و یا درآمد.” فدرال رزرو در حال حاضر در حال انجام “هر آنچه در آن طول می کشد گفت:” نیل ایروین در نیویورک تایمز. بانک مرکزی کاهش نرخ به صفر ارائه شده بیشتر سخاوتمندانه نظر در “تخفیف پنجره” برای بانک ها به قرض گرفتن و متعهد 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه خرید. آن را با استفاده از تقریبا تمام “فوق العاده ای سیاست های مورد استفاده برای مبارزه با بحران مالی جهانی” در سال 2008. به جای نورد آنها را بیش از 16 ماه “آن را اعلام کرد نسخه از آنها را در یک آخر هفته.” در عین حال بازار سهام ادامه داد: به شاقول اوایل این هفته.

“تغذیه رسما صرف” گفت: گرگ Ip در وال استریت ژورنال. آن را رد کرد کاهش نرخ بهره به زیر صفر و دادن بانک ها وام های ارزان نمی سوزاند خود را نگران “است که مشتریان خود را ممکن است بیرون رفتن از کسب و کار است.” قرار دادن آتش در حال حاضر “به شخص دیگری.” که کسی ممکن است تا کنون نامزد بعید است گفت: Gina چون در شکستن نمایش ها: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. Mnuchin ندارد قد و قامت از هنک پالسون که “رهبری پاسخ به 2008 بحران مالی” اما او بوده است “به طور غیر منتظره ای دست ثابت در یک هرج و مرج در کاخ سفید.” آن Mnuchin که پیشرفته این ایده از یک محرک بررسی کنید که آیا “ارسال حداقل 1000 $در هر کدام به طور متوسط آمریکایی است.” وزیر خزانه داری جان سالم به در کاخ سفید با “دفاع از رئیس جمهور در هر نوبت.” که خریداری کرده است او را تحت تاثیر قرار است که او می تواند در حال حاضر با استفاده از به خلبان اقتصاد از بحران.

در بازارهای مالی “اعتماد به نفس است که در حال حاضر در طبقه” گفت: جان Authers در بلومبرگو آن را به ارزش با توجه به اینکه ما باید بازار سهام است. “هر گونه تلاش برای قرار دادن قیمت در سهام در حال حاضر خالص است و گمان” و سرمایه گذاران وحشت. قطع کننده مدار است که توقف معاملات در حال حاضر شده است. ی چهار بار در دو هفته. بازار متوقف شد چهار روز بعد از 9/11 “که در آن زمان در مقیاس آسیب و دولت پاسخ بسیار روشن تر است.” توسط Oct. 11 S&P 500 بود که در آن قبل از حمله به سطح.

فدرال رزرو هنوز هم می توانید انجام دهید برای بازگرداندن اعتماد به نفس گفت: Kevin ورش در وال استریت ژورنال. پس از آخرین بحران مالی سیاستگذاران باید به فکر چگونه یک رویداد مانند این می تواند بر اقتصاد است. آنها نمی کند و در حال حاضر آنها نیاز به آمده تا با ابزار “پاسخ به یک نوع جدید از شوک اقتصادی.” قوی ترین سلاح فدرال رزرو می تواند به خرس است “اضطراری برنامه اعطای وام” است که برای نگه داشتن کسب و کار از رفتن زیر و خانواده ها از رفتن را شکست “به عنوان ویروس است که بر اقتصاد است.” اقتصاد “بود و اساسا قوی” قبل از همه گیر و می توان آن را به گزاف گویی اگر فدرال رزرو اجازه نمی دهد این “تبدیل به یک پرداخت بدهی بحران است.”

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>