یک مقام ارشد با سازمان بهداشت جهانی است و در راه برگشت به اظهارات است که گسترش COVID-19 از مردم که نمی نشان می دهد نشانه است “بسیار نادر” در میان واکنش از کارشناسان که سوال این ادعا با توجه به کمبود اطلاعات.

ماریا ون Kerkhove یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و COVID-19 ویژگی های رهبری که روز دوشنبه گفت که اطلاعات موجود از تحقیقات منتشر شده و کشورهای عضو نشان داده است بدون علامت موارد نمی شد یک راننده قابل توجهی برای گسترش ویروس.

“از داده های ما, آن را هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فردی” او گفت: در رسانه های مطبوعاتی در ژنو در روز دوشنبه ، “این بسیار نادر است.”

در روز سه شنبه ون Kerkhove با هدف روشن کردن “سوء تفاهم” در مورد این اظهارات در یک به روز رسانی جلسه تاکید کرد که او با اشاره به “تعداد بسیار کمی از مطالعات” که سعی کردم به دنبال بدون علامت حامل ویروس در طول زمان تا ببینید که چگونه بسیاری از اضافی نفر آلوده شدند.

“من در پاسخ به یک سوال در کنفرانس مطبوعاتی من در بیان سیاست که” او گفت:. “من فقط در تلاش برای بیان آنچه که ما می دانیم.”

ون Kerkhove گفت: او قصد ندارد این مفهوم را میرسانند که بدون علامت انتقال این ویروس در سطح جهانی بود “بسیار نادر” بلکه این است که اطلاعات موجود بر اساس مدل سازی مطالعات و کشورهای عضو شده قادر به ارائه یک تصویر به اندازه کافی روشن به مقدار بدون علامت انتقال است.

“این یک سوال باز” او گفت:. “اما ما می دانیم که برخی از افرادی که بدون علامت برخی از افرادی که علائم می تواند انتقال این ویروس است.”

که ‘سوال کار’ از برقراری ارتباط

دکتر اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی تورنتو گفته شده است وجود دارد سردرگمی در حال تحول علم در مقدار بدون علامت انتقال از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“در یک سطح اساسی آن را بسیار مهم برای توضیح علم به خوبی و توضیح آنچه ما دانش فعلی است و همچنین توضیح دهید که چه ناشناخته سوالات,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم که یک کار بسیار خوبی که دیروز و آنها را با یک سوال کار که امروز زمانی که آنها در تلاش بودند برای روشن شدن نظرات خود را.”

Bogoch گفت: یک کلید وجود دارد اختلاف بین افرادی که علائم کسانی که هنوز علائم نشان داده شده و کسانی که فقط علائم خفیف است که می توانید مطالعه درست مقدار بدون علامت حامل COVID-19 بسیار چالش برانگیز است.

“ما هنوز هم نمی فهمم نقش افرادی که هیچ علائم کل زمان [آنها آلوده] در مقابل مردم است که باید بسیار بسیار خفیف علائم هستند که misclassified به عنوان بدون داشتن علائم در مقابل افرادی که هیچ علائم چند روز اول و سپس رفتن به توسعه آنها,” او گفت:.

“هنگامی که ما شنیده ام که می گویند که افراد بدون علائم به ندرت انتقال این عفونت ابرو بالا رفت چرا که ما قطعا می دانیم که وجود دارد انواع مختلف از مردم بدون علائم و آن را کمی پیچیده تر از آنچه که آنها تا به حال گزارش شده است.”

برخی از کارشناسان می گویند که آن را غیر معمول نیست برای افراد آلوده به نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما اطلاعات پراکنده در مورد چگونه به احتمال زیاد چنین افرادی برای انتقال این بیماری است. (اوان Mitsui/CBC)

تیموتی کالفیلد کانادا صندلی پژوهش در سلامت قانون و سیاست در دانشگاه آلبرتا که در مطالعات سلامت اطلاعات غلط گفت که قابل توجه چگونه به سرعت ون Kerkhove بیانیه انتقاد قرار گرفته بود و نشان می دهد که چگونه مردم از جان گذشته برای پاک کردن اطلاعات بدون علامت حامل COVID-19.

“این نشان می دهد که چگونه فوق العاده مهم است این است که به مراقبت زیادی در چگونه شما در حال برقراری ارتباط علم است که بیش از حد مربوط به مکان در حال حاضر” کولفیلد گفت ما هنوز هیچ تصویر روشنی از جامعه پژوهش چقدر بدون علامت گسترش است که در واقع اتفاق می افتد. “علم بسیار نامشخص است و آن را به سرعت در حال تحول.”

او گفت: ون Kerkhove به نظر نمی رسد که قصد ساخت یک بیانیه قطعی از طرف کسانی که در نظرات خود را در روز دوشنبه و به جای گمانه زنی در مورد تفسیر او از در حال ظهور تحقیق در این موضوع است.

“این دقیقا همان سازمان بهداشت جهانی کار درست است ؟ این است که چرا آنها وجود دارد: برای رهبری جهان در این لحظات,” او گفت:. “پس هنگامی که آن را کمتر از ایده آل آن را تعجب آور نیست که مردم مهم است. ما نیاز داریم [که] به یک اعتماد کرد, صدای.”

داده های بدون علامت گسترش ‘ناقص’

برخی از کارشناسان می گویند که آن را غیر معمول نیست برای افراد آلوده به نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

عدم مطالعه کارشناسی از آلمان در ماه مه بر اساس 919 نفر در منطقه هاینزبرگ — که تا به حال در میان بالاترین مرگ و عوارض از COVID-19 در آلمان پیدا شده است که حدود یک پنجم از کسانی که آلوده بودند symptomless.

اما اطلاعات پراکنده در مورد چگونه به احتمال زیاد چنین افرادی برای انتقال این بیماری است.

شرکت رئیس سنگاپور coronavirus نیروی کار به رویترز گفت در روز دوشنبه وجود داشته است بدون علامت انتقال موارد وجود دارد بین مردم زندگی در محله های نزدیک.

چین هفته گذشته گفت که 300 symptomless COVID-19 حامل در مرکز شهر ووهان همه گیر این کانون تا به حال یافت شده عفونی.

دکتر Lynora Saxinger یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه آلبرتا گرفته شده است که با بررسی ادبیات موجود در مورد این موضوع گفت: تحصیل بدون علامت انتقال بسیار دشوار است.

سازمان دیده بان | چگونه بسیاری از افراد بدون علامت می تواند وجود داشته باشد ؟

پزشکان پاسخ سوالات خود را در مورد کوروناویروس از جمله اگر وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از افراد بدون علامت می تواند راه رفتن در اطراف هنگامی که تنها علامتی مردم در حال آزمایش هستند. 4:20

ون Kerkhove شد مرجع مدل سازی داده ها است که تخمین زده می شود در هر نقطه بین شش درصد و 41 درصد از جمعیت ممکن است آلوده اما نه علائم.

Saxinger گفت که مدل سازی داده ها است “ناقص” به دلیل آن باعث می شود مفروضات در مورد چگونه بسیاری از مردم بدون علامت و سپس اجرا می کند یک شبیه سازی در چگونه بسیاری از مردم می تواند سپس انتقال آن است.

“وجود دارد یک علامت سوال بزرگ در داده های واقعی در دنیای واقعی مشاهدات با بدون علامت [حامل],” Saxinger گفت.

“بدون علامت گسترش یک آشغال آتش نظر داده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de